Autor Wątek: problem z wyborem gangu  (Przeczytany 7029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nahar

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 02, 2003, 06:09:52 pm »
Ja wiem czym Ty grasz Drachu.....za dobrze
A propos moze w piatek za tydzien (lub w czwartek) zagramy w Bardzie?
paweł

Offline drachenfeles

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 02, 2003, 06:21:09 pm »
Mnie pasuje piątek

Offline NemoOne

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 03, 2003, 04:42:03 pm »
Ja bym brał Gladiatorów, tylko w polsce ich nie dostaniesz. Możesz sprowadzić z Anglii za 4 funty za kilogram przesyłki + 17% VAT-u
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline _Wychwethyl_

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 28, 2003, 01:44:17 pm »
Ja mam ten sam problem co zakladajacy topic. Z tym zre nie wiem czy zdecydowac sie na Averland, Shadow Warriors czy na Kislev. Plusy i imnusy tego pierwszego byly juz wymienione. Powiedzcie cos wiecej na temat kislevu i Shadow warriorsow.
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline nahar

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 28, 2003, 05:22:36 pm »
Averland rules!
Ja gralem nimi sporo to dlatego!
A elfów nie lubie, sa drodzy i nie maja klimatu (moim skromnym zdaniem), czego dobre istoty szukaja w takiej norze jak Mordheim (co innego Lustria).
paweł

Offline Nilgar

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 30, 2003, 06:05:42 pm »
Ja też nie lubię ludzi. Czego w ogóle szukają w tym świecie? Dopiero zo zeźli z drzew, a już wszędzie śmiecie. Ktoś powinien wezwać deszcz, który zmiecie to całe... Dobre Elfy? Zapomnij!  :wink:

Offline Dracon2

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 30, 2003, 06:33:28 pm »
A ja wam coś o ludziach zacytuję:
"Tylko głupcy budują swoją potęge na wiedzy skradzionej innym."

Offline nahar

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2003, 07:30:12 pm »
Nie jestem rasistą.
Elfów nie lubie bo mam syndrom prowadzenia przez 5 lat WFRP  i walkę z graczami którzy robili killerów, z biednych elfów olewając charakter.
I uważam że są DOBRE.
(no z wyjątkiem dark)
paweł

Offline Nilgar

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 02, 2003, 08:51:15 am »
Zło i dobro to pojęcia niesamowicie względne, może z wyjątkiem AD&D, choć imho trudno o bardziej rasistowski system. To co jest dobre w "ogólnym" pojęciu danej rasy, grupy, kultury nie musi w ten sam sposób wygladać w innych rasach, grupach, kulturach. Bajki o dobrych Elfach przypominają te o złych indianach i dobrych kwbojach lub na odwrót.

Offline Kazador

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 09, 2003, 04:01:53 pm »
Ja mam takie pytanko - na gildii pojawiaja sie nowe bandy ( miedzy innymi autorstwa  drachenfelsa - dzieki ci za krasnoludy klanowe:) ) w zwiazku z tym ze wiekszosc z nich jest "nieoficjalna" czyli nie pojawila sie w town cryer ale jest projektem autorskim jak to sie ma do uzywania takich band w szerszej perspektywie - tzn. czy na np. mlotku mozna bylo czegos takiego uzywac - domyslam sie ze pewnie na oficjalnych turniejach GW nie mozna no ale tych akurat  w Polsce nie ma zbyt wiele:) Chodzi mi glownie wlasnei o krasnoludy klanowe i zabojcow trolli, poszukiwaczy meteorytow  i gornikow. Na stronce groana znaloazlem tylko krasnoludzkich poszukiwaczy skarbow tak jakby to byla jedyna oficjalna wersja bandy krasnoludzkiej. Jak wiec to jest? Mozna czy nie mozna?
Ja nie wyobrazam sobie jezdzic Maluchem. Ja musze miec porzadny samochod"
Renata Beger

"Zawsze wygra prawda, sprawiedliwosc i dobro"
Mariusz Lapinski

www.strefa.zero.prv.pl

Offline drachenfeles

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 09, 2003, 04:39:00 pm »
Aktualnie oficjalna jest tylko jedna banda krasnoludów; treasure hunters.
Ukazała się ona jeszcze w WD, zanim powstał TC.

Bandy nieoficjalne oczywiście służą do grania, a czego by innego?
Kłopot w tym, że nie wszystkie są zbalansowane i np wymienieni przez ciebie Łowcy meteorytu należą do tej grupy.

Wiele band krasnoludzkich ukazało się w nieoficjanym dodatku do Mordheim pt: Karak Azgal, te, jak i moja banda (która zresztą miała się w tym dodatku znaleśc...) są przetestowane i sprawdzone na 10 stronę, ostatnio dopuszczono je nawet na oficjanym turnieju.

więcej informacji na temat Karak Azgal znajdziesz na poniższej stronie:

http://www.strike-to-stun.com/Mordheim/Karak_Azgal/

Offline guciu

problem z wyborem gangu
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 18, 2003, 03:54:35 pm »
zrób opętanych!!!!!!!!!!!
ive is brutal and full of zasadzka's !!!!