trawa

Autor Wątek: Samaetry Town - nowa grupa RPG...  (Przeczytany 3587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damerien

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« dnia: Kwiecień 29, 2003, 10:15:09 pm »
http://samaetry-town.prv.pl

Parę dni temu powstała nowa grupa zajmująca się tworzeniem gier RPG. I możecie nazwać ten post spamem, możecie się z nas śmiać, możecie wreszcie powiedzieć, że nic z tego nie wyjdzie.
Ale trochę za późno. Nasz pierwszy projekt jest na ukończeniu, zabieramy się za testowanie. I wydamy tę grę. Jaką? Zapraszam na stronkę (link u góry).
Problem nie w tym. Fakt, mamy ambicje, ale powoli tracą nam się pomysły na zaistnienie w sieci. Pomóżcie! Jesteśmy wdzięczni za wszelkie formy poparcia. Powiedzcie jak można zaistnieć na erpegowej arenie!
Prawda jest taka, że gier nie będziemy robić dla siebie. Dlatego potrzebujemy reklamy, z którą nie idzie nam najlepiej...
Z góry dziękuję za ew. odzew z waszej strony.
ttp://s-town.net

Offline Solitaire

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2003, 10:46:43 pm »
Wyślij priva do Adama Waśkiewicza (tutejszy moderator). Na pewno się zainteresuje i pomoże.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Adam Waśkiewicz

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2003, 07:58:34 am »
Kto mnie wołał, czego chciał, przyszedłem tu jakem stał. - jakby powiedział poeta.

 Podeślij mi jakieś bardziej konkretne informacje na temat Waszego projektu, sklecę z tego newsa i wrzucę na stronę Nowej Gildii RPG.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Damerien

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2003, 02:55:35 pm »
Bardzo ci dziękuję.
Info podeślę jeszcze dziś.

A poza tym to mam pytanie do tych, którzy na stronie byli: co o tym wszystkim myślicie? Wierzycie, że przetrwamy? Czy może Gildia będzie naszym pierwszym i ostatnim projektem?
ttp://s-town.net

Offline Solitaire

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2003, 10:06:48 pm »
Projekt zapowiada się ciekawie. Jeśli uda sie utrzymać cenę na zapowiadanym poziomie. :)
Proponowałbym natomiast puszczenie w obieg jakiejś wersji demonstracyjnej.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Damerien

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2003, 10:20:55 pm »
Cena będzie na pewno niższa niż 30zł. O to nie trzeba się martwić.
Ale niestety chyba nie wyjdzie nic z wersji demonstracyjnej, gdyż nie ma jak jej zrobić. Po prostu zasady są tak napisane, że bez jednego rozdziału nie da się grać. Ale parę wycinków z podręcznika na pewno zamieścimy. :)
ttp://s-town.net

Offline Damerien

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 01, 2003, 10:44:09 pm »
Nie chcę się narzucać, ale tylko jedno pytanie: przesłałem materiał o grze, czy zamieszczenie newsa dojdzie do skutku?
ttp://s-town.net

Offline Solitaire

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 01, 2003, 11:58:51 pm »
Cytat: "Damerien"
Nie chcę się narzucać, ale tylko jedno pytanie: przesłałem materiał o grze, czy zamieszczenie newsa dojdzie do skutku?

Cieprliwości. To chwilę trwa, ale z pewnościa dojdzie do skutku. :)
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Adam Waśkiewicz

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2003, 08:45:40 am »
Cytat: "Damerien"
Nie chcę się narzucać, ale tylko jedno pytanie: przesłałem materiał o grze, czy zamieszczenie newsa dojdzie do skutku?


 Dojdzie na pewno. Kwestia jest niestety taka, że mam pad komputera. i przez cały długi weekend byłem odłączony od sieci. Aktualnie siedzę w pracy, gdzie dostęp do komputera mam, ale nie mogę wyedytować newsa ani nic w tym stylu. Po południu dowiem się, czy do wymiany mam tylko procesor, czy także płytę główną, i zapewne dziś albo jutro powinienem mieć już działającą maszynę. Przejżałem Twój skrót, nie wygląda źle, news jakiś z niego będzie jeszcze w tym tygodniu. Więcej obiecać nie mogę, przykro mi.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Damerien

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2003, 02:26:51 pm »
Zapomniałem ostrzec, że jestem synem Strachu i Pożogi. :wink:

To prawdopodbnie wina moich rodziców. Przepraszam za nich. :)

A za pamięć dziękuję.

I jeszcze jedna rzecz. Jeśli ktokolwiek z tego forum wchodzi na naszą stronę to mam taką małą informację. Otóż dziś znajdzie się na niej obszerny artykuł przybliżający przebieg rozgrywki.
ttp://s-town.net

Offline Damerien

Samaetry Town - nowa grupa RPG...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 03, 2003, 03:24:23 pm »
Ech, dawno tu nie pisałem, ale chcę Wam pokazać, że żyjemy i projekt jest już na ukończeniu!

Zapraszam po więcej info: http://s-town.net

ttp://s-town.net

 

anything