trawa

Autor Wątek: Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note  (Przeczytany 19933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzychukris

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« dnia: Październik 21, 2006, 05:41:25 pm »
Stwierdziłem, że nie chcę za bardzo śmiecić, więc upchne te dwie rzeczy w jednym temacie. Tak, więc co sądzicie o tych dwóch pozycjach?

Sam obejrzałem Kimi Ga Nozomu Eien calutkie (14 odcinków). Jak dotąd w moim prywatnym rankingu to cudo prowadzi. Lepszego anime chyba nie widziałem.

Z Death Note widziałem tylko jeden odcinek. Dziwaczne jakieś.Mimo to dziś rezerwuje sobie nocke i chyba obejrze wszystkie. Warto?

Pozdrawiam.
)xxxx[]===================>

<===================[]xxxx()

Offline fazimodo

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2006, 09:27:02 pm »
Kimi ga nozomu eien - niestety miałem "przyjemność" oglądać to coś. Jeśli ktoś nie lubi oglądać brazylijskich seriali, to mu się napewno to nei spodoba - bo treścią jest podobne. Brak jedynie kobiety w ciąży, która nie wie czyje dziecko nosi... Co oprócz tego, że jest nudne to anime ma w sobie, że tak wszystkim się podoba? Nie wiem, ale oglądając to miałem wrażenie, że zaraz któraś postać zamiast po japońsku wyleci z hiszpańskim "por que Maria, por que?!".
Może jestem zbyt mało uczuciowy, ale romanse z wątkiem zdrady itp. w jakiejkolwiek formie do mnie nie przemawiają, a jeśli już miałbym oglądać to wolę te z żywymi aktorami/aktorkami...

Death note - czytałem mange, do 30odcinka jeszcez było bardzo fajne, potem zaczęło się robić coraz nudniejsze, ale nadal ciekawe. Anime - jak narazie obejrzałem jeden odcinek(bo chyba tylko tyle tego narazie jest), ale z tego co widziałem to trzyma się dokładnie mangi, więc może być fajne.

Shino

  • Gość
Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2006, 10:45:57 pm »
taki maly edit.. sa juz trzy odcinki.. miedzy sroda a czwartkiem powinen sie ukazac nastepny i tak co tydzien ;)

Offline Krzychukris

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2006, 09:49:27 am »
Cytuj
Może jestem zbyt mało uczuciowy


Hehe, może...

Cytuj
ale romanse z wątkiem zdrady itp. w jakiejkolwiek formie do mnie nie przemawiają


Ech, no ale tutaj właśnie chodzi o zdrade...chyba nie oglądałeś do końca tego anime.

Spoko, nie będę truł, że się mylisz. Twoje zdanie.

Pozdrawiam.
)xxxx[]===================>

<===================[]xxxx()

Offline Radagajs

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2006, 10:09:05 am »
Czy ktoś mógłby powiedzieć , jaki jest jego zdaniem najlepszy z fansubów Death Note?

Offline nolifesking

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2006, 03:02:04 pm »
Death Note!! Słyszałem tylko o tym... znaczy kolega miał mange i mi mówił tak dawno, że o tym zapomniałem a przecież miałem na liscie obowizakowych tytółów.. Dzięki za przypomnienie!!

Offline koji

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2006, 10:47:34 pm »
Kimi Ga Nozomu Eien hmm jak dla mnie klasyczna komedia romantyczna w sumie nic szczegolnego... acz kolwiek muzyka jest piekna a kreska dobra :)
Death Note no ostatnim czasy tytul obowiazkowy:) bardzo mi sie podoba :D chce sobie nawet naszyjnik kupic z DN :)

gość1

  • Gość
Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2007, 02:07:15 pm »
Odkopuje, bo obejrzałem 19 ep Death Note i jeden film aktorski. Szczerze? Mocne! ^^ Spodobało mi się. Do tego OST... mmmmm =D Rozpływam się przy niektórych kawałkach.

Shino

  • Gość
Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 09, 2007, 02:28:53 pm »
od 20 zmieniaja juz na 2 serie.. jest nnowy ost i wejsciowka ;) i ending :)

(jedyne co ci moge troche zaspoilowac o to, ze druga czesc jest troche gorsza od pierwszej choc nadal trzyma poziom :) )

Offline forlacik

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2007, 07:04:12 pm »
widziales więcej niz tylko 20 ep ? =>

Ja siedze na 13, i nie chce ogladac dalej,b o mi po prostu szkoda =)
Oczywiscie film i ost tez wymiatają ^_^

ERU ERU !

Offline Shirosama

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 09, 2007, 08:58:09 pm »
Kimi Ga Nozomu Eien to absolutna perełka anime.Jedna z najlepszych produkcji.
Ja właśnie lubię romanse.

Offline Ginko

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 09, 2007, 09:54:56 pm »
A powiedzcie ile wyszło epków lub ju jest cała seria(jeśli już wydano) tych dwóch anime?
Bo mam zamiar sobie obejrzeć a lubię wiedzieć ile jest epków i pełnometrażowych  ;)
Haruhi Suzumiya's fan


Offline nolifesking

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 09, 2007, 11:06:04 pm »
manga mi sie nei podobałą ze względu na kreskę.... ale treść swietna :D
anime nie widzałem niestety

Offline Snake

Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 10, 2007, 09:14:36 am »
Death Note jak na razie wyszlo 21 epkow i 2 filmy aktorskie. Manga sklada sie z 13 tomow, z tym, ze 13 to taki jakby przewodnik po calej serii, opisy postaci i tego typu rzeczy.
The world is a fine place and worth fighting for." - E. Hemingway

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Kimi Ga Nozomu Eien /\ Death Note
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 10, 2007, 12:52:54 pm »
Cytat: "for-_-what"
widziales więcej niz tylko 20 ep ? =>

Ja siedze na 13, i nie chce ogladac dalej,b o mi po prostu szkoda =)
Oczywiscie film i ost tez wymiatają ^_^


Come on, niech no mi tu jeszcze tylko ktoś więcej wspomni o tym jak to OST z Death Note wymiata...  (jeśli ktoś nie rozumie o co mi chodzi polecam przejrzeć kilka ostatnich stron z "Jakiej to melodii"  :evil: )

... no dobra, musiałem odreagować.
BTW nowy opening to dość kiepska sieczka, ale ending to Maximum the Hormone w swoim starym, dobrym stylu, mlask :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

 

anything