trawa

Autor Wątek: Skropion a dołączanie modeli  (Przeczytany 4590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Christos

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2006, 05:26:35 pm »
Tak na szybkiego (później jeszcze bede szperał e RB):
teorie ze slannem- monsterem wyciagnięte na podstawie jednego rysunku możecie sobie.... wiecie co.
Pomijam fakt że jak bym sie uparł (lub był nowicjuszem) to ni cholery nie dopatrzyłbym sie na tym rysunku że to Slann, ale:
RB str 72 (dział "Characters":
"Characters then are larger then this [wcześniej jest mowa o man-sized -przyp.] (have a unit stranght of more then 1) or that are mounted on a cavalry steed or a monster, fallow the movemant rules for monsters, as described on page 59"

BTW na stronie 59 jest własnie ten rysunek slanna.



Dopisano:


a i ten fragment z poczatku booka tez niewiele mówi. Równie dobrze może własnie oznaczać że jedynie w kwestii ruchu dotycza go zasady monsterów.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline kosa_elf

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2006, 05:34:29 pm »
ale ktoś tutaj już gdzies pisał, że slann jest characterem i monsterem jednocześnie więc tyczą sie go zasady charakterów przedewszystkim więc moze dołączyć.

Ale nie mam czym tego podeprzeć w żadnym wypadku wiec to moze być mylna teroia
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Christos

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2006, 05:41:17 pm »
Cytat: "kosa_elf"
ale ktoś tutaj już gdzies pisał, że slann jest characterem i monsterem


a niby gdzie jest napisane że Slann jest monsterem?? Wcześniej opierano sie na tym rysunku ze strony 59 ale juz chyba napisałem czemu ten rysunek tam jest.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline kosa_elf

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2006, 05:43:41 pm »
daltego to są bzdury, że on nie mozę dołączyc do oddziału. Ja tez cały czas sądze, że może
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Skrolk

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 25, 2006, 02:35:57 pm »
zaraz zaraz... ale mówimy o dołanczaniu herosów do MONSTERÓW a nie o właczaniu ich w regimenty:| do slanna nie można dołączyć herosa ale slanna do regimentu czemu nie?? smok do kawalerii też wejść chyba moze? no chyba że się mylę..
ttp://picasaweb.google.pl/vocart - moja galeria

Offline thurion

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 25, 2006, 02:59:39 pm »
Cytat: "Skrolk"
smok do kawalerii też wejść chyba moze? no chyba że się mylę..


mylisz sie

Shino

  • Gość
Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 25, 2006, 03:29:00 pm »
primo slanna i herosa polaczyc nie mozna glwonie z powodu, ze herosow nie mozna laczyc... :roll:

poza tym wlasnie sprawdzilem i jest napisane, ze :

herosi wielkosci man size maja zasady skirmishu

herosi wiekszi maja zasady monsterow

herosi na mountach maja zasady monsterow

w monsterach jest napisane, ze nie moga dolaczac do oddzialow chyba, ze sa  to mounted model e (ktore jak to jest napisane w charakterach nie lataja)...

Offline Asassello

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 25, 2006, 04:09:08 pm »
Cytat: "Shino"

herosi wiekszi maja zasady monsterow

herosi na mountach maja zasady monsterow


tu powinno byc sprostowanie:

herosi wieksi i na mountach podlegaja zasada ruchu dla monsterow

[->RB s.72]

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline Skrolk

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 25, 2006, 04:34:19 pm »
Cytat: "Shino"

w monsterach jest napisane, ze nie moga dolaczac do oddzialow chyba, ze sa  to mounted model e (ktore jak to jest napisane w charakterach nie lataja)...


no to slann nie dość że nie jest mounted to do tego 'lata'... no more TG:P
choć myślę ze to jest specjalna zasada dla niego.. jest specjalny regiment w armybooku który może być tylko z nim wystawiony i jest specjalnie dla slanna i niedopatrzenie w zasadach nagle uniemożliwia wystawienie tego regimentu :?
ttp://picasaweb.google.pl/vocart - moja galeria

szafa@poznań

  • Gość
Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 25, 2006, 04:44:20 pm »
nie wiem czy moge ale pozwole sobie zaprzeciekować z LS :P

prawdopowodbnie monsterzy-herosi beda mogli normalnie dołączac sie do oddziałów, byc moze z ograniczeniem dla lataczy (tzn demon prince czy exalted nie beda mogli). To oczywiscie tylko wersja robocza - ale sadze ze ma szanse przejsc - przy zakazie dolaczania modeli za ostro w dupe dostaja takie plewy jak dowolny heros ogrowy czy doombull...

Offline QUASSIMODO

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 25, 2006, 04:45:49 pm »
lata?ma zasade flying?
bo pare razy zabe wystawialem i tego nie zauwazylem :roll:
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline kosa_elf

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 25, 2006, 09:28:01 pm »
Cytat: "szafa@poznań"
nie wiem czy moge ale pozwole sobie zaprzeciekować z LS :P

prawdopowodbnie monsterzy-herosi beda mogli normalnie dołączac sie do oddziałów, byc moze z ograniczeniem dla lataczy (tzn demon prince czy exalted nie beda mogli). To oczywiscie tylko wersja robocza - ale sadze ze ma szanse przejsc - przy zakazie dolaczania modeli za ostro w dupe dostaja takie plewy jak dowolny heros ogrowy czy doombull...


ale jak będize z sir! look out! np. na carnosaurze?? ;) ;) ;) bo ciezko takie coś bedize odepchnąć zwykłemu choć silnemu sauruskowi ;)
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline thurion

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 25, 2006, 09:46:15 pm »
Cytat: "kosa_elf"
Cytat: "szafa@poznań"
nie wiem czy moge ale pozwole sobie zaprzeciekować z LS :P

prawdopowodbnie monsterzy-herosi beda mogli normalnie dołączac sie do oddziałów, byc moze z ograniczeniem dla lataczy (tzn demon prince czy exalted nie beda mogli). To oczywiscie tylko wersja robocza - ale sadze ze ma szanse przejsc - przy zakazie dolaczania modeli za ostro w dupe dostaja takie plewy jak dowolny heros ogrowy czy doombull...


ale jak będize z sir! look out! np. na carnosaurze?? ;) ;) ;) bo ciezko takie coś bedize odepchnąć zwykłemu choć silnemu sauruskowi ;)


carni to LT wiec swobodnie mozna go singlowac;)

Offline Bigpasiak

Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 26, 2006, 12:06:56 am »
Cytat: "thurion"
Cytat: "kosa_elf"
Cytat: "szafa@poznań"
nie wiem czy moge ale pozwole sobie zaprzeciekować z LS :P

prawdopowodbnie monsterzy-herosi beda mogli normalnie dołączac sie do oddziałów, byc moze z ograniczeniem dla lataczy (tzn demon prince czy exalted nie beda mogli). To oczywiscie tylko wersja robocza - ale sadze ze ma szanse przejsc - przy zakazie dolaczania modeli za ostro w dupe dostaja takie plewy jak dowolny heros ogrowy czy doombull...


ale jak będize z sir! look out! np. na carnosaurze?? ;) ;) ;) bo ciezko takie coś bedize odepchnąć zwykłemu choć silnemu sauruskowi ;)


carni to LT wiec swobodnie mozna go singlowac;)


a slan to man size?  ;)
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

szafa@poznań

  • Gość
Skropion a dołączanie modeli
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 26, 2006, 12:36:37 am »
celowania nie tykamy - wiec dumbul w bestigorach ma lukałta, tak samo jak tyran w 5 ograch.

slan bez lukałta w guardach.

karnozaur zdaje sie jest monsterem z jezdzcem, wiec i tak ma prawo sie dolczac. ale celowanie w niego bez zmian - wiec na luzie dostaje z działa. inna sprawa ze jego large targetowosc nie ma nic do rzeczy bo liczymy us ;)

 

anything