trawa

Autor Wątek: Glorious Charge Kislevu  (Przeczytany 2466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barbarossa

  • Gość
Glorious Charge Kislevu
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 23, 2006, 11:12:12 pm »
Zgadzam się w całej rozciągłości - glorious charge nadal wywołuje panikę, tylko przykład uległ dezaktualizacji, nie zasada.

JJ

  • Gość
Glorious Charge Kislevu
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 24, 2006, 09:46:31 am »
Cytat: "TruePunk"
Cytat: "Shino"
Cytat: "TruePunk"
1: Zapomnialem butow zmiennych
2: Ja podobnie jak 1 zapomnialem butow zmiennych
1: Jednak mam buty zmienne.

Zna sie kolega na programowaniu? Prosze potraktowac to jako sytuacje; gdy:
Obiekt1 jeden dostaje wartosc funkcji buty = 0.
Obiekt2 dostaje wartosc funkcji buty = wartosci funkcji buty Obiekt1, czyli =0.
Obiekt1 zmienia wartosc funkcji buty na 1.

I w tej chwili
Obiekt1 ma wartosc = 1
Obiekt2 ma wartosc = 0.

True?

nie w tym przypadku wywolanie obiektu pierwszego ie nastepuje raz tylko jest dynamiczne tak wiec przy zmienie obiektu pierwszego po wykonaniu funkcji przypisania wartosci obiektowi drugiego tez jego wartosc ulega zmianie... funkcja wfb 7.0 zmienila wartosc obiektu 1 a wiec wplynela na wartosc obiektu drugiego zmieniajac jego wartosc... ;) (sytuacja podobna --> quesci maja s6 lub sneakygitsy maja overlapping)

podsumowywujac mozna sie spierac ze powoduje jak oddzial nie jest zaangazowany w walke bo jak jest to zdaje wszystkie testy automatycznie... i teraz pytanie.. czy zasada nie mowila o zdawaniu paniki tak ja k przy szarzy w bok/tyl jak sie jest zaangazowanym? bo jesli tak to nie zdawalo sie paniki jesli oddzial nie byl wczesniej zaangazowany ergo teraz wogole tej paniki niema


Oj tam dynamicznie. Pomysl ze pisalismy w ansii C albo pascalu :-P
I zle przyklady podajesz. Quesci mieli 6sily POWOLUJAC sie na zasade o +2 za great weapon
Sneak gitsy mogli zawsze otaczac POWOLUJAC sie na zasade o otaczaniu
Kislevici nie wywoluja zawsze paniki _powolujac_ sie na zasade o panikach za szarze w obok - oni wywoluja panike, ktora w 6 edycji byla podobna do tej wywolywanej za szarze w bok

Trocki napisal; to prawie jakby Rzym przemowil - chyba z EOTowac mozemy? :P



TAK.