Autor Wątek: Nie rycerze na turnieju rycerskim.  (Przeczytany 6359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hwoarang

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« dnia: Październik 22, 2006, 08:29:01 pm »
Poniewasz jestem to witam wszystkich bardzo serdecznie.

Chciał bym się zapytać szanownych kolegów którzy podobnie jak ja
nie nie padli urokowi spodni podciągniętych pod kolana tak modnych w naszm wieku XXI.

Moje pytanie brzmi: Czy w turnieju rycerskim mógł by wziąść udział
wojownik który z rycerstwem nie ma za wiele wspólnego??
Mam oczywiście na myśli turnieje odbywane w teraźniejszości.

Offline Roland

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2006, 06:08:51 am »
Pewnie że możesz tylko
- musisz posiadac strój zgodny z epoką która odtwarzasz
- zawiadomic organizatorów i przyjeździe

 niektóre turnieje sa datowane
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Sir Pieczar

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2007, 09:18:57 pm »
Jednak strój to podstawa i rodzaj broni jaką używa....jeżeli ktoś chcę startować w Turnieju łuczniczym to musi oczywiście kupić sobie łuk...jak chce walczyć na Turnieju Rycerskim to dobra zbroja, tarcza i miecz to podstawa..
loria In Victis

Offline Roland

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2007, 07:22:39 pm »
ale wszystko zgodne z odtwarzaną epoką , i posiadające potwierdzenie historyczne :)

pozdrawiam :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Sir Pieczar

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2007, 05:44:09 pm »
wiadomo wszystko musi być zgodne ale nie można mroczyć mam nadzieje iż wiecie co miałem na myśli :lol:
loria In Victis

Offline Roland

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2007, 08:11:11 pm »
o tak np. fracuzi w plastikowych hełmach
i niemcy w koszulach lnianych jako przeszywki <lol>

pozdrawiam :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Sir Pieczar

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2007, 03:15:15 pm »
widzialeś na własne oczy?
loria In Victis

Offline Roland

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 29, 2007, 03:23:46 pm »
tak widziałem w zeszłym roku na 1200 leciu miasta Ingolstadt (Niemcy)

nawet ktos wystawił na pokaz zbroje hełm był XIII wieczny a cała reszta późny gotyk

pozdrawiam :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Dzwonsson

Re: Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2007, 10:11:22 am »
Cytat: "Hwoarang"
Poniewasz jestem to witam wszystkich bardzo serdecznie.

Chciał bym się zapytać szanownych kolegów którzy podobnie jak ja
nie nie padli urokowi spodni podciągniętych pod kolana tak modnych w naszm wieku XXI.

Moje pytanie brzmi: Czy w turnieju rycerskim mógł by wziąść udział
wojownik który z rycerstwem nie ma za wiele wspólnego??
Mam oczywiście na myśli turnieje odbywane w teraźniejszości.


Na wstepie, nie mam zamiaru Cie obrazac, tylko chcialbym delikatnie zwrocic uwage. Noszenie luznych spodni z niskim krokiem nie jest niczym zlym. Ja takie nosze, a w RR jestem od kilku lat, co najlepsze nosze tez dlugie wlosy, slucham metalu i jestem neo-poganinem. Tak wiec prosze o tolerancyjnosc wzgledem ubioru, a takze innych rzeczy jak kolor skory, wyznanie czy orientacja seksualna.

Offline kort

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 31, 2007, 06:51:05 pm »
Cytat: "mizeroth"

a takie nosze, a w RR jestem od kilku lat, co najlepsze nosze tez dlugie wlosy, slucham metalu i jestem neo-poganinem. Tak wiec prosze o tolerancyjnosc wzgledem ubioru, a takze innych rzeczy jak kolor skory, wyznanie czy orientacja seksualna.


Wybacz, ale parsknąłem śmiechem. Dobrze, że nie słyszałeś, jak głośno, bo chyba byś mnie wyzwał na straszliwy, dla mnie z pewnością przegrany, mroczny neo - pogański pojedynek!  :lol:

Offline Dzwonsson

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2007, 06:27:00 pm »
Coz, nie bede nikogo na pojedynek wyzywal. Twoj poglad, krotko mowiac, wisi mi i powiewa. Nietolerancyjnosc jest jedna z najgorszych cech polskiego spoleczenstwa i nie ma co liczyc na zmiane obyczajowosci ideologicznej w kraju, gdzie 98% spoleczenstwa uwaza sie za katolikow, a homoseksualista boi sie powiedziec, ze jest homoseksualista... Polska jest zalosnym przedmiesciem Europy, a Ty jednym z niewolnikow tego przedmiescia. A tak swoja droga nie chcesz kupic polskiego obywatelstwa? Mam jedno na sprzedaz i tanio puszcze je w byle jakie rece.
Pozdrawiam.
Miz.

Offline WOŁCZKO

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 30, 2007, 11:32:07 pm »
Tanio to ty mozesz puścić siebie. Też bym sie nie przyznawał gdybym był pedałem bo to jednak troche wstyd bawić się cudzymi siurkami. Skejcik neo-poganin...tez się uśmiałem.

Offline Dzwonsson

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 01, 2007, 05:33:41 pm »
A zaraz po napisaniu do tego posta poszedles na konwent neo-nazistow, wiem.

Offline Hyginus

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 28, 2007, 09:56:46 am »
mizeroth - wykazujesz wielki brak tolerancji odmawiając tolerowania nietolerancji prezentowanej przez innych ludzi...
Wiedzę zdobywa się z trudem;
ignorancja jest natychmiastowa.

Offline Roland

Nie rycerze na turnieju rycerskim.
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 28, 2007, 06:53:33 pm »
Panowie, skończcie kłótnie, nie jest to miejsce na takie rozmowy, porozmawiajcie sobie na priva, a teraz wróćmy do tematu
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie