trawa

Autor Wątek: rydwan, corner-to-corner  (Przeczytany 1418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asassello

rydwan, corner-to-corner
« dnia: Październik 23, 2006, 12:24:24 pm »
jak traktowany jest rydwan.. jako pojedynczy model zadajacy impakty i majacy 4 ataki (2 zaloga + 2 konie)..czy jakos inaczej..

innymi slowy.. jak zaszarzuje rydwanem na klocek piechoty i tak sie zlorzy ze mam maga corner-to-corner, to czy moge wyplacic wszytske 4 ataki w tego maga??
czy np moge wyplacic mu tylko dwa ataki - jeden z konia ktory styka sie z magiem i jeden z zaloganta po stronie maga...

zadaje to pytanie bo spotkalem sie z dwoma roznymi interpretacjami tej sytuacji..i obie strony byl przekonane ze mowia prawde ;)

dla mnie kwetsia jest dosc wazna..bo od tego zalerzy przezywalnosc maga :)

wg. mnie, rydwan jest traktowany jako pojedynczy model...czyli wyplacane moga byc 4 ataki w tego maga..
choc jak sobie to probuje wyobrazic i logicznie podejsc, to ten drugi kon-niestykajacy sie nie siega do tego maga :)

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline TruePunk

rydwan, corner-to-corner
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2006, 12:58:23 pm »
Jeden model. No sorry - a jak nie daj boze przykleje obsluganta _pod_rydwanem_ (taka konwersja, ze wpadl i na niego najechalo:P) - to co, nie wyplaca atakow? ;)
Albo co z herosem na rydwanie - mialby moc atakowac tylko z jednej strony?

Wszystkie ataki mozesz wyplacic w maga cornerem; jesli ktokolwiek uwaza inaczej - cytat prosze

Offline kosa_elf

rydwan, corner-to-corner
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2006, 01:06:45 pm »
tak, wszystkie normalne ataki mogą isc po tym magu :)
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Asassello

rydwan, corner-to-corner
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2006, 01:27:44 pm »
hmm..no to ktos mnie raz zwalowal :/...

dziekuje za wyjasnienie...


mozna prosic o zamkniecie tematu??

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***