trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.  (Przeczytany 106284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1440 dnia: Listopad 22, 2006, 05:06:58 pm »
Cytat: "steelie"
Ktoś z was chce sobie wrzucić takiego juzerbara w podpis?

 :D

  ||
  ||
  ||
  ||
  \/
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1441 dnia: Listopad 22, 2006, 05:07:30 pm »
steelie, ocenzuruję Ci zaraz tego posta - takie rzeczy tu wrzucać ;)

Beregond, przyzwyczaj się - im szybciej, tym lepiej :)

Krova, to jak teraz na Ciebie ponajeżdżam trochę to sobie pójdziesz z forum? ;)

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1442 dnia: Listopad 22, 2006, 05:11:11 pm »
Cytuj
Ale Ty masz osta o on nie! Hwahwahwahwa! Great, licytujmy się dalej kto tu jest ten wielki zły

Ost nie był za spam;] zostałem ochlapany zimną wodą za niewiedze.. zresztą nieważne. Na drugiego nie mam zamiaru pracować
Cytuj
Ktoś z was chce sobie wrzucić takiego juzerbara w podpis?

Mi nic się nie wyświetla.

Co do dziwnych historyków... zazdroszczę wam ich, moja historyczka jest  też jakaś taka... że aż szkoda gadać z jej :powiedzonkami: można już ułożyć zeszyt... podam przykład na to co pamiętam:
"mamcie tylko godzinę, czas w sam raz na loda"
"Waszyngton utrzymywał stosunki z siostrą swojego męża"
"Roosvelt nie lubił Churchila bo ten palił cygara pił drinki i był TURYSTĄ" (powinno być purystą jak już)
"jesteśmy zmuszeni do przerzucenia kartki na następną stronę książki..."
"Dlaczego europa jest chudą szkapą a nie wypasioną kobyłą"
"I wojna światowa wybuchła tak przez przypadek"
"Mussolini nie utrzymywał tak bliskich stosunków (jak) z Hitlerem"

... i wiele wiele innych pewnie i też śmieszniejszych ale nie pamiętam wszystkich... koleżanka ma jutro sobie odpisze:D

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1443 dnia: Listopad 22, 2006, 05:12:16 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
steelie, ocenzuruję Ci zaraz tego posta - takie rzeczy tu wrzucać ;)

Beregond, przyzwyczaj się - im szybciej, tym lepiej :)

Krova, to jak teraz na Ciebie po najeżdżam trochę to sobie pójdziesz z forum? ;)


No powoli się przyzwyczajam i wciąż się dziwię że inni udają że tak nie jest. A Króvkę zostaw w spokoju ;)

Ciekawym co to za juzerbary, nie wyświetlają mi się niestety...

Ha, wznowiłem granie w mojego ulubionego MMORPGa, Ragnarok Online. Tym razem na innym serwerze. No nic, idę grać...

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1444 dnia: Listopad 22, 2006, 05:13:34 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"

Krova, to jak teraz na Ciebie ponajeżdżam trochę to sobie pójdziesz z forum? ;)

 
</3 </3 </3

 Nie cierpicie mnie dlatego, że jestem inny ;( Tacy jak ty nigdy nie zrozumieją mojej skomplikowanej duszy, ciała upadłego anioła w mroczny wieczór, gdy jedynie śmierć może dać ukojenie...ohh idę się pociąć!

 </3 </3 </3
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Solitaire

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1445 dnia: Listopad 22, 2006, 05:19:38 pm »
Cytat: "Ryba"
Nie wiedziałem, ze Sol aż tak się tego tematu uczepił

 :lol:
Cytuj
Spamując w tym jednym temacie przynajmniej ograniczają spamowanie w innych tematach, i, przede wszystkim, na innych forach.

Pomyśleć, że kiedyś sam w to wierzyłem.
Obawiam się, że zależność jest dokładnie odwrotna. Spam napędza spam. Użytkownicy przyzwyczajają się, że wchodzą na forum jak na chata.
Silnik forum nie daje możliwości kasowania stron, w związku z czym usuwanie dużych grup postów jest uciążliwe.
Wychowanie w dyscyplinie...  :roll:
Możesz, moderatorze, albo temat regularnie kasować, albo zamknąć i dokręcić śrubę dla porządku gdzie indziej albo też wprowadzić w temacie obostrzenia, których przekroczenie traktować będziesz z całą surowością.
Oczywiście, to kwestia wizji forum. Jakość nie idzie zwykle w parze z kłótniami nastolatków o bajki.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1446 dnia: Listopad 22, 2006, 05:29:42 pm »
Widzisz, Sol, jak chciałem się pokłócić o wykładnie prawa to też nie szło ;)

BTW. Gazeta Prawna jest świetna - na cały tydzień dali wolny dostęp do numerów archiwalnych^^

Offline Solitaire

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1447 dnia: Listopad 22, 2006, 05:36:34 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Widzisz, Sol, jak chciałem się pokłócić o wykładnie prawa to też nie szło ;)

Trzeba mnie było zaprosić.
Pewnie kłótnia dotyczyła praw autorskich, bo jakiś złodziej utworów obruszał się na prawdę w oczy.
Cytuj
BTW. Gazeta Prawna jest świetna - na cały tydzień dali wolny dostęp do numerów archiwalnych^^

Gdyby nie była w większej części Gazetą Podatkową, byłoby jeszcze lepiej.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1448 dnia: Listopad 22, 2006, 05:44:21 pm »
Szło o legalność rozpowszechniania gdy anime nie jest objęte licencją... totalnie tego nie rozumiem, bo ustawa o prawach autorskich jest w tej materii jednoznaczna. Zawsze mi się wydawało, że nieważne gdzie utwór został opublikowany, to prawa autorskie zaczynają działać. Chyba że niedoinformowany jestem.

A rzeczywiście, GP w większości to podatki i gospodarka, a ja akurat w prawie pracy siedzę. Ale i tak jest tego sporo. A jak z jakością? Bo nie znam się na tyle, by samemu to ocenić. Po prostu przyjmuję to, co tam jest napisane :)

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1449 dnia: Listopad 22, 2006, 05:46:09 pm »
Solitarie, wiem ze to nie do Ciebie pytanie, ale czy nie czas zmiana silnika forum? Ten jest trochę przestarzały i niefunkcjonalny...
noli Beregond już wszystko wyjaśnił! I kto tu jest spamerem i nie uważa na słowa i godziny schiz?  :D

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1450 dnia: Listopad 22, 2006, 05:48:19 pm »
Co do nowego surva:
Apeluję o to samo co zaznaczył nasz dzielny wilk stepowy na czerwono.
Nie strzelajcie tylko dlatego, że to szansa na darmowe nabicie postu, albo że "mam takie prawo to trzeba je wykorzystać".  Cała zabawa traci sens jak ktoś strzela sugerując się gustem innych może właśnie przez to przegrać naprawdę dobre anime. Podobną atmosferkę dało się wyczuć już przy starej wersji survka.
Po za tym jestem za 24h turą:D i ewentualnym przedłużaniu do 48h przy niepewnym wyniku. Myślę, że takie rozwiązanie jest kompromisowe.

edIt:
Cytuj
noli Beregond już wszystko wyjaśnił! I kto tu jest spamerem i nie uważa na słowa i godziny schiz?

Cichaj nie chcę głośno przyznawać że czuję się pokrzywdzony przecież nie zrobiłem tego specjalnie... miałem czyste konto nawet upomnienia a tu zaraz ost.. Rybciu patrz na siebie.[/quote]

Cytuj
A wytarczyłoby wyłączyć licznik postów i by się pewnie całe to spamowanie skończyło.

Proponowałem coś takiego wcześniej.. byłbym za!

Offline b_sk

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1451 dnia: Listopad 22, 2006, 05:50:35 pm »
A wytarczyłoby wyłączyć licznik postów i by się pewnie całe to spamowanie skończyło.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1452 dnia: Listopad 22, 2006, 05:52:17 pm »
Cytat: "b_sk"
A wytarczyłoby wyłączyć licznik postów i by się pewnie całe to spamowanie skończyło.


Wątpię :) Niektórzy po prostu "mają wiele do powiedzenia" ;)

Offline b_sk

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1453 dnia: Listopad 22, 2006, 05:57:35 pm »
Siedzę na forach na których licznika nie ma i owszem może i spamu jest trochę, ale nigdy nie jest to celowy spam dla spamu jak tutaj, co najwyżej przyjacielskie pieprzenie głupot. Generalnie dzieciaki nie mające podaniecającego licznika postów, który rośnie z każdą idiotyczną wypowiedzią tracą motywację do wysyłania jednolinijkowców, a oskarżenie o nabijanie postów siłą rzeczy rzadziej się pojawia.  ;)
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Qraq

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1454 dnia: Listopad 22, 2006, 05:58:13 pm »
wilk: albo nie mają nic do powiedzenia, lecz niestety dzielą się tą wiadomością z innymi...

 

anything