Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.  (Przeczytany 106282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1455 dnia: Listopad 22, 2006, 06:16:44 pm »
Jak to szło: "Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" :)

A w jednej linijce można naprawdę wiele zawrzeć, b_sk. Starczy aforyzmy Leca poczytać lub przytoczonego powyżej Tuwima.

Offline Saladyn

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1456 dnia: Listopad 22, 2006, 06:18:53 pm »
Cytat: "b_sk"
A wytarczyłoby wyłączyć licznik postów i by się pewnie całe to spamowanie skończyło.
I co by biedny Iber zrobił? :(
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1457 dnia: Listopad 22, 2006, 06:20:54 pm »
Apel do moderatora (kogokolwiek): Zamiast Szafarz bracki wrzućcie mi Spamer, bo przynajmniej nikt już mnie tak nie będzie nazywał, bo już będzie widział...

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1458 dnia: Listopad 22, 2006, 06:23:21 pm »
Cytat: "Solitaire"
Cytat: "Ryba"
Nie wiedziałem, ze Sol aż tak się tego tematu uczepił

 :lol:
Cytuj
Spamując w tym jednym temacie przynajmniej ograniczają spamowanie w innych tematach, i, przede wszystkim, na innych forach.

Pomyśleć, że kiedyś sam w to wierzyłem.
Obawiam się, że zależność jest dokładnie odwrotna. Spam napędza spam. Użytkownicy przyzwyczajają się, że wchodzą na forum jak na chata.
Silnik forum nie daje możliwości kasowania stron, w związku z czym usuwanie dużych grup postów jest uciążliwe.
Wychowanie w dyscyplinie...  :roll:
Możesz, moderatorze, albo temat regularnie kasować, albo zamknąć i dokręcić śrubę dla porządku gdzie indziej albo też wprowadzić w temacie obostrzenia, których przekroczenie traktować będziesz z całą surowością.
Oczywiście, to kwestia wizji forum. Jakość nie idzie zwykle w parze z kłótniami nastolatków o bajki.


Moderator Adam Waśkiewicz proszony jest o zaprzestanie korzystania z konta moderatora Solitaire.

Pozdrawiam,
Musley

Offline b_sk

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1459 dnia: Listopad 22, 2006, 06:25:14 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Jak to szło: "Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" :)
A w jednej linijce można naprawdę wiele zawrzeć, b_sk. Starczy aforyzmy Leca poczytać lub przytoczonego powyżej Tuwima.

A i owszem, można, problem tylko taki, że ciężko w tym temacie o jakiekolwiek aforyzmy, za to zdecydowanie łatwiej o "wstałem i nie chce mi się iść do szkoły" albo "moi rodzice też nie lubią jak mangi czytam". ;)
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1460 dnia: Listopad 22, 2006, 06:30:38 pm »
Cytat: "Ryba"
Apel do moderatora (kogokolwiek): Zamiast Szafarz bracki wrzućcie mi Spamer, bo przynajmniej nikt już mnie tak nie będzie nazywał, bo już będzie widział...


Hyhyhy, ja się przychylam, Norse pewnie też^^ Jeszcze Dreada, Grzybka się namówi, i może kogoś jeszcze i idziemy do administracji ;)

Musley, cicho, bo wywołasz licho z lasu ;)

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1461 dnia: Listopad 22, 2006, 06:37:24 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"

Hyhyhy, ja się przychylam, Norse pewnie też^^ Jeszcze Dreada, Grzybka się namówi, i może kogoś jeszcze i idziemy do administracji ;)
EhE, cool  :roll: Super, normalnie odjazdowo...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1462 dnia: Listopad 22, 2006, 06:41:37 pm »
Cieszę się Rybo, że i Ty się cieszysz :) Mam nadzieję, że się nie zasmucisz jak powiem, że żartowałem ;)

Pora na wieczorną dawkę anime. Chyba Tokko spróbuję - zobaczymy co to :)

b_sk, specjalnie dla Ciebie będę wrzucał jakiś aforyzm raz dziennie ;)

EDIT: żeby nie spamować ;) noli, teksty dobre, na studiach już takich nie uświadczyłem niestety. A ostatnio jakoś radia tylko słucham, bo jak tylko pomyślę o czymś konkretnym, to zanim to włączę zdąży mi się odechcieć tego słuchać ><

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1463 dnia: Listopad 22, 2006, 06:42:14 pm »
Jak ja poprosiłem o coś podobnego to zero reakcji:(
czuje się dzisiaj kompletnie ignorowany... a powiedziałem kilka "wydawało"(!!) mi się śmiesznych rzeczy... nikt nie skomentował historyczki choćby mała edycja nic..
*popada w rozpacz* i zaraz pewnie oberwe znowu... nic to.
Zauważyłem ostatnio że nic innego nie słucham jeno muzyki z anime... odswieżyłem starą listę w winampie, i okazuje się że fajnych rzeczy kiedyś słuchałem :D

Offline b_sk

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1464 dnia: Listopad 22, 2006, 06:51:12 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"

b_sk, specjalnie dla Ciebie będę wrzucał jakiś aforyzm raz dziennie ;)

Czuję się zaszczycony. Będę się odchamiał na forum MiA. Do czego to doszło?
PS. W zamian mogę zaproponować codzienną dawkę niestosownych komentarzy i przynajmnie raz w tygodniu niestosowny komentarz o antysemickim wydźwięku. ;)
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1465 dnia: Listopad 22, 2006, 06:56:30 pm »
noli, nikt nie odpisuje na Twoje teksty, bo nazwałeś mnie spamerem  :badgrin:
wilq będę bardzo smutny  :(  :p
A i ja tez słucham Soundtracków z anime :lol: Chociaz nie tylko, ale w większości  :D

Offline Saladyn

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1466 dnia: Listopad 22, 2006, 07:19:41 pm »
Cytuj

Hyhyhy, ja się przychylam, Norse pewnie też^^ Jeszcze Dreada, Grzybka się namówi, i może kogoś jeszcze i idziemy do administracji

Przychylam posta!
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1467 dnia: Listopad 22, 2006, 07:34:05 pm »
Cytat: "b_sk"
Siedzę na forach na których licznika nie ma i owszem może i spamu jest trochę, ale nigdy nie jest to celowy spam dla spamu jak tutaj, co najwyżej przyjacielskie pieprzenie głupot. Generalnie dzieciaki nie mające podaniecającego licznika postów, który rośnie z każdą idiotyczną wypowiedzią tracą motywację do wysyłania jednolinijkowców, a oskarżenie o nabijanie postów siłą rzeczy rzadziej się pojawia.  ;)


duh... ty niby jednolinijkowcow nie piszesz? mam ci przypomniec  chocby namawianie JJa i kielbas na wpadniecie do lodzi na turniej?  ;)

i chcialbym zauwazyc tylko, ze nie wszystkie osoby wypowiadajace sie na tym forum maja takie podejscie do tegoz wiec prosilbym o niegeneralizowanie...

Offline flowingwater

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1468 dnia: Listopad 22, 2006, 07:40:26 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Cieszę się Rybo, że i Ty się cieszysz :) Mam nadzieję, że się nie zasmucisz jak powiem, że żartowałem ;)
><

 :lol:  Wilku, nie masz sumienia  :badgrin:   :lol:  :lol:

Offline Niuniek

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1469 dnia: Listopad 22, 2006, 07:50:14 pm »
ŁOŁ!
99 strona.
Rano było 96.....
Za duży spam.
Ale jestem przeciwny kasowania postów, szczególnie, jeśli miałyby być kasowane całe strony. Jeśli ktoś nie miałby dostępu to nie mógłby później się odnaleźć w tym temcie.

Ale ja tu o niczym nie decyduję. Mogę jedynie poprosić, aby znalazło się zawsze miejsce na jednego mojego posta  ;)

 

anything