Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.  (Przeczytany 106286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline b_sk

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1470 dnia: Listopad 22, 2006, 07:50:30 pm »
Cytat: "Shino"

duh... ty niby jednolinijkowcow nie piszesz? mam ci przypomniec  chocby namawianie JJa i kielbas na wpadniecie do lodzi na turniej?...

Ja nie ukrywam, że jednolinijkowce piszę, ale bynajmniej nie w celu samego ich napisania. Moje niestosowne komentarze zazwyczaj też się w jednej linijce mieszczą. ;) Wiesz zresztą o co chodzi. Nie o fakt zwięzłości wypowiedzi sam w sobie (bo to zaliczam w poczet cnót), ale o to że wypowiedź tak naprawdę nie ma żadnego celu, ponad dodanie jednego punkciku do tej liczby pod nickiem. Zauważyłem, że brak tej liczby zdecydowanie ogranicza takie zachowanie. Nawet jedno celne słowo może być warte więcej niż dwie strony tekstu napisanego bez jakiegokolwiek przesłania.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1471 dnia: Listopad 22, 2006, 07:56:40 pm »
Steelie,
chętnie bym skorzystał, ale kolorystyka jest wybitnie oczo**bna... Chyba potorturuję któregoś z moich przyjaciół, by zrobił mi nowego barsa.

Noli,
hmm, mój obecny histeryk jest dyrektorem i mistrzem w swoim fachu. Bywa chamski, ale jemu to wolno. Poza tym, uczy naprawdę świetnie.

Beregondzie,
nie udawaj, że moje wiadomości na GG nie dochodzą.

Siedzący Byku,
ja Cię cierpię, misiaczku Ty mój :* Zawsze będę z Tobą.

Solu,
wybacz porównanie, ale gadasz jak pierwszy lepszy wielki inkwizytor - herezja napędza herezję, należy ją od razu wypalać gorącym żelazem etc. Tyle że, gdybyś przyjrzał się forum, zauważyłbyś, że spamu w innych tematach jest tak mało, iż "serce roście". Bodaj tylko ja wypowiadam się niemal wyłącznie tutaj, reszta czołowych spamerów pisze również gdzie indziej, i to całkiem sensownie. Ja nie mam ani natchnienia (rzadko coś oglądam), ani sił, by roztrząsać jakąś mangę czy anime.

A licznikowi postów jestem, jak zawsze, przeciwny. Jeżeli jego usunięcie nie wyeliminuje całego spamu, to chociaż część.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

P.S. Ciekawostka: zawsze sprzyjałem Petrze i Adamowi w ich zbożnym dziele. Ale nie zaprosiłbym ich tutaj.

P.P.S. A jeśli ktoś napisze tutaj (nieuzasadnione) złe słowo o Żydach bądź judaistach, to zastosuję metodę Dreada...


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1472 dnia: Listopad 22, 2006, 08:10:07 pm »
Cytat: "Miyamoto Hachimaro"

Siedzący Byku,
ja Cię cierpię, misiaczku Ty mój :* Zawsze będę z Tobą.


 Przeczytałem się, roześmiałem.
Potem załapałem, że Siedzący Byk to do mnie.  :oops:


 Chciałem coś napisać, ale zapomniałem co. Aha, bolą mnie nadgarstki. Tak, że ciężko mi zgiąć dłoń, która ciągle drży. Aikido brutalną sztuką jest.

 Zauważyłem, że na ostatnich stronach oryginalne i zaszczytne towarzystwo nas odwiedza, zapraszam ponownie - jak to powiedział HangMan - "kiedy nie gadacie o wielkookich dziewczynkach, jesteście całkiem normalni".

 Ja tam patrzę ze smutkiem, jak licznik moich postów pnie się w góre, niedługo osiągne 1000  :?  Za szybko jak na mój gust, za szybko, spamer ze mnie. No, może nie spamer, wchodzę na gildię po południu, wieczorem i kiedy się nudzę, a że ostatnio dość się nudzę, piszę bezsensowne posty i piszę.


 Siostra psiknęła mnie perfumami dla swojego chłopaka. Śmierdzę.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1473 dnia: Listopad 22, 2006, 08:34:56 pm »
Dobra, to napiszę coś znamim ten dział będzie zamknięty, bo być może zosanie tu też i wolność wypowiedzi. :/ Raz się podoba, że posłuszni i nie spamują, a raz się nie podoba, bo za dużo postów dziennie- zdecydujcie się. Ja się dostosuję chyba do każdej decyzji (, a jak nie to świat na forum mi się nie kończy :P), więc spoko.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline @

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1474 dnia: Listopad 22, 2006, 09:05:09 pm »
:? Chyba się za chwilę wykoleimy, więc coś napiszę :roll:

Normalnie, dzisiaj miałem luz! I to nawet duży!
Pierwszy raz od tygodnia nie było:
a)żadnej kartkówki
b)żadnego sprawdzianu
c)nic nie było zadane!

Poza tym kilka okienek, i tym sposobem spędziłem w szkole 2h! :o
Niestety, pogoda nie jest najlepsza, więc klasa wymiękła na 2 okienku, i zamiast schować się w jakimś barze, poszli se do domu! Zdrajcy!

A na japońskim Hajime zrobił zawody w jedzeniu chipsów kukurydzianych [takich małych kulek] pałeczkami! Zgarnąłem 2 nagrodę: zakładkę z bocianem  
Niestety zdjęcia nie dam teraz : baterie w aparacie padły.

Teraz, kiedy czuję, że wypełniłem swój obywatelski obowiązek, zmykam czytać 9 tom NGE ;)

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1475 dnia: Listopad 22, 2006, 09:21:25 pm »
Cytat: "Hachi"
Steelie,
chętnie bym skorzystał, ale kolorystyka jest wybitnie oczo**bna... Chyba potorturuję któregoś z moich przyjaciół, by zrobił mi nowego barsa.

Wejdź sobie na www.userbars.org , wpisz w wyszukiwarce emo i wybierz sobie taki bar, jaki ci się podoba. W ten sposób pokażesz całemu forum, jakim jesteś poczerniałym aniołem.

Cytat: "Krova"
Ja tam patrzę ze smutkiem, jak licznik moich postów pnie się w góre, niedługo osiągne 1000 :?

Rób tak jak Iber ;)

A tak w ogóle chodzenie na czwartą lekcję to prawdziwie męska przygoda. Wyśpię się jutro.

Offline Solitaire

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1476 dnia: Listopad 22, 2006, 10:29:53 pm »
Cytat: "Miyamoto Hachimaro"
Solu,
wybacz porównanie, ale gadasz jak pierwszy lepszy wielki inkwizytor

Uznam to za komplement.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1477 dnia: Listopad 22, 2006, 10:39:08 pm »
Cytat: "Solitaire"
Cytat: "Miyamoto Hachimaro"
Solu,
wybacz porównanie, ale gadasz jak pierwszy lepszy wielki inkwizytor

Uznam to za komplement.


Zmień sobie rangę z "Magister Equitum" na "Torquemada" ;)

Mam nadzieję, że uda Ci się rozjaśnić nieco niuanse licencji odnośnie praw autorskich, bo jak już pisałem, mnie to przerasta :)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1478 dnia: Listopad 22, 2006, 10:39:42 pm »
Cytat: "Solitaire"
Cytat: "Miyamoto Hachimaro"
Solu,
wybacz porównanie, ale gadasz jak pierwszy lepszy wielki inkwizytor

Uznam to za komplement.

Adam, przestań! :x

Offline Clayman_

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1479 dnia: Listopad 22, 2006, 10:43:05 pm »
Cytuj
Widzisz, Sol, jak chciałem się pokłócić o wykładnie prawa to też nie szło  

taa
niesamowicie sie chciales poklocic

zamknales temat
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Solitaire

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1480 dnia: Listopad 22, 2006, 10:50:14 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Mam nadzieję, że uda Ci się rozjaśnić nieco niuanse licencji odnośnie praw autorskich, bo jak już pisałem, mnie to przerasta :)

Licencji na określony "wycinek" autorskiego prawa majątkowego? W sensie prawa do czynienia użytku z utworu na oznaczonych polach działalności?
Czy może chodzi o powszechnie używaną "licencję", która rzekomo ma znamionować ochronę utworu przez prawo autorskie?
Daj link najlepiej.
Cytuj
Adam, przestań! :x

Ban!  :x
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1481 dnia: Listopad 22, 2006, 10:53:40 pm »
Chodzi o "plotkę" dotyczącą anime, mianowicie: jeżeli anime nie jest licencjonowane na terenie danego kraju (nie ma przedstawiciela posiadającego do niego autorskie prawa majątkowe) to można je nieodpłatnie rozpowszechniać (również nielicencjonowane kopie). Nie wiem co niby jest podstawą prawną takiego twierdzenia. Dla mnie to ciągle jest łamanie praw autorskich.

Musley, nie spamuj, bo się temat kończy.

Clayman_, nie przekręcaj mojej wypowiedzi. Wyraźnie pisałem, że temat otworzę, jak osoby twierdzące, że można rozpowszechniać nielicencjonowane anime znajdą do tego podstawy prawne. A Ty mnie po prostu wyszydziłeś tutaj. Odpisałem Ci, a Ty to olałeś. Odnośnie legalności rozpowszechniania nielicencjonowanego anime ciągle nic nie wiadomo. Jak ktoś coś znajdzie to otworzę temat i nie trzeba mnie będzie o to prosić :roll:

Offline Qraq

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1482 dnia: Listopad 22, 2006, 11:24:19 pm »
hmmm, a strzelam

OSTATNI!!

:P

edit: a pudło

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1483 dnia: Listopad 22, 2006, 11:25:02 pm »
Dajcie pokój.

Tańcząca Jałówko,
czerwienisz się gorzej od moich przyjaciół :P A propos perfum, ile lat ma Twoja siostra? A ile jej chłopak?

Czerwony Kapturku,
miałem na myśli coś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju... Niemniej, dzięki za adres. Może skorzystam.

Solonie,
uznawaj, uznawaj. Wielkim inkwizytorem byle kto nie zostawał. A często z ich szeregów pochodzili papieże. Dread pęknie z zazdrości.

Pozdrawiam serdecznie. Dobranoc.
A.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Qraq

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1484 dnia: Listopad 22, 2006, 11:28:28 pm »
Mija mu to - raczyłbyś używać oryginalnych nicków

 

anything