Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.  (Przeczytany 104393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 26, 2006, 01:00:26 pm »
Nie chce tu zalatywać spammingiem, ale nie wiem co napisać. Uczyłem się od 5 rano na fizykę (i jeszcze wczoraj) i dziś dowiedziałem się , ze nie ma fizyki  :evil: 2 godz uczenia były niepotrzebne. Wyszedł Ubuntu 6.10 i już zasysam :D W tym tygodniu mamy wiele nowości informatycznych, szkoda, ze WMP wypadł z tego tygodnia, i go przełożono na 30 Października.  :p

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 26, 2006, 01:10:00 pm »
Cytat: "Hachi"
Jest mi smutno i źle. Mam cholerną ochotę do kogoś się przytulić, lecz rzecz jasna nie mam do kogo.

No nie przesadza, żalić się możesz, ale chyba masz rodzinę.

Cytat: "Hachi"
Hmm... wyżaliłem się i jest mi trochę lepiej... Jakby co, nie zwracajcie uwagi na moje smuty.

To po co nam to piszesz? ;)

Cytat: "Hachi"
Sam sobie taką szkołę wybrałem i nie pozostaje mi nic poza zaciśnięciem zębów i przetrwaniem jakoś tych trzech lat. Może nawet uda mi się utrzymać obecny status?...

 :badgrin:

Cytat: "Ryba"
Nie chce tu zalatywać spammingiem, ale nie wiem co napisać.

XD Dobre!

Ja ja byłem na komisji przed poborowych. Dostałem świstek, że jestem w ewidencji- tyle. Jakoś na komisję (lekarską) mnie nie ciągnie. No a z moimi siatkówkami, to raczej do kategorii "A" się nie załapię. :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Clayman_

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 26, 2006, 01:12:00 pm »
Cytuj
z azteckiego złota.
jak ci nie wstyd :/
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline @

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 26, 2006, 02:18:10 pm »
Buahahaha, wyżuliłem od adminów nowy nick  :lol:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 26, 2006, 02:26:30 pm »
No właśnie widzę :) Pogratulować - jak będzie trzeba coś kiedyś załatwić to wyślemy Ciebie ^^

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 26, 2006, 02:38:11 pm »
O niebo lepszy od tamtego @ :P

 Oglądam Pokemony na TV4 :D Kreska - oooochyyydnaaa! O ile główni bohaterowie ujdą, to reszta... a kiedyś mi się podobało ;(
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 26, 2006, 03:11:55 pm »
Hym... tak sobię myślę i myślę, dlaczego przy takim zjawisku jak 'spamming grupowy' oberwie się zawsze mnie... Najwyraźniej nie chodzi tu o to ile tu dana osoba jest, niejeden z Was jest tu krócej ode mnie... Po prostu trzeba frekwencję robić, pisać, niech się ludzie przyzwyczajają, a tego ostatnio zabrakło. Taki niewinny wniosek, nie pienić się.

Coś mi się zbiera na to by dodać 'coś od siebie', a chyba jeszcze tego tu nie robiłem...

Wróciłem ze szkoły zmęczony i znudzony jak szlag, mimo że po sześciu, i to skróconych lekcjach- nie było hiszpańskiego. Wiadomo, przedmiot nienajgorszy, ale termin 'ostatnia lekcja' wszystkich traktuje tak samo, i jak trzeba iść wcześniej do domu to się nie narzeka.
Nie wiem czemu wybrałem te liceum, ilość fajnych ludzi: znikoma, analogicznie fajnych dziewczyn jeszcze mniej. Mam tylko na dzieję że w tym przynajmniej uda mi się zdać. Oh well, może później będzie lepiej, w końcu ludzie przychodzą i odchodzą... (ha... od kiedy to ja jestem optymistą?)

Wchodzę do pustego jak zawsze domu, z braku czegoś lepszego do roboty odpalam PieCa, a tu okazuje się że sprzątneli mi 3 tomiki LH na allegro sprzed nosa... szkoda, chciałem mieć jakąś serię na własność, a nie cały czas pożyczać i pożyczać... Poza tym to coś thunderbirdowi się popieprzyło, i trochę się ździwiłem widząc że mam 97 nowych wiadomości (skopiował te stare, nie wiedzieć czemu).

Zerknąłem na kalendarz i wydaje mi się, że mam urodziny w niedzielę... Hm, muszę się upewnić, nie mam pamięci co do dat. Tylko, co ja będę wtedy robił? Nie mam nastroju ani miejsca na imprezę, chyba po prostu pójdę na miasto i spróbuję się dobrze bawić (mission impossible?) sam, lub z kilkoma przyjaciółmi, zobaczymy...

Ech, coś się nie zapowiada bym robił dziś coś twórczego... Chyba pooglądam sobie trochę anime i pouczę się japońskiego...

Offline Shi

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 26, 2006, 03:33:21 pm »
Boże, jak Wy zasuwacie z tymi postami...  :shock:

Witam Joshuę, niech Ci u nas dobrze będzie... :)

Tak więc załapałam się do studenckiego radia, nie wiem jeszcze jak to będzie, ale chciałabym, żeby rozwinęło się to w pozytywną stronę...

Wzięłam sobie tydzień wolnego i rozwalam się w łóżku do 12... :) Teraz siedzę, jem kukułki (moje ulubione cukierki) i czytam "Psychosis 4:48" Sarah Kane... (Ciekawe zestawienie - cukierki i Kane) Nie chcę mi się iśc do pracy...

Hachi
Nie przejmuj się za bardzo szkołą, pierwszy rok zawsze jest trudny, potem tylko z górki, wierz mi. Miałam w liceum identyczne uczucia jak Twoje... Z drgiej strony trzeba pamiętać, że orłem z wszystkiego tez się nie będzie, poza tym szkoła nie powinna nam przysłaniać całego życia, bo są jeszcze inne jego aspekty, np. forum na Gildii... :p

Beregond
Baw sie dobrze, towarzyszu Skorpionie...  8)
ttp://www.koparki.pl/
Wszystko jest dla ludzi...

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 26, 2006, 03:43:01 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Z tacy i z azteckiego złota.


mi piracie z karaibow tez sie odobali... :roll:  ;)

@ jesli myslisz, ze to cie uchroni przed ostem to nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz ;)

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 26, 2006, 04:08:53 pm »
Cytat: "Shi"

Hachi
Nie przejmuj się za bardzo szkołą, pierwszy rok zawsze jest trudny, potem tylko z górki, wierz mi. Miałam w liceum identyczne uczucia jak Twoje... Z drgiej strony trzeba pamiętać, że orłem z wszystkiego tez się nie będzie, poza tym szkoła nie powinna nam przysłaniać całego życia, bo są jeszcze inne jego aspekty, np. forum na Gildii... :p


 A mi jest łatwiej i przyjemniej w liceum niż w tym zafajdanym "elytarnym" gimnazjum bez papieru toaletowego z kiblach ;)


 Kupuję słuchawki. Miałem zamiar wziąć Sennheisery HD205, ale znalazłem Creativy z pasmem przenoszenia 10hz-22khz za 98zł!  :shock:  Śmierdzi podstępem, pewnie jakis masoński użytkownik.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline raseku

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2006, 05:14:51 pm »
Witaj Joshua!!!



To ja  w ramach wyskakiwania z konopii sie pochwale ze jutro na zajecia z konwersacji musze sie nauczyc spiewac o tego o :


fajnie jest :) i zawsze na  " sekai no hito tsu da ke no hana ...." kreslimy w przestrzeni kola wziesionymi w gore paluchami wskazujacymi, SMAP wymieka przy nas ;)

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 26, 2006, 05:37:01 pm »
Cytat: "Shi"
Beregond
Baw sie dobrze, towarzyszu Skorpionie...


No dzięki, postaram się... Bo ostatnio skończyło się to niezłym dołem (błeee mam 16 lat jestem beznadziejny nie chce mi się żyć i inne takie smuty)

Ha, jednak dziś jest całkiem pozytywnie, pizza i cioranie na Gamecube z kumplami- takie małe party  ^^

Offline rysia15

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 26, 2006, 05:43:10 pm »
Ide na majfe jest za.. 15 min!!!!! AAA!!!!!
róg Cię kusi Coca-Colą

Offline @

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 26, 2006, 06:44:09 pm »
Taaa.... wczoraj na japanu sie dostalo ponad 2 strony slowek, wiec odjazd bedzie w weekned xD
A narazie doszlismy do a i u e o ka ki ku ke ko sa shi su se so , i tylko ztych slowka, + troche w kanji , eh, nie bede sie zapewnie nudzic :lol:

mam nadzieje ze nick uchroni mnie przed banem, moze norse nie zauwazy [jestes gupi, jakby co...] ;)
No i teraz jestem na poczatku listy userow na forum :o

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 26, 2006, 06:57:31 pm »
Cytat: "@"

mam nadzieje ze nick uchroni mnie przed banem, moze norse nie zauwazy [jestes gupi, jakby co...] ;)

Hmm...... Wiedziałem to od dawna  :badgrin:
Witam z Ubuntu 6.10. Jakoś udało mi się skonfigurować, chociaż zdaje się ze jest wolniejszy od Drappera, ale po restarcie Egdy ruszył pełną para. Jakoś idzie, trzeba go skończyć. Jedyne co nie działa, to FrostWire, nie wiem dlaczego  :shock: To narazie wszystko, a nicka sobie nie zmieniam ;)

 

anything