Autor Wątek: Muzyka  (Przeczytany 33889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Muzyka
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 28, 2006, 11:28:30 am »
Cytat: "Dreadorus Maximus, omawiając zasady obowiazujące na subforach Mangi i Anime"
Poza ogólnymi zasadami Nowej Gildii szczególną uwagę zwracam na piractwo. Zasada jest taka, że nie wolno podawać linków do stron zawierających licencjonowane anime (użytkownicy są na tyle karni, że sami się trzymają tej zasady i dwa razy pytają zanim podadzą jakikolwiek link). Jest to zasada na kształt "jeśli ściągasz filmy neta, to się tym nie chwal na forum". Ta zasada obowiązuje na obu moderowanych przeze mnie forach.


Zasadę, jak wszystkie inne obowiązujące tu, nalezy stosować zgodnie z duchem, a nie literą prawa.

Koniec kwestii.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Shirosama

Muzyka
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 25, 2008, 12:26:43 pm »
Może ktoś mi powiedzieć skąd się wziął ten ending z NGE czyli ta piosenka na końcu. Czy te słowa były już wcześniej czy specjalnie do tego anime zostało to zrobione ? Bo na jakiejś reklamie usłyszałem te słowa. Wiadomo że na kilkadziesiąt różnych sposobów jest to śpiewane.

Offline Qraq

Muzyka
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 25, 2008, 01:02:43 pm »
stara piosenka, Frank Sinatra to śpiewał

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Muzyka
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 25, 2008, 01:08:05 pm »
A później nie tylko on- wielu wykonawców śpiewało ten tekst i to nie wiele sposobów.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Shirosama

Muzyka
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 25, 2008, 01:35:28 pm »
Najładniej na pewno było w NGE lecz tylko ta wersja najspokojniejsza i najdelikatniej śpiewana tak mi się spodobała. Te szybsze wersje i inne to już nie jest to.

Offline obik

Muzyka
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 25, 2008, 03:18:32 pm »
Cytat: "anfan"
Może ktoś mi powiedzieć skąd się wziął ten ending z NGE czyli ta piosenka na końcu. Czy te słowa były już wcześniej czy specjalnie do tego anime zostało to zrobione ? Bo na jakiejś reklamie usłyszałem te słowa. Wiadomo że na kilkadziesiąt różnych sposobów jest to śpiewane.

na reklamie Nescafe Gold xD