Autor Wątek: [SPRZEDAM] Tau Fire Warrior Team  (Przeczytany 1662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline doomer

[SPRZEDAM] Tau Fire Warrior Team
« dnia: Październik 26, 2006, 10:07:40 pm »
"Tau Fire Warrior Team" zawiera 12 figurek Fire Warrior i 2 figurki Gun Drones.

Zestaw jest kompletny, nie wyciągany z wyprasek, w oryginalnym opakowaniu za wyjątkiem:
1. Jeden Fire Warrior (łepek, tułów, nogi, spluwa z ręką, ręka, naramiennik) jest wyjęty z wypraski, częściowo sklejony (tułów z nogami są sklejone a ręce mają na łączeniach minimalne i łatwe do usunięcia ślady kleju). Brakuje mu "beczułek" przyklejanych do pasa (mają one 2mm, nie mogę znaleźć Bardzo szczęśliwy). Poza tym ma na sobie ślady nieudolnego malowania (pokryty białym podkładem, trochę niebieskich plamek).
2. Nogi drugiego Fire Warriora są usunięte z wypraski ale w stanie nienaruszonym.
Poza tym wszystko jest idealne.

Zestaw sprzedam za 90 (+wysyłka).

Ewentualnie (jeżeli jesteś ze Szczecina) to mogę zamienić na cosik ciekawego - z dopłatami z którejkolwiek ze stron. 8)

Kontakt:

1. doomer1988 @ o2.pl
2. gg: 3559733 (notorycznie niewidoczny Puszczający oczko)
3. Będę do tego tematu zaglądał więc wszelkie pytania możesz mi zadać tutaj (jak ci tam wygodniej).

Offline doomer

[SPRZEDAM] Tau Fire Warrior Team
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2006, 11:29:25 am »
Ehhh.. a za 80? Muszę się tego pozbyć a jest w stanie praktycznie idealnymmm! ^^

Mogę wymienić za coś od siostrzyczek za moją (bo siostry są generalnie droższe) dopłatą.  ;)

Offline High Elf

[SPRZEDAM] Tau Fire Warrior Team
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2006, 05:07:34 pm »
60?
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


 

anything