trawa

Autor Wątek: Euro 2007  (Przeczytany 90978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sokles

Euro 2007
« Odpowiedź #810 dnia: Październik 23, 2007, 10:20:36 am »
Ciężko będzie na takie pytania odpowiadać, przecież nawet nie wiadomo kto pojedzie...bo choćby częściowo skłąd sie na pewno zmieni, np. ja na pewno wypadnę...

Offline Marios

Euro 2007
« Odpowiedź #811 dnia: Październik 23, 2007, 10:35:52 am »
Patrzyłem na różne wyszukiwarki i w zasadzie jest tam tylko 1500 km. Można by nawet wynająć cały bydłowóz na spółkę z battlowcami i osobami towarzyszącymi. Albo tak jak jakiśtam team wynajął busa.
Jeśli chodzi o mnie to wybiorę się tam niezależnie od tego czy będe w jakimkolwiek teamie czy nie.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline sokles

Euro 2007
« Odpowiedź #812 dnia: Październik 23, 2007, 10:37:46 am »
Cytat: "Marios"
Jeśli chodzi o mnie to wybiorę się tam niezależnie od tego czy będe w jakimkolwiek teamie czy nie.


Ja bym sie chetnie wybrał, ale nie sądze zebym miał kasę.

Offline Vladdi

Euro 2007
« Odpowiedź #813 dnia: Październik 23, 2007, 10:52:22 am »
Cytat: "sokles"
Cytat: "Marios"
Jeśli chodzi o mnie to wybiorę się tam niezależnie od tego czy będe w jakimkolwiek teamie czy nie.


Ja bym sie chetnie wybrał, ale nie sądze zebym miał kasę.


Przynam bez bicia ze juz zaczalem odkladac fundusz ETCowy.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline sokles

Euro 2007
« Odpowiedź #814 dnia: Październik 23, 2007, 10:57:16 am »
Cytat: "Vladdi"
Przynam bez bicia ze juz zaczalem odkladac fundusz ETCowy.


Dla mnie oszczedzanie to nierealne mżonki ;)

Offline Marios

Euro 2007
« Odpowiedź #815 dnia: Październik 23, 2007, 02:21:21 pm »
Cytat: "sokles"
Cytat: "Vladdi"
Przynam bez bicia ze juz zaczalem odkladac fundusz ETCowy.


Dla mnie oszczedzanie to nierealne mżonki ;)

Kaczuch, nie przesadzaj. Zawsze możesz jakoś dorobić ;). Do sierpnia jeszcze mnóstwo czasu, jak komuś będzie zależało to uzbiera.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline pajak

Euro 2007
« Odpowiedź #816 dnia: Październik 23, 2007, 02:25:06 pm »
autokar to super pomysł.. ja pojechałbym na bank jako kibic!!
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Angron

Euro 2007
« Odpowiedź #817 dnia: Październik 23, 2007, 03:06:35 pm »
ja tak samo! W tym roku mimo niektórych nieprzyjemnych zdarzeń ETC było jedną z najlepszych imprez czterdziestkowych na jakich byłem (a to wiadomo czyja zasługa), więc jeśli nie powiecie że mam się odwalic bo itak mnie nie weźmiecie to i za rok dla mnie pozycja obowiązkowa, nawet jakby to było na kórymś z biegunów, albo nawet po dniu na każdym. ;)
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline Skark

Euro 2007
« Odpowiedź #818 dnia: Październik 23, 2007, 03:28:12 pm »
Niezalerznie czy zagram w jakimś teamie (Poland, Euro) to i tak pisze się na wyjazd. Bo jak wcześniej ludzie pisali to najlepsza impreza 40k na jakiej byłem. A pomysł z autobusem jest jak najbardziej pro.

 

anything