Autor Wątek: Clan Eshin i 7 edycja  (Przeczytany 5698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shino

  • Gość
Clan Eshin i 7 edycja
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 14, 2006, 11:16:03 pm »
w ktora strone teleporter chce...
to jest raczej pewne, bo dotad mogl sie doteleportowac do innej strefy niz byl przed teleportacja... daje to 360 stopni ewntualnych ucieczek :)

a i jak rozumiem on sie dostawia (pokazuje miejsce teleportu) przed reakcja prawda? (bo po to tak troche dziko by bylo;])

Jankiel

  • Gość
Clan Eshin i 7 edycja
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 15, 2006, 08:33:27 am »
Cytuj
w ktora strone teleporter chce...

Mniej więcej. Bo clipping jest zabrniony. Ale i tak zostaje mnóstwo opcji do wyboru.

Offline Ypsilanti

Clan Eshin i 7 edycja
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 15, 2006, 07:21:16 pm »
Cytat: "Barbarossa"
Trudno jest niemożliwy do znalezienia (rzekomy) FAQ dot. WLC uogólniać na wszystkie regimenty. Sprawdzałem w necie i w ogóle czegoś takiego nie ma nigdzie, więc nie wiem, skąd to wziąłeś.

To byłoby lekkie nadużycie. Do czasu oficjalnego stanowiska GW w tej sprawie jest jak napisano powyżej.

Wydaje mi się, że to było na jakimś zachodnim forum w formie wypowiedzi Gava, albo jakiegoś innego Raynoldsa ;) Najlepiej byłoby, gdyby po prostu Trocki spytał się Skwary - on powinien pamiętać :) Bo mnie zawsze coś mogło się jednak uroić ;)

Offline Fisch

Clan Eshin i 7 edycja
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 15, 2006, 09:54:03 pm »
z tym robieniem flee od teleportu to przesada...

zwłaszcza jeśli nie można gonić
wtedy taki Master Assasin jest bezużyteczny w większości pzrypadków

jka dodamy jeszcze zasadę że "gdy nie ma miejsca aby dostawić tunnelingów to nic sensownego nie mogą zrobić"

to ja nie wiem jaki jest sens tej armii...

jak w końcu jest z tym Assasinem wpadającym z teleporta w kowadło - czy jka nie ma miejsca to nie może się dostawić do runelorda
 
[/url]
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu

Offline Mad Hamster

Clan Eshin i 7 edycja
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 26, 2006, 09:02:59 am »
flee od skitterleapa.... moze to i luka w zasadach, ale troche wyobrazni, panowie - jak master assassin skitterleapuje Ci sie na plecy to nawet nie poczujesz kiedy fellblade wjezdza Ci w pupe po sama rekojesc... o jakiej ucieczce mowicie ?  :lol:
pzdr
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Gogol

Clan Eshin i 7 edycja
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 26, 2006, 12:33:03 pm »
takie zasady life.
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline QUASSIMODO

Clan Eshin i 7 edycja
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 26, 2006, 01:42:00 pm »
nie mylic flufowego pierdzenia z zasadami
czar wyraznie sie odnosi do zasady...a ze ta sie zmieniala...

nadal jest uzyteczny tyle ze teraz potrzebuje wsparcia oddzialow-wystarczy przeciwnikowi podsunac pod ktoras strefe oddzial z 5US...pozniej wyslac assasina zeby przy ewentualnym flee oddzial radosnie przebiegl po naszym oddziale

mozliwosci wiele ;)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Tigerius

Clan Eshin i 7 edycja
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 26, 2006, 05:20:05 pm »
ew po prostu wpasc 5 night runnersów i doteleportowac aszaszyna!
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Witam, jestem Rafał, mam 20 lat. W moim przypadku wyjebanie pod niebiosa ogranicza się do pokoju na 1-szym piętrze, a snobem jestem, bo mam oba fallouty oryginalne z CDA

Offline Bachmat

Clan Eshin i 7 edycja
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 26, 2006, 06:38:30 pm »
A poza tym, maszyna krasnoludzka, Lord VC, Hierophant, Treeman, i jeszcze parę innych lubianych przez Assasina celów, ucieczki nie zadeklaruje ;)
Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."

- Motto na sztandarze Takeda Shingen