trawa

Autor Wątek: Heros na Potworze  (Przeczytany 6938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sartarius

Heros na Potworze
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 31, 2006, 05:35:00 pm »
Cytuj
2 - Chciałbym żeby to wytłuszczone, to prawda była, ale to Wielka Improwizacja.  :wink:

Jak już pisałem - to na mój, chłopski rozum, gram praktycznie o nic, więc mogę w grze swobodnie kierować się logiką taką jak ta :wink:.

Pozdrawiam
ww.bykom-stop.avx.pl/

Każdy PG to burak, każdego buraka da się zjeść :wink:

Offline Scimitar

Heros na Potworze
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 31, 2006, 06:05:52 pm »
Co do szarży i zejścia ze S&S potwora, napisali po prostu, że mamy zastąpić model bohatera na potworze jego wersją pieszą. Można dywagować, że skoro zastępujemy, to umieszczamy go na środku. Co ciekawe - jest zapis, że model się już nie porusza, czyli nie ma dokańczania szarży pieszo.

Natomiast zejście w innym wypadku nie zostało doprecyzowane niestety :( Tak więc skoro nie ma nic na ten temat, to albo stosujemy interpretację, że na środku umieszczamy, albo czekamy na FAQa i gramy jak dotychczas. Myślę, że to sensowne rozwiązanie by było.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Bagrada

Heros na Potworze
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 31, 2006, 07:00:24 pm »
Pytanie odniose do pierwotnej sytuacji gdy to model miałó być ustawiony w jakimś rogu podstawki smokowej.

(1)(2)
(3)(4)

Nie ma możliwości ucieczki przed tym by kula musneła po rogu podstawki... chyba że nie był to chaosowy hero to nie pytam :)

... za to spytam inaczej..... zdażają sie czasami sytuacje że model czy cokolwiek innego dochodzi do innego modelu na ,,styk'' czyli to że sie styka wynika z matematycznej logiki nie z mierzenia... co jest w takich sytuacjach?
np. równe 18 do doszarżowania, albo oczywiste muśnięcie rogu podstawki kula armatnią?

Offline Furion

Heros na Potworze
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 31, 2006, 09:47:00 pm »
@Bagrada

1. mowa o VC, a dokladniej Vampire Lord (20x20) na Winghed NIghtmare (50x50) wiec jezeli mozna wystawic w rogu, tudziez przy krawedzi, to musnac nie moze

2. jezeli wychodzi to z czystej matematyki, to tak jest. jezeli sytuacja nie jest mozliwa do okreslenia w ten sposob to albo sedzia, albo na 4+ albo 30 min z zyciorysu...
ozdro
poćwicz

Offline Kołata

Heros na Potworze
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 01, 2006, 07:35:35 pm »
Pytanie z innej beczki:

Czy heros siedzący na potworze który ma immune to psychology też jest immune? Tzn czy może robić flee i czy bierze paniki etc?

Thx i pozdr!
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

JJ

  • Gość
Heros na Potworze
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 01, 2006, 09:13:56 pm »
Cytat: "Kołata"
Pytanie z innej beczki:

Czy heros siedzący na potworze który ma immune to psychology też jest immune? Tzn czy może robić flee i czy bierze paniki etc?

Thx i pozdr!


tak.

str 79.

kup RB.

Offline Kołata

Heros na Potworze
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 01, 2006, 09:15:41 pm »
Ale co tak?  :lol:
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Shino

  • Gość
Heros na Potworze
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 01, 2006, 09:19:12 pm »
tak, jest immune ;)

Offline Kołata

Heros na Potworze
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 01, 2006, 10:16:08 pm »
Dzięki :)

Właśnie obmyślam jakiegoś bossa na squigu i chciałem wiedzieć jak działa i co da się z niego wycisnąć. BTW wydaje mi się, że będzie on na małej podstawce, bo ma zasadę skirmish! Oznacza to, że będzie mógł zasuwać po lasach jak hoppersi i dzięki temu łatwo szarżować nie widzianych wcześniej przeciwników ;] Z pipes of doom i one hit woundą będzie całkiem spoko :D

Ps. Jeśli się mylę w jakimś punkcie, to mnie poprawcie ;)

Pozdr!
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Offline Bigpasiak

Heros na Potworze
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 01, 2006, 11:36:40 pm »
i tak kup RB  ;)

a co do squiga to bedzie tylko zalezalo ile ma woundow... jesli 1 to mala jak wincej to juz przynajmniej 40*40...
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline Kołata

Heros na Potworze
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 02, 2006, 08:32:06 am »
Great Cave Squig ma 3 woundy, ale ma zasadę skirmish. Ciekawe, nie? Też ciężko mi sobie wyobrazić że GW dałoby go na małej podstawce. Ale zakładam że tak będzie, skoro ma napisane skirmish.
Czyli na dobrą sprawę powinien zasuwać po trudnym terenie bez przeszkód i nie mieć boków/tyłu.
Co o tym myślicie?


A RB ma mój kumpel i w każdej chwili mogę pożyczyć, więc nie kupuję :P
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Offline Scimitar

Heros na Potworze
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 02, 2006, 08:47:43 am »
Może być na dużej podstawce i widzieć dookoła jak skirmish. Zapewne to taki Spawn po prostu ;) Ale inne pole widzenia.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

JJ

  • Gość
Heros na Potworze
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 02, 2006, 11:10:19 am »
Cytat: "Kołata"

Jacku byłbym wdzięczny za usunięcie moich postów, które teraz są już tylko spamem  :?

Pozdr!


NIE!

Za karę zostaną.... :p


 ;)

Offline Jarek Tyszka

Heros na Potworze
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 02, 2006, 01:29:57 pm »
Skoro zeszlismy na temat squigow. To na ich szarze oddzial ma normalna reakcje. Moze odopwiedziec np. s&s.
Zakladam ze w otwartym terenie wszystko dzieje sie intuicyjnie, tzn, zza polowy szarzy mozna strzelac.
A co sie stanie jesli szarzujemy na ratlinga schowanego gleboko w lesie ? Zasada polowy szarzy obowiazuje ? Chodzi dokladnie o to, ze moze sie zdazyc ze ratling zastrzeli squigi zanim jes zobaczy :)
czoraj  PiS nie zaprosil dziennikarzy, dzisiaj  my nie zapraszamy PiS'u.
         Jacek Żakowski (Radio Tok FM)

szafa@poznań

  • Gość
Heros na Potworze
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 02, 2006, 01:43:20 pm »
strzeli gdy je zobaczy - gdy np. pojawia sie 2 cale od niego w lesie. Nic to dla gry nie zmieni ;)

a fluffowo - z daleka słyszy ze biegna i popiskuja...i juz szykuje na nie salwę :P