Autor Wątek: Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....  (Przeczytany 9122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morph

  • Gość
Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« dnia: Maj 01, 2003, 07:48:02 pm »
Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters, Reiklanders, Kislev, Pit Fighters, Sisters of Sigmar? I którą polecacie najbardziej? Dopiero co zaczynam i chce sie dobrze zastanowić którym gangiem będe gral żeby nie popełnić tego błędu co w WFB...

Offline drachenfeles

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2003, 10:05:32 pm »
To naprawdę jest twój wybór, wiele band jest opisanych na gildii, lub na stronie GW. Każda z nich ma swój klimat i swoje słabsze i mocniejsze strony. Proszę o konkretniejsze pytania.

Morph

  • Gość
Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2003, 10:53:26 pm »
Nie chcę żebyście mi konkretnie wybrali armię... Poprostu chcę abyście mnie torchę nakierowali...

Offline drachenfeles

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2003, 09:50:25 am »
A co lubisz? Podane przez Ciebie bandy nie są specjalnie podobne.

Offline skolo

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2003, 09:52:03 am »
mozna by rzecz, ze sa wrecz przeciwienistwem  :twisted:

Morph

  • Gość
Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2003, 10:16:19 am »
No nie wiem... chciał bym jakąś armię która nie poda od każdego przeciwnika co ma 4 siły lub 4 wytrzymałości jak to robiły moje High Elfy w WFB. Z opisu który czytałem The Posseessed są bardzo fajni... Ale nikt o nich na forumach nie pisze... Wogóle żadko o nich słysze, jakby nikt nimi nie grał. I zastanawiam się czy są poprostu trudno dostępni czy mają jakiś konkretnie duży minus i dlatego nikt nimi nie gra. Witch Huntersi są też fajni z opisu. Ale niemógłbym grać armią na którą nie mogę patrzeć. GW chyba sobie żarty stroji robiąc takie figurki jak Witch Hunters. Przecież oni wyglądają jak...... Poprostu nie wyglądają na tych którymi są.... :?

Morph

  • Gość
Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2003, 10:29:01 am »
Bardzo się napaliłem na Pit Fightersó (Gladiatorów) ale są bardzo trudno dostępni:(

Offline Dracon2

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 02, 2003, 04:02:49 pm »
Pit fighterów prawie nie dostaniesz, ale Posesed to na pewno dostaniesz.

Morph

  • Gość
Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2003, 04:08:11 pm »
Wiem ze Possessed dostane... Tylko pozostaje pytanie czy warto nimi grać. Żadko się o nich słóyszy nikt nie wypowiada się zbytnio na ich tematn więc nie wiem. Ale figurki maja super! GW choć raz się postarało.

Offline Dracon2

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2003, 04:11:29 pm »
Pewnie dlatego że są drodzy punktowo, a jak gra się chaosem to mutantów można zrobić z chaos warrior+ramka z mutacjami :)

Offline nahar

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2003, 06:06:57 pm »
Podbno z dodatkowymi czarami (nie pamietam z ktorego TC, a Skolo ich nie wrzucił na Gildie) to jest najgrozniejsza ekipa z ksiazki.
Sa niezli, ale bez przesady. W tej grze wszystko zalezy od kosci i ustawinia domkow (makiety). Bo jak masz dobrze ustawiana makiete z duza ilosci miesc dla strzelcow to sorry, ale lowcy czarownic robia wymiot z kusz.
paweł

Offline drachenfeles

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 02, 2003, 06:25:17 pm »
Każdy wymiata z kusz, jeżeli je ma i ma skąd strzelać.
Patrz kusznicy od siedmiu boleści Barta.

Offline skolo

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 04, 2003, 10:14:14 pm »
Cytat: "nahar"
Podbno z dodatkowymi czarami (nie pamietam z ktorego TC, a Skolo ich nie wrzucił na Gildie) to jest najgrozniejsza ekipa z ksiazki.
Sa niezli, ale bez przesady. W tej grze wszystko zalezy od kosci i ustawinia domkow (makiety). Bo jak masz dobrze ustawiana makiete z duza ilosci miesc dla strzelcow to sorry, ale lowcy czarownic robia wymiot z kusz.


jeszcze nie wrzucilem, racja. mam natomiast zdaje sie na kompie jeszcze ang wersje - wymiata
Ja gram Opętańcami. Grunt to sie opamietac hehe

Offline nahar

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 04, 2003, 11:03:44 pm »
W sprawie wymiata, to ostatnio przyjrzalem sie czarom band z Lustrii, nic dodac nic ujac, prym wioda high elves, ale reszta nie odstaje za daleko.
Te czary z podstawki do mordy sa po prostu zenujace w porównaniu z magia w Lustrii. Kazdy czarodziej ma czar bojowy raniacy z S5 !!!
paweł

Morph

  • Gość
Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 17, 2003, 06:49:40 pm »
Skolo grasz Opętanymi? A jaką masz rozpiskę? Właśnie się zastanawiam nad Potępionymi i Gladiatorami... Załeży czy uda mi się sprowadzić Gladiatorów to będe nimi grał a jeśli nie to gram Potępionymi. Nikt o Potępieńcach nie piszę. Może ty Skolo chociaż coś o nich napiszesz.

 

anything