Autor Wątek: Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....  (Przeczytany 8951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2003, 08:49:16 pm »
Z potępieńcami tylko walczyłem, zato wiele razy, cóż mogę powiedzieć beastmeni i sami possessedci to prawdziwe maszybki do zabijania, a magister ze znamieniem nurgla też robi się groźny, banda jest droga (punktowo), ale potężna.

Offline NemoOne

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 20, 2003, 06:01:44 pm »
Ale WH i tak wymiatają najbardziej z "oficjalnych" band.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Nilgar

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 20, 2003, 06:21:12 pm »
A z wszystkimi już grałeś ?

Offline drachenfeles

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 20, 2003, 08:01:57 pm »
Huntersi? żartujesz?
z podstawki największymi rzeźnikami są skaveni i opętańcy, ewentualnie siostrzyczki, ale nie huntersi.

Offline Nilgar

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 20, 2003, 08:19:11 pm »
Jeszcze nie przegrałem walki ze Skavenami (scenariusz to co innego), ale tak ...czuję do nich respekt. :roll:

Offline NemoOne

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 21, 2003, 04:51:25 pm »
Wiesz, Drach, nie wiem, czy zauważyłeś, ale na tym forum każdy ma swoje, odmienne zdanie...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Nilgar

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 21, 2003, 05:16:32 pm »
Chyba Forum nie byłoby potrzebne gdyby wszyscy mieli takie samo zdanie... :roll:

Offline NemoOne

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 23, 2003, 10:36:56 pm »
Nie o to chodzi. Po prostu kAŻDY twierdzi, że inna armia jest ZDECYDOWANIE najlepsza, że odbiega od innych pod wieloma względami.
A to nie może być prawda.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline drachenfeles

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2003, 10:33:35 am »
he he i tu się nie zgodzę, wszystko jest możliwe. W mordheimie mamy do czynienia ze zbyd dużą przypadkowością zdarzeń, by jednoznacznie możnabyło coś stwierdzić. Pozatym wcale nie twierdzę, że jakaś armia jest zdecydowaie najlepsza, są tylko dobre armie i przepakowane armie, ale które z nich będą odnosić sukcesy zalerzy wyłącznie od szczęścia przy rzutach, no i ewentualnie odrobinę od tego, czy ktoś uprawia powergameing czy nie.

Offline NemoOne

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 24, 2003, 03:22:54 pm »
Nie będę się nawet kłócił, bo przecież "moderator forum bitewniaków ma zawsze  rację", czyż nie??
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline drachenfeles

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 24, 2003, 03:51:34 pm »
to, że moderuję nie oznacza, że zawsze mam rację, choć trochę podoba mi się to stwierdzenie ;-)

Offline skolo

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 24, 2003, 09:29:32 pm »
8)

Offline nahar

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 01, 2003, 07:38:26 pm »
Nie zawsze ale tym razem tak!
paweł

Offline Green Dragon

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 12, 2003, 03:01:17 pm »
Huntersi sa dobrzy flagellanci maja powera i psy szarzujace na 12cali to wypas, Lecz ja moimi bylymi opetanymi z 30 razy ich rozwalilem z possesci i beastmani robia swoje :twisted:
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline nahar

Co sądzicie o gangach: Possessed, Witch Hunters....
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 12, 2003, 08:32:02 pm »
Ja troche sie znam (duzo jak zaczynalem grac w morde walczylem ze złamasami)
Wiec tak
najwazniejsze kupujesz 3 beastmanów z flailami, do tego 2 opętanych i magistra. Na koniec muntanta z mutacją ( najlepiej 3 reka). Mutant dostaje 2h i cos do łapy np miecz lub pale.
jak ci starczy kasy to kupujesz dodatkowe mutacje dla opetanych(ale raczej na to nie licz ). Ew mozesz grac 1 opetanym ale reszcie kupic mutacje. Najwazniejsi sa beastmani z flailami.
paweł

 

anything