trawa

Autor Wątek: Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??  (Przeczytany 11604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LastVegas

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 03, 2003, 05:45:26 pm »
Choc jeszcze nie gralem w mordke popieram Dracona, ode mnie masz zdanie in plus dla huntersow, zdaje sie ze jesli chodzi o "magie" to kozystaja z tych samych atutów co siostry a wygladaja o niebo lepiej, jak prawdziwi faceci ;) ( bez obrazy dla siostr ;).
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline Dracon2

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 03, 2003, 09:03:40 pm »
dziwne jest to w całej bandzie sióstr że wszystkie są chude, a jedna szefowa jest gruba (trochę to przypomina burdelmame ze swoimi pracownicami :) , ale to tak na boku)

Offline drachenfeles

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 04, 2003, 10:25:51 pm »
No bo dopiero na stanowisku pozwalają im jeść do syta :wink: wcześniej tylko rytua... eee... modlitwa, post i trening...

Offline Dracon2

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 05, 2003, 02:35:01 pm »
a może ten ich zakon to wczasy dla anorektyczek :) , a ta której uda się wyleczyć zostaje szefową

Offline drachenfeles

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 05, 2003, 07:12:20 pm »
niee to tak jak u ogrów, liczy się rozmiar ;-) największy/największa rządzi.

Offline Dracon2

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 05, 2003, 08:11:14 pm »
to fakt, bo szefowa może być transwestytą  :lol:

Offline Mart

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 05, 2003, 08:26:14 pm »
Tak i na dodatek sigmaritki przetrwały uderzenie komety(karaluchy?).

A poważnie siostry muszą być świetnie zorganizowane by przetrwać dlatego uroda nie należy do głównych wymagań dowódczyń(nowincjuszki jako szlachcianki miewają inne zdanie ,ale po pierwszych bitwach zmieniają zdanie na temat przełożonych).
Po drugie śmiesznie by wyglądał dowódca młokos dowodzący weteranami(tak wygląda marienburg ale jest to wyjątek i ma swoje uzasadnienie w opisie).
PS.Ja mam 3figurki dowódczyń i gram wszystkimi(2 pozostałe są za zwyczaj innymi bohaterkami)
PS2 tranwestytą? przegiołeś

Offline NemoOne

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 07, 2003, 11:54:07 am »
dzięki wszystki ma za pomoc. Chyba jednak zdecyduję się na Witch Huntersów i ich mroczne stroje i niewyparzone mordy...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline drachenfeles

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 07, 2003, 02:52:37 pm »
Niewyparzone?
Raczej poparzone ;-)

Offline Nilgar

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 08, 2003, 08:55:03 am »
W którymś Dwarfie był pięknie skonwertowany warband WitchHunterów. Od samego patrzeni na taką bandę bigotów nóż się w kieszeni otwierał.  :? Nie pamiętam, który numer ale polecam.

Offline NemoOne

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 08, 2003, 09:40:54 am »
poparzone być może też... :wink:
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline nahar

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 08, 2003, 11:51:33 am »
Jest taka strona na ktorej znalazlem huntersow tak skonwertowanych ze zgubilem szczeke - nie pamietam adresu, ale mam zdjecia, mozna by je umiesci na gildii tylko nie wiem co z prawami autorskim
paweł

Morph

  • Gość
Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 09, 2003, 09:33:57 am »
Huntersów to tylko konwertować... Zawsze mi się oni podobali bo fajnie się nimi grało w WFRP, ale jak ich zobaczyłem w Mordheim to mnie zamdliło  :?  Nigdy nie przyszło mi do głowy że tak wieśniacko może wyglądać Witch Hunter... Chyba każda figurka w Mordheim wygląda lepiej niż oni...

Offline NemoOne

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 09, 2003, 12:48:36 pm »
Nie prawda. Większość figurek do WH fajnie wygląda, ale mogli zrobić je o niebo lepiej... :cry:
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Morph

  • Gość
Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 10, 2003, 08:27:20 pm »
Fajnie to wygląda przywódca... I nikektórzy Flagelanci a reszta jest do bani  :!: oni wyglądają jak farmerzy a nie jak Witch Huntersi...