Autor Wątek: Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"  (Przeczytany 9782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inżynier

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 07, 2006, 05:33:47 pm »
Ave. To moje nowe konto (Przemek B poprzednie mi sie zapodziało. :D ). Apropo turnieju Ludwik napewno wpadne z moim Marienburg Pistols wyprobuje ich na gobosach. Scenariusze widze że są takie jak mi opowiadales w Kraku  :)  dla mnie oka. Żaden nie wyróżnia band dobrych czy złych, każda oberwie równo  :lol: . Czasu na dopracowanie też masz sporo więc bez pospiechu.  Wojtek nie pamietam kiedy widziałem cię ostatnio na turnieju  :?:  więc nie pisz że są bardziej czy mniej kiczowe, mogą być tylko z mniejszą lub większą iloscią graczy ;)

Offline Koriel

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 07, 2006, 07:01:08 pm »
Witojcie!

Ja się pewnie pojewie (Undead albo krasnale)

BTW: czy działa jakaś strona Falkonu?Bo falkon.prv.pl jest pusta.
y kulturny narod...

Offline Ludwik

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 07, 2006, 08:50:17 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Ja się nei zajmuej robieniem turniejów ale wydaje mi sie że z turnieju na turniej jest coraz bardziej kiczowato. Za dużo jest wpychanai tych zieleńców do scenarisuzy. Zbyt losowo się robi.

5 bitwa to się bedzie kończyla po 20 minutach i wcale nie bedzie tam rozstrzygalo która banda jest lepsza.

 5 bitwa ma rostrzygać o najlepszym graczu a nie bandzie :D  ;)
 
  ... a tak pozatym wpadłbyś w końcu do IV, zagralibysmy i pogadali np. o scenariuszach :D  :p   ... no ale też dzięki za ten głos krytyki :roll:

 Dobrze, że chociaż tobie Przemku sie podobają ...

 Koriel fajnie, że wpadniesz !! Stronka falkonowa działa : http://falkon.prv.pl/  a miejsce i cena tak jak rok wcześniej! :D

Offline Wojtek_Krz

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 07, 2006, 09:02:47 pm »
Cytat: "Ludwik"
Cytat: "Wojtek_Krz"
Ja się nei zajmuej robieniem turniejów ale wydaje mi sie że z turnieju na turniej jest coraz bardziej kiczowato. Za dużo jest wpychanai tych zieleńców do scenarisuzy. Zbyt losowo się robi.

5 bitwa to się bedzie kończyla po 20 minutach i wcale nie bedzie tam rozstrzygalo która banda jest lepsza.

 5 bitwa ma rostrzygać o najlepszym graczu a nie bandzie :D  ;)
 
  ... a tak pozatym wpadłbyś w końcu do IV, zagralibysmy i pogadali np. o scenariuszach :D  :p   ... no ale też dzięki za ten głos krytyki :roll:



Moja zdanie znasz, ja zawsze marudze.

Wpaśc to bym z chęcią wpadł, tylko zawsze cos stoi na drodze  :/

Ważne, że ktoś nowy probuje robić turniej i że to się udaje

Offline Motorek

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 08, 2006, 11:12:26 am »
W tych trzech, które mi przesłałeś znalazłem kilka dziur, reszty nie chce mi się przeglądać chyba, że wyślesz mi ma meila;p Scenariusz z Goblinami - kopia Kryjówki Rynsztokowców :lol: naprawdę na więcej Ciebie nie stać i co turniej będzie Occupay z ukrytymi członkami jakiejś bandy co następne Troll Slayerzy? Sister Novices? Zealoci?
IMO porwałeś się na turniej chwała ci za to, ale ostatnio jakoś dziwnie mi się wydaje, że robisz to na odpi****l i chodzi tylko o to, żeby wejść na Falkon za free :roll: Dziś jest 8 listopada Falkon jest 17-19. Regulamin i scenariusze powinny wisieć tu od 2 tygodni, jeżeli poważnie się myśli o tym, żeby poza ludźmi z Lublina przyjechał ktoś na turniej Mordheim a nie na konwent Falkon i przy okazji zagrał na turnieju.
Może i ostrych słów używam, ale czasami tak trzeba weź się do roboty Ludwik ;)

Offline G O N Z O

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 08, 2006, 08:18:58 pm »
Cytat: "Kretek"
Scenariusz z Goblinami - kopia Kryjówki Rynsztokowców :lol: naprawdę na więcej Ciebie nie stać i co turniej będzie Occupay z ukrytymi członkami jakiejś bandy co następne Troll Slayerzy? Sister Novices? Zealoci?
IMO porwałeś się na turniej chwała ci za to, ale ostatnio jakoś dziwnie mi się wydaje, że robisz to na odpi****l i chodzi tylko o to, żeby wejść na Falkon za free :roll:
Motor, nie przesadzaj. Można zrobć kilka kombinacji z occupy-em i akurat jest taki. To mój pomysł. Gobliny nie wyskakują z cienia jak szczury więc wyluzuj trochę i bez takich wjazdów  ;)
Cytuj
Dziś jest 8 listopada Falkon jest 17-19. Regulamin i scenariusze powinny wisieć tu od 2 tygodni, jeżeli poważnie się myśli o tym, żeby poza ludźmi z Lublina przyjechał ktoś na turniej Mordheim a nie na konwent Falkon i przy okazji zagrał na turnieju.
Może i ostrych słów używam, ale czasami tak trzeba
Fakt, powinny byc wcześniej ale jeśli chce się jechać na turniej, to tak na prawdę nie decydują o tym scenariusze tylko chęci i możliwości wyjazdu.
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Mistrz wałków :)

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 08, 2006, 08:25:16 pm »
Przygotowanie i frekwencja dla niektórych jest niezwykle ważna.
Dla mnie dla przykłady (moze wreszcie się uda) z faktu że moje zamiłowanie do tego systemu spadło niemalrze do zera ważnym jest faktem czy oby nie pojade te 300 km zeby zagrać z 5 osobami na niedopracowanych scenariuszach.

Może jak znajde czas to przeglądnę wasze dzieło i odeśle z ewentualnymi uwagami.
Kamil. (miszczu)

Offline Wojtek_Krz

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 08, 2006, 08:47:34 pm »
Mistrzu, nie bój sie nie jest az tak że bedzie tylko 5 graczy to nie turniej jak w miedzyrzeczu. Pamietasz Motor?  :lol:

Frekwencja bedzię duża. Martwic mozan sie tylko o sprawy organizacyjne.

Offline Ludwik

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 08, 2006, 09:56:22 pm »
Cytat: "Kretek"

Może i ostrych słów używam, ale czasami tak trzeba weź się do roboty Ludwik ;)

 Moja mama mówi mi to codziennie tylko w kontekście moich studiów :lol:  :lol:  :D


Cytat: "Kretek"
Scenariusz z Goblinami - kopia Kryjówki Rynsztokowców  naprawdę na więcej Ciebie nie stać i co turniej będzie Occupay z ukrytymi członkami jakiejś bandy co następne Troll Slayerzy? Sister Novices? Zealoci?
 

 ... no zrobie occupay-a z Troll slayerami, którzy skaczą na postać z pierwszego piętra  :D  ;)
 Tak na poważnie, to myślałem o hidden treasure ale po rozmowie z Gonzem wyszło to co wyszło  :roll:

Cytat: "Kretek"
,że robisz to na odpi****l i chodzi tylko o to, żeby wejść na Falkon za free

 hymm .. coż za poważny zarzut :shock: , gdybym chciał wejść na Falkon za darmo to bym się zgłosił do siedzenia na dyżurce ;) , mniej roboty, itp ... tylko kto wtedy pomógłby Gonzu (który i tak ma sporo roboty bo odpowiada za marketing i sponsorów na Falkonie)  z turniejem ?


Cytat: "Kretek"
Regulamin i scenariusze powinny wisieć tu od 2 tygodni

Wiem, z tym się trochę nie wyrobiłem, :oops: no wiecie kolokwia, OMTH; choc ogólnie o scenariuszach myślałem już od trzech tygodni ...

 
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Przygotowanie i frekwencja dla niektórych jest niezwykle ważna.
Dla [...] czy oby nie pojade te 300 km zeby zagrać z 5 osobami na niedopracowanych scenariuszach.


 ... z pewnością aż tak źle nie będzie, sądze, że frekwencja będzie standartowa a scenariusze ocenisz sam :p


Cytat: "Wojtek"
Martwic mozan sie tylko o sprawy organizacyjne

 ... ja dołoże wszelkich starań aby wyszło jak najlepiej :D ale należy pamietać, że to mój pierwszy turniej w roli sędziego i organizatora  :roll:

 ... ponieważ, się pojawiły głosy, że nie znam w 100% zasad to będzie jeszcze dwóch sędziów pomocniczych - tylko od zasad ( jak Nahar na Polkonie).

  ... a i jeszcze coś w przypatku nie parzystej liczby graczy, będe grał !
 Więc aby nie było, żadnych nie jasnośći podam swoją rozpiske: oczywiście Reikland, rating 103 :
 kapitan(60), kusza(25), miecz(10) = 95
 champion(35), pistolet pojedynkowy(25), młot(3) = 63
 champion(35), pistolet pojedynkowy(25), młot(3) = 63
 młodzik(15), halabarda(10) = 25
 młodzik(15), sztylet(2) = 17
 strzelec(25), kusza(25), młot(3) = 53
 strzelec(25), d. łuk(15), młot(3) = 43
 strzelec(25), d. łuk(15), młot(3) = 43
 strzelec(25), d. łuk(15), młot(3) = 43
 assasin(40) + d. łuk(15) = 55

 Pozdrawiam  ;)

Offline G O N Z O

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 09, 2006, 02:18:28 pm »
Regulamin i scenariusze w pierwszym poście.
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Motorek

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 09, 2006, 03:45:59 pm »
Gonzo nie przesadzam, obaj wiemy, że gdyby było mi lotto czy wyjdzie turniej na Falkonie czy nie to bym siedział cicho i nie wytykał Ludwikowi na gg błędów w scenariuszach 5 minut przed wyjazdem do Warszawy, kiedy to właściwie powinienem już wyjść z domu. Zrobiłbym to po turnieju.
Czytając post Ludwika dalej dochodzę do wniosku, że podchodzi do sprawy frywolnie, ale to już jego problem. Zasłanianie się kolokwiami mnie trochę bawi, a tym bardziej oMTH, ale może to dlatego, że ja potrafię sobie czas rozłożyć tak, żeby go starczyło i na zabawę i na obowiązki.
Więcej się nie wtrącam. Po turnieju będziecie mogli go obiektywnie porównać z innymi, na których byliście.
Pozdrawiam.

Offline G O N Z O

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 11, 2006, 12:37:38 pm »
Parę osób zapowiedziało już swoje przybycie. Kogo jeszcze możemy się spodziewać? Zgłaszajcie się bez obaw - wyrdstone'a starczy dla każdego! ;)


P.S. Dokonałem drobnej korekty: Turniej rozpocznie sie o 10:00 (zapisy od 9:00)
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Motorek

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 16, 2006, 06:06:31 pm »
Mam w domciu makiety, które pożyczałem-> pudło plus przeszkadzajki, natomiast Jezus ma resztę w torbie. W związku z tym, że jutro zaczyna nam się zjazd odpada, żebyśmy te makiety dostarczyli na Falkon, są dwie opcje, albo ktoś po nie wpadnie do nas dziś, albo jutro zajęcia mamy od 8:15 do 19 więc albo przed 8 albo po 19. Ewentualnie w sobotę rano też mamy na 8:15 i ciśniemy na Polibudzie do 18. No chyba, że Wam wystarczy to co zostało w IV LO + makiety Gonza.
Pozdro ;)

Offline G O N Z O

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 16, 2006, 08:15:13 pm »
Po makiety zgłoszę się w piątek po 19. Do której mogę do Ciebie po nie wpaść? Daj znać na kom.

P.S. Widzę, że nikt się nie odzywa. Czy to znaczy, że nie zobaczymy nikogo z Krakowa?  :?
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Motorek

Turniej Mordheim na konwencie "Falkon 2006"
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 17, 2006, 06:38:45 am »
Do której chcesz. Byle nie 3 nad ranem;p