trawa

Autor Wątek: Czy kupisz Xboxa 360?  (Przeczytany 21073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 26, 2006, 01:33:36 am »
Hmmm z mojego doswiadczenia -> najszybciej paczke z USA dostalem po jakis 10 dniach... (oczywiscie mozna wybrac UPS to bedzie szybciej, ale o tym dopiero pozniej pomyslalem :P). No i inna sprawa, ze musialby to byc super kuzyn ktory to stal przed sklepem przez 2 dni tylko po to by wyslac to komus...

Beregond -> 1) Hmmm raczej cienko to widze, obecnie nie ma ani PS3 ani Wii na stoku a X360 sprzedaje sie jak cieple buleczki... Chociaz kto wie, moze beda chcieli zadac kolejny cios konkurencji -> obecnie zarabiaja juz na kazdej sprzedanej konsoli (Sony traci sporo kapusty na kazdej PS3)...
2) PGR3 to pierwsze slysze... sam mam i gram na zwyczajnym telewizorze i zadnych problemow nie mialem... Z tego co mi wiadomo w GRAW slabo bylo widac text (ale ponoc wypuscili patcha)...

Offline Dr. Zoidberg

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 26, 2006, 12:42:01 pm »
-> obecnie zarabiaja juz na kazdej sprzedanej konsoli (Sony traci sporo kapusty na kazdej PS3)...

Break-even (czyli osiagniecie poziomu kosztow zrownanych z cena produktu) jest na X360 Premium, Core jeszcze jest stratny...
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline petkopeet

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 26, 2006, 04:39:51 pm »
Ja sie szykuje raczej na ps3, to juz tradycja.
   O   O   M               M   E   T   A   L

Offline Dr. Zoidberg

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 26, 2006, 04:56:03 pm »
Szykuj lepiej 2000 zeta ;D
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline DARKMAN

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 26, 2006, 05:27:17 pm »
Wg ostatnich niezaleznych badan - czyt. ktos to rozkreca na czesci i liczy ile by one kosztowaly, to na kazdym sprzedanym X360 (wersja z HD) MS zarabia ponad $75 (oczywiscie minus koszty transportu itp itd). To wnioskowalbym ze i na wersji Core takze juz nie traca (wszak dysk twardy, dodatkowy kabel do HD czy bezprzewodowy kontroler).

Dla porownania na kazdym 20GB PS3 Sony traci $303, a 60GB tylko $240.........


petkopeet -> tradycje sie zmieniaja... NES i SNES rzadzily, potem przyszedl czas PSOne i PS2, teraz by wychodzilo na X360...

Offline Dr. Zoidberg

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 26, 2006, 06:48:38 pm »
Pewnie mowisz o tych badaniach - mowia, ze Premium przestal byc stratny, gdyz spadek kosztow to przede wszystkim HDD =)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Bere

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 26, 2006, 09:19:26 pm »
1. Mam jakiegoś bezprzewodowego D-Linka, przepustowość 5Mb/s ( z tym że dzielone na kilka osób) podłączanego za pomocą gniazda USB. Czy takie coś skuma mi się z X-em?
2. Od kiedy będzie można się rejestrować na prawdziwy, polski adres?

Offline DARKMAN

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 27, 2006, 03:05:07 am »
Dr. Z -> cos gdzies podobnego widzialem, nie pamietam dokladnie strony, jesli jednak MS nadal traci na Core to nie jest to ogromna kasa (btw. z tego co widze, a jak wiesz pracuje w sklepie to zdecydowana wiekszosc ludzi kupuje wersje pelna...)....

Beregond:
1) Jesli chcesz podlaczyc X'a bezprzewodowo to potrzebujesz specjalnego adaptera (dosc drogiego), jesli laczysz kablem nie powinno miec problemow
2) Nie mam pojecia, gdzies na poczatku przyszlego roku ma byc chyba premiera Live w Polsce, ale reki se za to nie dam uciac

Offline Bere

Czy kupisz Xboxa 360?
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 27, 2006, 06:43:53 pm »
Uwah, nie oto chodziło; PC łączy się przez antenę bezprzewodowo z serwem. Chodzi o to że to wchodzi do sprzętu (PC czy czego tam jeszcze) przez USB. Taki adapter to będzie raczej ostateczność, o ile wiem to kosztuje z dwie bańki. Tyle że nie wiem czy z moją jakością połączenia to się opłaci... (bo może np. w ogóle nie działać :roll:)

A co do drugiego to już wiem, najprawdopodobniejsza data to marzec 2007.

 

anything