Autor Wątek: Starship Troopers  (Przeczytany 2932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheViking

Starship Troopers
« dnia: Lipiec 10, 2006, 07:45:05 am »
Cytadela kupila prawa do wydania polskiego podrecznika - wydaja wszystko we wrzesniu.
Sam mialem stycznosc z tym systemem bedac w USA i musze przyznac ze mechanika jest fajna - szybka i iintuicyjna - no i zasady dla lataczy - miodzio :D
Jak myslicie przyjmie sie to w Polsce?
Podstawowe pudlo robali albo kawaleri ma kosztowac ok 68zl...
Czekam na opinie - przypomne ze juz iedys ST wyplynelo w polsce - ale szybko splynelo - moze z braku polsiego podrecznika, a moze z tego owodu ze trudno bylo zamowic figsy (choc sprowadzla je mythos chyba kiedys...)
#1043;ей, горiлко, бiла-бiла,
Я б тебе лижкою їла!

Offline Guldurek

Starship Troopers
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2006, 09:55:38 am »
Wczoraj wróciłem z Ameryki. Spojrzałem tam w hotelu na komputerze jak się ma cytadela. Przeczytałem artykuły o ST i stwierdziełem, że jest to super gra!. Odwiedziłem stronę mongoose publishing i byłem pewny- robale I LOVE U! Poprosiłem, więc starszych o pojechanie do takiego sklepu (games'a). Pojechaliśmy, i wiecie co- te figurki figlądają 2*ładniej w realu, a jak są jeszcze pomalowane "miszczowską" ręką to fiu, fiu! Niestety nic nie kupiłem (wydałem wszystko na PSP:) ) ale JA NIE CHCE KUR*A WAKACJI, CHCĘ SZKOŁE> WRZESIEŃ  :cry:  :lol:  :lol:
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline High Elf

Starship Troopers
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2006, 09:59:09 am »
Szykuje się nieźle. Nie lubię SF ale jeśli to rzeczywiście będzie taki fenomen jak nakręca nas cytadela to pewnie sobie sprawię to. Najpierw poczekam jednak aż ktoś "sprawdzony" w to zagra. Btw: Faber mówił, że bez przecyztania książki sporo ucieka z tej gry, takze więc zanim wydadzą w pełni tą gierkę, radzę się wziąźć do czytania.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Misieek

Starship Troopers
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2006, 09:46:01 pm »
Właśnie przecztałem raporty na cytadeli , bardzo ciekawy i dynamiczny system , robale są bardzo fajne ale chyba poczekam troche aż zobacze jeszcze ine armie.

Może ktoś zna i wie gdzie mozna zobaczyć wszystkie armie na jakiejś stronie chodzi mi więcej niż te 3 co są na cytadeli.

Pozdrawiam

Offline TheViking

Starship Troopers
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2006, 06:43:43 am »
na stronie producenta proponuje oblukac  :roll:
#1043;ей, горiлко, бiла-бiла,
Я б тебе лижкою їла!

Offline Uldor

Starship Troopers
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2006, 07:40:46 pm »
BTW są póki co tylko te trzy armie: Mobile Infantry, Arachnidzi i Skinnies. W drodze jest czwarta armia (coś a la Tau z W40k), w sumie planowanych jest około 16 w pełni grywalnych armii (jak słyszałem).

Uldor
I tak, w wigilię zniszczenia Mordheim, wraz z ludźmi zgromadziły się tam człowiecze grzechy, niczym trucizny i jady, co gromadzą się w jednym wrzodzie, który felczer może usunąć sprawnym cięciem noża"

Bernhardt Hal, Generał Templariuszy Sigmara

Offline Goldtear

Starship Troopers
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2006, 07:39:18 am »
Ale ktoś grał z forumowiczów i może się podzielić swoimi sugestiamii?

Offline Pokpoko

Starship Troopers
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2006, 08:09:30 pm »
sugestiami? wrażeniami się podzielić mogę, sugestie byłyby nie na miejscu ;)

 

anything