Autor Wątek: Uścieślenia Sędziowskie 7ed  (Przeczytany 12608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asgard

Uścieślenia Sędziowskie 7ed
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 15, 2006, 12:10:25 pm »
a nie bylo tego w WD w numerze gdzie pojawily sie zasady o dodawaniu gigantow do innych armii niz O&G ?
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline KrzysiekW

Uścieślenia Sędziowskie 7ed
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 15, 2006, 02:49:55 pm »
Może było, nie wiem, ale swoim postem podsunąłeś mi pomysł gdzie tego szukać i znalazłem - tutaj. Podstawka 50 x 75 mm.
Pozdrawiam,
Krzysiek
asciate ogni speranza, voi ch'intrate.

Shino

  • Gość
Uścieślenia Sędziowskie 7ed
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 15, 2006, 05:24:12 pm »
ale tam jest tylko napisane, ze plastikowy gigant ma w pudelku podstawke 75x50 nic wiecej...

Offline Green Knight

Uścieślenia Sędziowskie 7ed
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 15, 2006, 10:04:16 pm »
Właśnie w artykule jest napisane, że nowy plastikowy gigant ma taką podstawke w pudełku.

Tabelka z rozmiarami podstawek i "siłą jednostek", podana w paru postach wstecz, jest nie dokońca aktualna bo ma już ze trzy lata.

Głównie chodzi mi o to czy jak pojawie się na turnieju z gigantem na podstawce 50x50 to czy nie będzie z tym problemu. i wcale nie chodzi o jakieś naginanie zasad czy takei tam, tylko mam juz gigusia pare lat na bardzo fajnie wymodelowanej podstawce i ni chce jej niszczyć.

Czekam, aż wypowiedzą sie  przedstawiciele LS.

Pozdrawiam
url=http://www.biada.pl/]Biada[/url]

Offline asgard

Uścieślenia Sędziowskie 7ed
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 15, 2006, 10:10:07 pm »
[OT]:tak tylko modelarsko to latwo jest przedluzyc podstawke - dodajac dwie 25 czy z tylu czy z przodu a miejsca przerw wypelniasz GSem ja tak zrobilem :)
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline Marcin Galoch

Uścieślenia Sędziowskie 7ed
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 24, 2006, 10:23:45 am »
Jako że na liście ligowej pojawiła się kwestia naboru na listę sędziowska.
Słowo stronniczego komentarza :)
Nie da się ukryć, że to forum jest najlepszym, jeśli nie jedynym miejscem do dyskusji na ten temat i sędziowie z LS powinni się, w miarę możliwości, na nim udzielać.
Oto niewielkie zestawienie:
Trocki: 371
Barbarossa: 94
Buszman: 14
Niedziel: 9
Szafa: 52
Szafa@Poznan: 476
Szaman: 3
nie twierdzę, że każdy powinien być jak Szafa@Poznań, ale znikome osiągnięcia co niektórych są niepokojące.
Ponieważ jakość wypuszczonych ostatnio uściśleń wywołała wątpliwości, jakich dawno nie było, to liczę na to, że dostaną się teraz osoby naprawdę zainteresowane tworzeniem dobrych zasad, aktywne, oraz że sama LS znajdzie sobie dość sił do niezbędnej reformy :)
Powodzenia !
ttp://www.earthshaker.homepages.pl/download.php

Offline thurion

Uścieślenia Sędziowskie 7ed
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 24, 2006, 03:17:44 pm »
tak jest jak w czasie glosowania na LS ludzie kieruja sie tym jak kto jest znany i tym z kim ile wodki wypili.. smutna Polska rzeczywistosc, nawet w WFB...

tez mam nadzieje ze znajdzie sie tam pare bardziej zainteresowanych osob niz ze 3-4 os z obecnego LS