Autor Wątek: "Familiada" - Turniej Rodzinny 19.XI.2006  (Przeczytany 4573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline duke

tur
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 17, 2006, 06:38:36 am »
jakie są nagrody?
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

Offline Macki

Re: tur
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 17, 2006, 06:41:24 am »
Cytat: "duke"
jakie są nagrody?


Duke'a oczywiscie zainteresowaly nagrody jak zwykle :lol:  :lol:
  nie no joke ;)
ozro!

Offline trojek84

"Familiada" - Turniej Rodzinny 19.XI.2006
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 17, 2006, 08:51:47 am »
Cholera do niedzieli to ja nawet nic nie adoptuje... a szkoda bo bym wpadl: Marci moze mialbys ochote kogos przysposobic?? :D
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Offline Macki

"Familiada" - Turniej Rodzinny 19.XI.2006
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 18, 2006, 01:20:37 pm »
Cytat: "Krispos"
Cytat: "Laska"
czy ten turniej sie odbedzie?? bo widze ze jest tylko moje zgloszenie


Turniej jak najbardziej się odbędzie. Aktualizowałem również zgłoszenia Będą zapewne też osoby które nie dotrały na te forum i moją skrzynkę pocztową :).


Czyli jak nawet bedzie tylko te 6 par(bo jak narazie jest tylko tyle) to turniej dojdzie do skutku??
ozro!

Offline NiEdBaL

"Familiada" - Turniej Rodzinny 19.XI.2006
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 18, 2006, 07:35:54 pm »
Hehe  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  pojawie sie z ....


Młodszym bratem...

 :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

PRZECZYTAJ TEN NAPIS W RAZIE POŻARU:
W RAZIE POŻARU BARANIE!!!

PLz klikajcie :

http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=19224

Offline Fisch

"Familiada" - Turniej Rodzinny 19.XI.2006
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 18, 2006, 07:54:53 pm »
niestety ja z siostrą odpadamy:(

może następnym razem...

miłej zabawy życzę
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu

Offline Krispos

"Familiada" - Turniej Rodzinny 19.XI.2006
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 20, 2006, 02:13:25 pm »
Witam wszystikich,

Turniej dobiegł końca. Oczwyiście frekwencja nie była miażdząca, gdyż kilka osób się wycofało, ale wszystko poszło szybko i zgrabnie. Zjawiło się wielu młodych graczy zaczynających zabawę w warhammera wraz z rodzicami zarówno jako gracze jak i obserwatorzy.

Turniej oczywiście zwyciężył Niedbal wraz ze swoim młodszym braciszkiem i mocno kibicującej wnuzkom babci :D

Gdy tylko zostaną wyremontowane 2 górne piętra (na których będą sale taneczne i kawiarenka) turnieje przeniesiemy na góre (będzie dużo miłej i wygodnej przestrzeni + kawiarenka dla spragnionych ;) ).

Za jakiś czas zorganuzujemy kolejną familiadę, zgłoszoną już do ligii, dla większej ilości osób i z większym wyprzedzeniem czasowym. Jeśli macie sugestie co do terminu, formatu turnieju itp. spraw, z niecierpliwością czekam na wszystkie Wasze sugestie. Każda pomoc jest dla nas nieoceniona :).

Przed samym turniejem udało się nam wymodelować kilka stołów. Teraz bierzemy się za następne. Mam pewną ideę aby zrobić kilkanaście stółów, każdy pod charakter danej armii np. pustynna kraina khemrii usiana wydmami, ze wznoszącą się piramidą króla umarłego ludu, przełęcz krasnoludzką otoczoną wysokimi górami, czy krainę lustrii usiąna nieprzebytymi dżunglami i bagnami. Do każdego stół miałby inny scenariusz dostosowany do swojego charakteru. Projekt jest już realizowany. Udało się nam już zrobić imperialny trakt, przełęcz krasnoludzką, Lustię i pustynię (do pustyni brak jeszcze piramidy :) ). Jak je dokończymy weźmiemy się za wieś bretońską i ziemie wampirów usiąną zapomnianymi ruinami i cemntarzyskami. Jeśli macie jakieś pomysły co do tego projektu walcie śmiało :). Ale tą sprawę chyba przeniosę do oddzielnego wątku.

Wszystkim osobom przybyłym na turniej dziękujemy serdecznie i zapraszamy ponownie!

 

anything