Autor Wątek: O komiksach w mediach II  (Przeczytany 875876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mistrzu zagłady

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #990 dnia: Kwiecień 28, 2008, 01:15:26 pm »

Offline graves

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #991 dnia: Kwiecień 28, 2008, 01:54:15 pm »
Żbik powraca znowu:
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article163726/Policja_wzywa_kapitana_Zbika_na_pomoc.html
:)
Wczoraj widziałem w TV info o tym.
Nie było powiedziane jednak, że Michał, młody wdrażany przez Żbika, to jego wnuk.
Tutaj natomiast, jak widać pociągnięto wątek z nowej serii. Może ktoś jednak (z patronatem Policji ;) ) pociągnie dalej serię, tak tragicznie przerwaną przez Śledzia :)

Cytuj
W ramach kampanii pojawią się różnorodne formy promocji – plakaty, ulotki, banery, spoty radiowe, odcinkowy komiks, a także po raz pierwszy Jan Żbik i jego wnuk, komisarz Żbik wystąpią w filmie. Już wkrótce na stronie internetowej komendy wojewódzkiej dostępna będzie również specjalna zakładka w całości poświęcona kampanii „Warto Wstąpić”, gdzie zostaną umieszczone spoty reklamowe, a także inne ciekawe informacje na temat akcji.
 
W zakładce dotyczącej kampanii co dwa tygodnie będzie można również zobaczyć nowy odcinek komiksu: „Przygody komisarza Żbika”.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #992 dnia: Maj 02, 2008, 09:14:38 am »
na kobieta.wp.pl artykuł Brukselowo - Komiksowo
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline jef.costello

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #993 dnia: Maj 03, 2008, 09:10:37 am »
błąd autora reportażu...
a oto i rzeczony błąd ;)

« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2008, 02:04:40 pm wysłana przez jef.costello »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #994 dnia: Maj 03, 2008, 09:54:57 am »
Kończ Waść, wstydu oszczędź!... :)

Offline bąbielek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #995 dnia: Maj 04, 2008, 12:05:19 am »
W "Wydaniu drugim poprawionym" z Kazią Szczuką Rychu Dąbrowski gada o nowym Likwidatorze.

Klick me up, klick me down.

Robert Zaręba

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #996 dnia: Maj 04, 2008, 10:12:39 am »
Cytuj
W "Wydaniu drugim poprawionym" z Kazią Szczuką Rychu Dąbrowski gada o nowym Likwidatorze.
To dziś pewnie będzie powtórka. O której jest ten program?

Offline bąbielek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #997 dnia: Maj 04, 2008, 10:56:09 am »
40 po północy.

Klick me up, klick me down.

Robert Zaręba

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #998 dnia: Maj 04, 2008, 11:26:39 am »
Cytuj
40 po północy.
Czyli środek dnia :)

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #999 dnia: Maj 04, 2008, 08:10:41 pm »
Do "Tygodnika kulturalnego" w TVP Kultura wróciły komiksy. Przed powrotem ostatnie wydanie programu, w którym prezentowano komiks, widziałem kilka miesięcy temu (ale też nie oglądam "Tygodnika kulturalnego" tak do końca regularnie), zresztą było to dosyć żenujące, bo Adam Gawęda i Michał Chaciński strasznie znęcali się wtedy nad pierwszym tomem trylogii "Alois Nebel"; odniosłem wręcz wrażenie, iż był to tylko pretekst do tego, żeby dokopać Zin Zin Pressowi.
W każdym razie tydzień temu wszystkim zgromadzonym w studiu spodobał się komiks "5 to liczba doskonała", a dzisiaj kontrowersje wzbudził "Szanowny". Gawęda i Chaciński byli skłonni bronić komiksu, natomiast Bogusław Deptuła (krytyk sztuki) i Grzegorz Brzozowicz (krytk muzyczny) byli wobec niego bezlitośni...
Powtórka programu jutro o 13.00.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1000 dnia: Maj 05, 2008, 12:59:21 pm »
Fragment artykułu Między ekstazą i depresją - Perskie oko Marjane Satrapi na WP

Pełna wersja artykułu dostępna w aktualnym wydaniu "Forum". (-)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1001 dnia: Maj 11, 2008, 10:52:12 am »
dzisiaj rano w Dzień Dobry TVN była krótka rozmowa m.in. z Adamem Ruskiem na temat 'komiks a religia'

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1002 dnia: Maj 14, 2008, 05:55:02 pm »
Wczoraj, jak zwykle około północy, obejrzałem w TVP Kultura 30. wydanie magazynu "Komix!". Warto nadmienić, że program obchodzi trzecie urodziny. Ten odcinek wypełniły informacje oraz reportaż z WSK.
Krótko wypowiadali się m.in. Krzysztof Ostrowski, Paweł Płóciennik, Ryszard Dąbrowski, Alex Kłoś, Bartek Sutor, Jarosław Składanek, Edvin Voliński, Michał Śledziński i Artur Wabik.
Kilka słów do mikrofonu powiedział też fan komiksu, który na moje oko był pod siedemdziesiatkę. Trochę nieładnie ze strony Mateusza Szlachtycza, że starszy pan nie został przedstawiony z imienia i nazwiska.

Offline bąbielek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1003 dnia: Maj 15, 2008, 10:43:35 am »
W końcu wywiadowa czkawka prasowa po przyjeździe Stana do Polski, Przekrój jutro na papierze napisze: http://przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3809&Itemid=94

Klick me up, klick me down.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1004 dnia: Maj 15, 2008, 11:56:03 am »
Wczoraj, jak zwykle około północy, obejrzałem w TVP Kultura 30. wydanie magazynu "Komix!". Warto nadmienić, że program obchodzi trzecie urodziny. Ten odcinek wypełniły informacje oraz reportaż z WSK.
Krótko wypowiadali się m.in. Krzysztof Ostrowski, Paweł Płóciennik, Ryszard Dąbrowski, Alex Kłoś, Bartek Sutor, Jarosław Składanek, Edvin Voliński, Michał Śledziński i Artur Wabik.
Kilka słów do mikrofonu powiedział też fan komiksu, który na moje oko był pod siedemdziesiatkę. Trochę nieładnie ze strony Mateusza Szlachtycza, że starszy pan nie został przedstawiony z imienia i nazwiska.

jest jakaś szansa zobaczenia tego "gdzieś indziej". Ponad roku temu pozbyłem się  narzędzia szatana jakim jest telewizor ;) a chętnie bym to sobie obczaił :/
byłem na stronie TVP kultura, ale tam chyba nie mozna ogladać takich rzeczy etc
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

 

anything