trawa

Autor Wątek: O komiksach w mediach II  (Przeczytany 874046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gilbaert

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1080 dnia: Lipiec 24, 2008, 11:38:45 am »
wypowiedziałeś się w wysoce nieelegancki sposób na temat działu w magazynie. dział ten prowadzę. Postawiłeś tezy, ja poprosiłem o doprecyzowanie, a części twoich tez przeciwstawiłem konkretne argumenty. to jest clue dyskusji, "robaczku". i to najwyraźniej olałeś, bo tak cię ubodło to co napisałem na marginesie.
moje uwagi na twój temat możesz olać, możesz wziąć sobie do serca. jesteś inteligentnym dorosłym człowiekiem, zrobisz jak zechcesz. ja ci generalnie dobrze życzę, choć nie pałam do ciebie szczególną sympatią. 

Offline bąbielek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1081 dnia: Lipiec 24, 2008, 11:56:21 am »
Jeżeli chcesz prowadzić dyskusję merytoryczną to proszę bardzo, ale jeżeli jednym tchem piszesz o mojej osobie w atmosferze "żal mi ciebie", to się nie dziw, że ja od takiej dyskusji odstepuję. To jest clue Danielu. Się później dziwisz, że ja nie chcę gadać. Nic mnie nie ubodło, po prostu w takim tonie nie zamierzam rozmawiać, chociaż z chęcią bym dalej pociągnął. Mógłbym napisać: "Ok, wróćmy do tego, ale zedytuj i odszczekaj tamto", ale mogłoby to być źle zrozumiane w zestawieniu ze "skundleniem".

Także raczej EOT bo i tak powinniśmy burę dostać za osobiste tete. Acz ja napisałem, że nie chcę w to wchodzić.

Panowie, osobiste przepychanki proszę uprawiać gdzie indziej. Mało kogo to interesuje, a do tego to nie miejsce na to. Także mam nadzieję, że to naprawdę EOT. wilk.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2008, 12:06:25 pm wysłana przez wilk »

Klick me up, klick me down.

Offline Julek_

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1082 dnia: Lipiec 24, 2008, 01:35:12 pm »
Nie uciekam. Po prostu nie dam Ci się wciągnąć w bezsensowną dyskusję. Bo za cel sobie postawiłeś, że mnie wciągniesz (próby podwkurzenia mnie, pisaniem z małej litery "ciebie", "tobie" i "łukaszku"). Wybacz Danielu, moje ego jest tak rozbuchane, że mogę takiego robaczka jak Ty, olać.

Pozwolę sobie na mały offtop - solą forum są, a przynajmniej powinny być dyskusje podbudowane skrajnymi i emocjonującymi opiniami, najlepiej pisanymi w afekcie. Chłopaki, nie hamujcie się niech Wam faje nie miękną, temat o 'Esensji' gdzieś tu jest w pobliżu, może i warto tam tą dyskusję przenieść ?

EOT

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1083 dnia: Lipiec 25, 2008, 11:09:18 pm »
Kubo - sól szkodzi zdrowiu. Ja od dawna już nie solę.

Co innego pieprz.

No to pewnie Ci nie wskażę. Ale mówienie "rozbudowany" jest nadużyciem. Kiedyś był fajny i można było powiedzieć rozbudowany, a teraz się skundlił i jak to ktoś ujął, opiera się na odgrzewanych kotletach.

To ja się zatem na spokojnie zapytam:

1) Dlaczego mówienie "rozbudowany" jest nadużyciem?
2) Na czym polega owo skundlenie?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2008, 11:11:18 pm wysłana przez Robweiller »

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1084 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:35:39 am »
Dzisiaj w "Dzienniku" wywiad z twórcą Garfielda, Jimem Daviesem.

Offline G_S

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1085 dnia: Lipiec 29, 2008, 10:00:47 pm »
jutro czyli w srode rozdanie nagrod  konkursu o powstaniu warszawskim o 12.00 w muzeum

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1086 dnia: Lipiec 30, 2008, 09:51:00 pm »
O tym mówili w dzisiejszych "Wiadomościach" w TVP1. Padło też kilka ogólnych uwag o małym zainteresowaniu komiksem w Polsce oraz sugestia, że komiks historyczny może to zmienić. 8)

Offline gunman

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1087 dnia: Lipiec 31, 2008, 12:17:01 pm »
w najnowszym (183) numerze magazynu Komandos artykul o Antologii 44- troszeczke pozno, ale zawsze.
No news in the truth and no truth in the news.

Offline JAPONfan

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1088 dnia: Sierpień 01, 2008, 04:22:14 pm »

Offline Rzenio

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1089 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:40:59 pm »
Dzisiejszy Dziennik (niebieski) Artykuł :Głosuję na Bajki Robotów" w dziale Społeczeństwo (str 10) niejakiej Klary Klinger.
Jednym z proponowanych tytułów jest "Kajko i Kokosz" KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO. Ostatni dużo pracuję i może coś mi umknęło: IPN coś odkrył?
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1090 dnia: Sierpień 05, 2008, 08:19:31 am »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline ladybird

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1091 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:43:38 am »
wypowiedziałeś się w wysoce nieelegancki sposób na temat działu w magazynie. dział ten prowadzę. Postawiłeś tezy, ja poprosiłem o doprecyzowanie, a części twoich tez przeciwstawiłem konkretne argumenty. to jest clue dyskusji, "robaczku". i to najwyraźniej olałeś, bo tak cię ubodło to co napisałem na marginesie.
moje uwagi na twój temat możesz olać, możesz wziąć sobie do serca. jesteś inteligentnym dorosłym człowiekiem, zrobisz jak zechcesz. ja ci generalnie dobrze życzę, choć nie pałam do ciebie szczególną sympatią. 

Chociaż komiks interesuje mnie tylko wtedy, gdy pojawia się jego ekranizacja, zajrzałam tu z ciekawości. I jeśli bąbielek i lukaszb z ze strony MotywyDrogi, której link jest pod jego wpisami, to taka sama osoba (a chyba tak jest), to wypowiedź gilberta uważam i tak za bardzo delikatną. Takich popisów prostackich zaczepek i zwykłego chamstwa ze świecą szukać. Przyznam, że nie czytam Esencji, ale pisanie o "skundleniu" działu, który ktoś robi z pasją i wkłada w to całego siebie, jest właśnie skundleniem obyczajów. W dodatku nie poparte żadnym merytorycznym argumentem. Jak nisko trzeba upaść, że tak po chamsku atakować innego człowieka? I to atakować bez pardonu, bez wyraźnego powodu? W ogóle zauważam, że modne jest plucie na innych BEZ podania powodu. Czytając fora robi mi się niedobrze. Dobrze, że chociaż na Gildii filmu aż tak nie jest.

A mi się robi niedobrze gdy znowu ktoś, zamiast o komiksach, pisze o forumowiczach i (tak, tak koleżanko ladybird) ich opluwa. Ludzie, dostrzeżcie w końcu, że czym innym jest pisanie o tym, że ktoś coś robi źle, beznadziejnie itp, a czym innym jest pisanie o tym "jak nisko ktoś upadł i się schamiał". I naprawdę zupełnie nie obchodzi mnie kto ma rację, bo nie o to chodzi.

Kolejne posty z takim offtopem jak powyżej lecą od razu. O "Esensji", względnie o blogach można rozmawiać w innych tematach lub utworzyć nowy. w.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 11:52:17 am wysłana przez wilk »

Offline Mefisto76

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1092 dnia: Sierpień 07, 2008, 07:27:00 am »

 To ja może nareszcie o czymś związanym z tematem tego wątku :)

 Dziś na krakowskiej wyborczej osobliwa inicjatywa :

 http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5562582,Komiks_dla_zebrzacych_dzieci.html 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

N.N.

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1093 dnia: Sierpień 07, 2008, 01:28:03 pm »
Cytuj
O "Esensji", względnie o blogach można rozmawiać w innych tematach lub utworzyć nowy. w.
A może by tak przenieść posty poświęcone Esensji i dopuszczalnym/niedopuszczalnym sposobom krytykowania jej zawartości do tematu poświęconego Esensji - jest taki w dziale "Komiksy polskie" - byłyby tam bardzo na miejscu i wcale nie sprawiałyby wrażenia offtopu.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1094 dnia: Sierpień 08, 2008, 06:10:54 pm »
Dzisiejszy dodatek kulturalny do "Dziennika" bardzo komiksowy. Znajduje się w nim obszerny materiał o "Mrocznym Rycerzu" oraz tekst o "Sennych Łowcach" Gaimana.

 

anything