Autor Wątek: O komiksach w mediach II  (Przeczytany 867663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trreker

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1140 dnia: Wrzesień 20, 2008, 11:43:57 am »
z tego co mi wiadomo 100 naboi the game jest anulowane.... I dobrze, komiks by popsuli:)

Offline redkac

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1141 dnia: Wrzesień 21, 2008, 06:30:57 pm »
w poniedziałek na Planete o 19:45 Literatura na ekranie: Komiksy. będzie m.in. o Moorze, Millerze i Mignoli.
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1142 dnia: Wrzesień 24, 2008, 12:59:07 pm »
Testowo dodalem sobie sekcje "Komiks" w google news i wszlo mi cos takiego:

http://miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,5714513,Komiks_plocki_z_pikantna_opowiescia.html
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1143 dnia: Wrzesień 25, 2008, 07:35:44 am »
Testowo dodalem sobie sekcje "Komiks" w google news i wszlo mi cos takiego:

http://miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,5714513,Komiks_plocki_z_pikantna_opowiescia.html

No ma być, niby. Jak będę wiedział coś więcej niż to co w wybiórczej piszą - to dam znać.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline karolk

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1144 dnia: Wrzesień 25, 2008, 07:29:25 pm »
To jakiś Trynd:) każde maistow  Poslce będzie miało swój komiks:D?

Offline DaryW

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1145 dnia: Wrzesień 26, 2008, 07:45:21 am »
wczoraj ok. 22 30 na AXN w przerwie Kryminalnych Zagadek wyemitowano telewizyjną reklamę Star Wars komiks

szok!

od Krona - ale to inna historia - tego nie było aby komiks reklamowano w spocie telewizyjnym

tylko zaraz mnie nie poprawiajcie o kaczorach czy hugo reklamach

Offline graves

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1146 dnia: Wrzesień 26, 2008, 09:52:22 am »
wczoraj ok. 22 30 na AXN w przerwie Kryminalnych Zagadek wyemitowano telewizyjną reklamę Star Wars komiks

szok!

od Krona - ale to inna historia - tego nie było aby komiks reklamowano w spocie telewizyjnym

tylko zaraz mnie nie poprawiajcie o kaczorach czy hugo reklamach
"Rekin" był też reklamowany.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline DaryW

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1147 dnia: Wrzesień 26, 2008, 11:41:18 am »
"Rekin" był też reklamowany.

 :D  ale był przed Kronem  :D
faktycznie teraz już przypominam sobie jego reklamy przed kinem nocnym w soboty,

Offline bąbielek

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1148 dnia: Wrzesień 26, 2008, 07:21:13 pm »
Mam pewne obiekcje do gildiowych newsów i chyba to jest najlepszy temat do tego:
Od dłuższego czasu denerwuje mnie pewne wyrażenie nagminnie używane w niusach. Przykłady: 1, 2. Co mówi poradnia: 1, 2. Dzisiaj w kiosku zauważyłem karteczkę z informacją, że "W dniu dzisiejszym kiosk czynny do godziny 16" i tak mi się przypomniało i mnie tknęło. Zrobisz CD Jacku z tą informacją co zechcesz.
Druga rzecz, w sumie taka bardziej namacalna: a propos tego niusa - "Kobieta..." jest komiksem trójkolorowym (z czerwienią), nie czarno-białym.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2008, 07:23:38 am wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1149 dnia: Wrzesień 27, 2008, 11:39:10 am »
Nie wiedziałem, gdzie to wkleić, a gdzieś musiałem...

http://batman.kipme.pl/juzerart/filmy/graj/superbohaterowie/2042.html

 :shock:

Offline Death

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1150 dnia: Wrzesień 28, 2008, 01:39:20 pm »
Sandman Wrestling Federation :lol: :D :roll:

http://i19.tinypic.com/62q98ig.jpg

Amerykańska rozrywka... :roll:

Offline badday

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1151 dnia: Wrzesień 28, 2008, 02:13:40 pm »
To nie Sandman tylko Sting
i nie jakas Sandman Federation tylko WCW lub TNA (tam teraz jest Sting).

a Sandman owszem,tez jest, a wyglada tak:
http://www.wrestling-wallpapers.com/categories/wwe-wallpapers/all/the-sandman_1024.jpg :)

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1152 dnia: Wrzesień 29, 2008, 11:33:35 pm »
Mam pewne obiekcje do gildiowych newsów i chyba to jest najlepszy temat do tego:
Od dłuższego czasu denerwuje mnie pewne wyrażenie nagminnie używane w niusach. Przykłady: 1, 2. Co mówi poradnia: 1, 2. Dzisiaj w kiosku zauważyłem karteczkę z informacją, że "W dniu dzisiejszym kiosk czynny do godziny 16" i tak mi się przypomniało i mnie tknęło. Zrobisz CD Jacku z tą informacją co zechcesz.
Druga rzecz, w sumie taka bardziej namacalna: a propos tego niusa - "Kobieta..." jest komiksem trójkolorowym (z czerwienią), nie czarno-białym.
Rozumię o co Ci chodzi i pomyślę nad tym, chociaż z tym "nagminnie" to nie do końca się mogę zgodzić :-) A nawet w przykładzie nr 2 nie zgodzę się całkowicie z zarzutem "pustosłowia" bo celowo użyłem, a wręcz podkreśliłem poprzez "najświeższą, aktualną na dzień dzisiejszy" (być moze nawet tylko na ten dzień aktualną) informację dotyczącą programu, jednocześnie sugerującą zmiany wersji przeszłej, a nawet, być może, i przyszłej :-) (co zresztą wszyscy, jako uczestnicy Festiwalu, znamy to z doświadczenia)
Oczywiście staram się dbac o czystośc języka i jakość formułowanych zdań więc Twoje uwagi postaram sie zakodowac w pamieci.

Co do kolorów w opisie "Kobiety..." to zaraz to poprawię.

A na przyszłość Bąbielku poproszę o słanie takich uwag na PW chociazby, lub mailem czy przez gg bo rzadko śledzę forum i na to info trafiłem zupełnym przypadkiem.

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1153 dnia: Wrzesień 30, 2008, 10:00:50 am »
A na przyszłość Bąbielku poproszę o słanie takich uwag na PW chociazby, lub mailem czy przez gg bo rzadko śledzę forum i na to info trafiłem zupełnym przypadkiem.


Nietypowy z Ciebie moderator. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

N.N.

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #1154 dnia: Październik 01, 2008, 06:46:41 pm »
Bardzo ładnie wygląda ta plansza komiksu Szłapy z "Bluszczu". Ciekawe tylko, ile plansz komiksu będzie (jest) drukowane w jednym numerze? Może ktoś miał to już w rękach i może odpowiedzieć?

 

anything