trawa

Autor Wątek: Anime za Free  (Przeczytany 14564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @

Anime za Free
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 10, 2006, 03:26:00 pm »
Uważam, że autorzy zarabiali by więcej, gdyby zgarniali większy % od każde płytki, obecnie od jednego opakowania [3 odcinki] autor zarabia około 5-7zł z 50, które ty wydajesz. Reszta to kasa dla wydawcy.
Czy nie lepiej sprzedawać było by 3 odcinki za 10 zł? Czy nawet więcej odcinków? Bo aktualnie to jak patrze na to, ile osób kupuje płytki oryginalne z anime, to aż wątpię w to, czy polski rynek przynosi takiemu autorowi 1000 zł :|

Offline Bere

Anime za Free
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 10, 2006, 03:28:27 pm »
Cytat: "Norsefir"

* Ban dla Ryby za spamowanie- bezcenne


Hyhy, uwielbiam parafrazować tę reklamę  :lol:

Tak krążąc wokół tematu- nawet w największych wypożyczalniach jest w cholerę mało anime! I po co mam kupować jakąś serię za xxx zł skoro nie wiem co to w ogóle jest, czy mi się podoba i mogę liczyć tylko na recenzje?

***

  • Gość
Anime za Free
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 10, 2006, 03:36:21 pm »
Cytat: "@"
Uważam, że autorzy zarabiali by więcej, gdyby zgarniali większy % od każde płytki, obecnie od jednego opakowania [3 odcinki] autor zarabia około 5-7zł z 50, które ty wydajesz. Reszta to kasa dla wydawcy.

A wydawca to kto? Jedna osoba, która kosi całą forsę? Poza tym, bez wydawcy, to ten autor by sobie mógł...

BTW: Takie dane, to skąd masz?

Cytuj
I po co mam kupować jakąś serię za xxx zł skoro nie wiem co to w ogóle jest, czy mi się podoba i mogę liczyć tylko na recenzje?

 :lol: Wierz mi, z grami jest podobnie, skąd mam wiedzieć, że KotOR II, którego kupiłem za ok. 120 zł mi się spodoba? Dema nie było, oprzeć mogę się jedynie na recenzji.

Offline @

Anime za Free
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 10, 2006, 03:45:45 pm »
Hmm, jedna seria:
Magister Negi Magi, 26 odcinków
Na jednej płytce 4 odcinki, lub 3, jest 6 płyt , każda w empiku kosi 41.49 co daje nam 248.94zł. Tyle kosi nas jedna seria, na którą poświęcimy około 12h

I tak wygląda większość cen , a kupując grę, spędzisz przy niej nawet 10 x więcej czasu, pograsz z qmplami, itd.
To jest chyba trochę za drogo :roll:

Offline nolifesking

Anime za Free
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 10, 2006, 03:53:00 pm »
A ja chciałbym żeby anime było za free w jakiejś tam telewizji interaktywnej:D włączasz i oglądasz kiedy chcesz:D
Ja nienawidze piractwa. Zapraszam do domu same oryginalne gry płyty z muzyką i filmy;]

***

  • Gość
Anime za Free
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 10, 2006, 03:54:19 pm »
Cytat: "@"
Hmm, jedna seria:
Magister Negi Magi, 26 odcinków
Na jednej płytce 4 odcinki, lub 3, jest 6 płyt , każda w empiku kosi 41.49 co daje nam 248.94zł. Tyle kosi nas jedna seria, na którą poświęcimy około 12h

Kompania Braci (cała seria) ok. 200 zł. Podobny koszt. Odcinków? 10 (?), czas trwania 10h.
Cytat: "@"
I tak wygląda większość cen , a kupując grę, spędzisz przy niej nawet 10 x więcej czasu, pograsz z qmplami, itd.
To jest chyba trochę za drogo :roll:

To jest chyba trochę inne hobby.
War Mumak of Harad - 300 zł. Ile mu czasu poświęci gracz? Pomaluje, na turniej, reszta czasu na półce.

Offline @

Anime za Free
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 10, 2006, 03:56:36 pm »
Cytuj
Kompania Braci (cała seria) ok. 200 zł. Podobny koszt. Odcinków? 10 (?), czas trwania 10h.

Leciała kilka razy w TVN, nie liczy się ;)  :lol:

Cytuj
War Mumak of Harad - 300 zł. Ile mu czasu poświęci gracz? Pomaluje, na turniej, reszta czasu na półce.

Też głupie uważam, co oni myślą, że ja na kasie sypiam??

Offline Bere

Anime za Free
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 10, 2006, 04:09:03 pm »
Ludzie, nie mieszajcie do tego modeli, to trochę inna liga...  :roll:

Offline Qraq

Anime za Free
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 10, 2006, 04:16:04 pm »
długo bedziecie sie tak licytować?

Offline nolifesking

Anime za Free
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 10, 2006, 04:17:35 pm »
Znając ich dość długo ;)

Offline Bere

Anime za Free
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 10, 2006, 04:20:01 pm »
Whatever, ja już skończyłem bo to nie ma sensu...

Aaaaaa, oddajcie Tifęęęęęęęęęę!!!  :o

***

  • Gość
Anime za Free
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 10, 2006, 04:31:33 pm »
Cytat: "Beregond"
Ludzie, nie mieszajcie do tego modeli, to trochę inna liga...  :roll:

Hobby, jak hobby. Jedni wydają pieniądze na figurki, inni na gry, inni filmy.
Cytat: "Qraq"
długo bedziecie sie tak licytować?

Koniec zabawy :(
 ;)

Offline Clayman_

Anime za Free
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 10, 2006, 05:50:24 pm »
Cytuj
Jeśli chodzi o część anime nielicencjonowaną w Polsce, to nie ma problemu z wysyłaniem (polskie prawo jej nie chroni). Czyli wszystko anime/mangi, które nie mają oficjalnego wydawcy w Polsce, można bezkarnie pobierać z netu i się nimi wymieniać.
rotfl

genialne


to tak jak zabic murzyna w polsce
polskie prawo go nie chroni




ej,wyslijcie mi jakies anime,ale takie fajne
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Ryba

Anime za Free
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 10, 2006, 05:58:25 pm »
Hehe, ale się dyskusja rozwinęła. Człowieka nie ma, a tu już ...

Wiecie dlaczego wszystko drogie? Ponieważ ceny sa przeliczane z USA, a w Polsce się mniej zarabia niż w USA, wiec tutaj więcej kosztuje. Podobna sytuacja jest w Niemczech - można sobie na więcej pozwolić.

Nazwanie Norsefira Morsem - bezcenne ^^ ;)

Offline Frey Ikari

Anime za Free
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 10, 2006, 07:07:48 pm »
Ceny są duże bo licencje na serie i filmy dużo kosztują..., do tego jeszcze trzeba płacić za wydanie, reklamę... A fani w polsce nie chętnie rozstają się z pieniędzmi bo i po co skoro w ciagu 2-4 dni z neta da się załatwić...