Autor Wątek: Nowości maja  (Przeczytany 24841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wojto

Nowości maja
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 29, 2003, 11:28:24 am »
Cytat: "wilk"
Cytat: "Kurczaczek"
Krwawa Jatka- jak zwykle bardzo fajnie sie czyta opowiesci z SC, ale mam wrazenie, ze troszke gorzej mimo wszystko fabularnie to wypada. Jak dla mnie najgorsza  (co nie znaczy zla) czesc cyklu sposrod wydanych u nas.

Ja mam identyczne odczucia :) Chyba dlatego ze Miller tym razem niczym mnie nie zaskoczyl. Ale wciaz nowe Sin City jest bardzo dobre (mimo wszystko) :)


Ale za to "Ten żółty drań" odda to wszystko z nawiązką  :twisted:

Offline Macias

Nowości maja
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 29, 2003, 04:12:47 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Cytat: "Macias"
jak chcesz,to kup mi jakis,bo tego szczescia,ze kupujewszystko co mi pasi,nie mam :wink:  moja lista zakupow na njablizsze miechy:100naboi:split sekynd czens;100N:heng lol blebleble;kaznodzieja#5,produkt,batman.powyzej tego raczej nie wyskocze.a wlasnie,wiadomo kiedy ten batman i co bedzie za historia w #1?



Kupic raczej nie bardzo- az tyle kasy to nie mam- tez nie kupuje wszystkiego co bym chcial- ale wszystko co musze miec juz mam :D. W Batmanie #1 bedzie historia Ego. Cokolwiek to jest.
no wlasnie,wie ktos o czym jest EGO?bo ja jakos nie lyszalme.a gwidon z tego co pamietam z angory i krakersa byl calkiem w porzadalu.ale uwazam,ze 14,50 to lekka przesada.i po co na kredzie?ale poza tym, ta pozycja jest calkiem niezlym polskim odpowiednikiem komixow w stylu :kid paddle,maly sprytek,nab ito

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Nowości maja
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 30, 2003, 09:41:12 am »
hehe a ile ja mam komixów ma liście"do kupienia"... o jejku.. długo wyliczać hehe. o to nowości z ostatnich miesięcy...
nastawiam się na 30 dni nocy, batmana, kkk, osiedle swoboda i wieczną wolność. no i od czasu do czasu jakiś komix z dawnych lat(np. tm-semic, xmeny z usa itd.)
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Kurczaczek

Nowości maja
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 01, 2003, 12:41:15 am »
Jest juz lista do glosowania za maj i szczerze mowiac mam problem- wsrod wydanych pozycji nie moge znalesc 3 godnych podium, a czytalem wszystko juz oprocz Ekspedycji#2... moze ona uratuje miesiac...

Ogolnie jakis cienki ten miesiac byl. Nawet Kaznodzieja i SinCity lekko bez formy.
...

Offline graves

Nowości maja
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 01, 2003, 01:06:09 pm »
Tellos 2 -w zasadzie kupiony jeszcze w maju. Więc do nowości czerwca nie wiem czy pasuje. :D
Akcja rozwija się w pozytywnym kierunku. Jedno co mnie denerwuje to wygląd głównego złego (zbyt nowoczesny jak na tę opowieść), ale to jest do przeżycia. Jestem pewien, że kupię nr 3.

"Jak się zakończy spotkanie Malesura?
Czy uda się Jarekowi i Kojowi odnaleźć drugiego wybrańca?
I kto nim jest?
Czytaj w kolejnym tomie Tellos"
Brakowało mi tego od czasu K. Żbika  :D  :D  :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kurczaczek

Nowości maja
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 01, 2003, 06:22:55 pm »
Ogolnie nie zgadzam sie z pokutujaca na forum opinia, ze Obywatel i Nadzwyczajnie sa do d*.

Nadzwyczajni- fakt zawiodl troche, a cena dobila (tyle samo co za 5 krotnie wiekszego Szrame), ale komiks nie jest zly i makilka naprawde fajnych kadrow- jedyna szkoda, ze nie zebrano iwecej takich historii i nie wydano ich w jakims ladnym TP

Obywatel- bardzo ladnie wydany, narysowany na przyzwoitym poziomie humorystyczy erotyk, nie wiem czego chcecie od komiksu w takiej konwencji- przecie logiczne jest, ze to nie bedzie arcydzielo,a czytadlo, nie?
...

Offline wilk

Nowości maja
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 01, 2003, 08:09:26 pm »
Odpowiadajac na pytanie yoxika z top listy: domysl sie

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nowości maja
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 02, 2003, 08:38:44 am »
Wlasnie przeczytalem Nadzwyczajnych. Az mi sie KRON przypomnial. Ech, stare dobre czasy.
Ale gdyby ten album ukazal sie w 2001 roku, czyli od razu, to byloby to wydarzenie.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline mykupyku

Nowości maja
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 03, 2003, 11:11:26 pm »
Cytat: "graves"
Gwidon - kupiłem i jestem zadowolony.
Wydane bardzo ładnie. Papier kredowy, grubsza okładka, kolorystyka również w porządku (no może mogłaby być nieco intenywniejsza :)  ).
Na każdej stronie 2 paski z czterema rysunkami stanowiącymi całość historyjki.
Wiele z tych pasków już widziałem w innych magazynach.
Całość robi dobre wrażenie. Polski komiks humorystyczny porównywalny (prawie) z zachodnimi produkcjami tego typu.
Jedno co niepasuje to cena. Moim zdaniem jest ciut wysoka, rozumiem, że papier kredowy itd, ale nie powinien kosztować więcej niż eryk szrama.



ale Eryk Szrama:
1. był czarno biały - a Gwidon jest full kolor
2. Eryk nie był smieszny - a Gwidon jest

dlatego taka cena za Gwidona jest spoko, jest tańszy od wielu zagranicznych bubli w kolorze i w A4
opyright by mykupyku

Offline nori

Nowości maja
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 06, 2003, 07:22:41 pm »
co do gwidona, 2 paski na strone, to roche za malo na te cene, co wiecej  wszystkie historyjki byly publikowane a angorce lub w wiekszosci przedrukowywane przez krakers'a i krakers'a bis'a.
Nie mozna bylo dac paskow poziomo - weszly by ze 4 na stone.  To tak jak ze smerfami: 4 pierwsze po 5 paskow a od piatego 4... czulem zawod. A skoro pozostalo jeszcze tyle paskow gwidona do wykorzystania to nie wie ktos czy ten album urosnie w serie ?
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

 

anything