trawa

Autor Wątek: Nowości maja  (Przeczytany 24833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JANKE'S

Nowości maja
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 09, 2003, 09:06:23 am »
Egmont prowadzi najbardziej rozsądną politykę wydawniczą dostosowaną do naszego rynku. I może właśnie dzięki temu nasz rynek istnieje.
A że inne firmy nie mają takiego podejścia to widac po ruchach wydawniczych ostatniego roku.

Offline Rzezbiarz.wg

Nowości maja
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 09, 2003, 09:31:00 am »
Pewnie, ze lepiej maly niz zaden, ale podobal mi sie poczatek roku gdy ukazywalo sie po srednio 8 interesujacych mnie komiksow miesiecznie... w zeszlym roku srednia byla 3,5, nie wspominajac o 2001ym - nieco ponad dwa.

Ale to prawda, lepiej 4 w miesiacu niz 4 w roku, jak to bylo w drugiej polowie lat 90ych.  8)

Offline freshmaker

Nowości maja
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 09, 2003, 05:11:57 pm »
dobrze ze troche przystopowali, bo zaczynalo mi brakowac kasy na komiksy.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline JANKE'S

Nowości maja
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 09, 2003, 08:50:47 pm »
Świat Komiksu nr 32- pierwsza moja nowość maja. A w nim słaby komiks Azpiriego, słaby komiks Kowalskiego i słaby komiks Kułakowskiego do scenariusza Śmiałkowskiego (choć sam pomysł nie jest zły)
W komiksie Kowalskiego najbardziej raziły mnie kiepskie dialogi. Pomysł taki se, rysunki gdy sie nie czyta fabuły jakoś ujdą ale rysować potrafi on znacznie lepiej.
Z Azpirim miałem podobny problem choć jego miejscami lepiej się oglada niż czyta.
Właściwie odkąd znikneły krótkie opowiastki Bilala to ŚK kupuje raczej tylko dla publicystyki i kolekcji.

Offline mykupyku

Nowości maja
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 09, 2003, 08:57:10 pm »
jest już też i nowy Produkt
opyright by mykupyku

Offline JANKE'S

Nowości maja
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 10, 2003, 07:45:38 pm »
Ekspedycja cz2- jestem jeszcze ciepło po Interkomiksie na którym album ten miał swoją premierę i gdzie zamierzałem go kupić (cena promocyjna 40zł). Ekspedycja cz1 była na WSK i moim zdaniem bardzo ładnie została wydana. Wstrzymałem się wtedy z zakupem do czasu ukazania się cz2, nie żałuję. Trzymając w ręku dwójkę przez chwilę miałem wrażenie ze wydał to Amber. Począwszy od cz5 "Planeta pod kontrolą" alum jest po prostu zle zeskanowany. Niestety "Ostatni rozkaz" też. Można było odczekać z premierą jeszcze z miesiąc i przygotować to porządnie a tak końcówka została spaprana. Być może gdybym miał juz cz1 dokupił bym i cz2 ze względu właśnie na "Ostatni rozkaz". 80 zł przygotowane dziś na ten cel zostały jednak w kieszeni i zostaną przeznaczone na lepsze pozycje. Blacksada i kilka nowości Egmontu i Mandry.

Miałem też w ręku Uniwerse wydanie kolekcjonerskie. Ładnie to zostało oprawione choć dało sie zauważyć że było przeokładkowanie, ścisk na złączeniu stron. To jednak drobny szczegół. Czekam więc na Orgina i 100Naboi.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Nowości maja
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 10, 2003, 09:49:13 pm »
Sa tez "Pantofel panny Hofmokl" Wojdy i Ostrowskiego oraz "Obywatel w palącej potrzebie" Szyłaka i Michalskiego. Drugiej z tych pozycji nie radze czytac przed snem  :D

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Nowości maja
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 13, 2003, 10:37:33 am »
Świat Komiksu

denne, słabe i za drogie...
po co Egmont w ogóle to wydaje... zapowiedzi i omówienia lepeij niech wrzucają na net... i te komixy takie słabe...
produkta jeszcze nie czytałem. czekam najbardziej na 30 dni nocy :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowości maja
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 13, 2003, 12:08:45 pm »
ja w ogóle już nie widzę sensu wydawania tego; jest po prostu coraz gorzej i nic nie wskazuje na wzrost formy - jeszcze niedawno shorty Bilala były tym magnesem, teraz nie ma już nic, co może mnie zaintersować - kupuję tak ze względów kolekcjonerskich

Offline diefarbe

Nowości maja
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 13, 2003, 02:57:54 pm »
Ja i tak przestawiłem sie całkowiceie na net wiec magazyn (broszura) informacyjna nie jest mi potrzebna.
To co oprócz przyzwyczajenia mogłoby mnie przyciagnąć do magazynu to dobre komiksy i dobra publicystyka (nie tylko opis wydawanych albumów) a tego na razie za mało. :?
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline axel

Nowości maja
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 13, 2003, 06:25:51 pm »
A z innej paczki... Czy widział ktoś w Poznaniu Blacksada?
Nie mogę go nigdzie dostać...

Offline agent_smith

Nowości maja
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 13, 2003, 06:52:31 pm »
rozumiem, że chodzi o drugą czesc?a ja myślałem, że jeszcze nie wyszedł w polsce (chyba okolo 20 maja ma być)...ale może się myle

Offline JANKE'S

Nowości maja
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 13, 2003, 07:13:40 pm »
Cytat: "axel"
A z innej paczki... Czy widział ktoś w Poznaniu Blacksada?
Nie mogę go nigdzie dostać...

Na razie nie szukaj. Jeszcze nie dotarł do Polski. Oficjalna premiera 20 maj

Offline freshmaker

Nowości maja
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 13, 2003, 07:35:56 pm »
czy ktos wie moze jakie premiery szykuja sie na targi ksiazki w palacu kultury? (o ile)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline pookie

Nowości maja
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 13, 2003, 07:40:44 pm »
Cały pakiet Egmontu ma być. Reszta z Mandry pod koniec miesiąca.
 for Pookie

 

anything