trawa

Autor Wątek: Nowości maja  (Przeczytany 25237 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mykupyku

Nowości maja
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 13, 2003, 11:16:32 pm »
po przeczytaniu Obywatela stwierdzam, że nowe dzieło Szyłaka jest durne do potęgi, a rysunki je wspierające brzydkie jak rumuńska leśna dziwka


natomiast Pantofelek okazuje sie przy dość pretekstowym scenariuszu Wojdy wspartym dobrym rysunkiem Ostrowskiego całkiem smacznym kąskiem, a na pewno wnosi powiew świeżości po kontakcie z rumuńską leśną...
opyright by mykupyku

Offline yoxik

Nowości maja
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 14, 2003, 07:34:28 am »
Ostro i zabawnie :)  Dzisiaj miałem kupić obydwa, ale będę musiał się tym komiksom przyjrzeć dokładniej.
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline JANKE'S

Nowości maja
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 14, 2003, 08:44:02 am »
Obywatela miałem nawet w ręku ale nie podobały mi się rysunku. Michalski zamiast kobiet rysuje taransseksualistów. Hormonalne stwory o męskich twarzach z przerośniętym tyłkiem i cyckami zupełnie pozbawione kobiecości. Wyglądało to jak duszny koszmar. Fabuły nie znam, nie chciałem juz dalej w to wchodzić.

Offline freshmaker

Nowości maja
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 14, 2003, 09:56:52 am »
momentami rysunki ostrowskiego w pantoflu budza skojarzenia z mignola. jest to tylko skojarzenie, bo komiks ma swoj klimat. podoba mie sie jak biegna do 116. tez tak czesto robie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline axel

Nowości maja
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 14, 2003, 10:36:07 am »
Cytat: "JANKE'S"
Na razie nie szukaj. Jeszcze nie dotarł do Polski. Oficjalna premiera 20 maj

Oto problemy z odróżnianianiem w natłoku zdarzeń tego, co realne i virtualne. Byłam święcie przekonana, że widziałam gdzieś na mieście okładkę nowego Blacksada...

Mav82

  • Gość
Nowości maja
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 14, 2003, 05:51:26 pm »
Cytat: "mykupyku"
jest już też i nowy Produkt


jest tu kilka bardzo fajnych komixow, np: 2. czesc "strachow", albo "kwiatuszek" krl'a, ale najbardziej to ucieszyla mnie reklama kolorowego "osiedla swoboda"

Offline Kurczaczek

Nowości maja
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 14, 2003, 05:53:42 pm »
A w ogole komus sie podobal obywatel, czy jest az tak zle? Bo planowalem kupic, ale po Waszych zachetach to watpie :(
...

Offline Voytek

Nowości maja
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 15, 2003, 01:42:28 pm »
Kiedy nowy KAZNODZIEJA????Boze!!Jak ja czekam na ten komiks!!!
Ostatnio po raz kolejny przeczytalem od poczatku 3 tomy wydane przez egmont!!!CUDO!!!
Juz sie nie moge doczekac az poznam Jesusa de Sade!!!
W tom 1 - 3 str. od konca mowa o jakims "Harcourt" KTo To TAKI???Czy w koncu sie pojawi???A "Łowcy" to podobno przelom bedzie!!

KIEDy , pytam kiedy ja to dorwe do moich lapek nowego PREACHERA???? :x
ex, Drugs & CS!

Offline freshmaker

Nowości maja
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 15, 2003, 04:35:42 pm »
jutro w palacu ma byc egmonto majowe
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kurczaczek

Nowości maja
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 15, 2003, 08:14:59 pm »
Ktos widzial Vampire Delight???
Co to jest?

Przeczytalem wlasnie Obywatela w palacej potrzebie- sredni. Rysunki takie sobie, fabula zadna, kilka smiesznych motywow (malo), ale mimo wszystko wrazenie ogolne nie jest az tak zle. Moze kiedys kupie w naglym przyplywie gotowki- na razie musze sie z nim pozegnac  :twisted:
...

Offline graves

Nowości maja
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 15, 2003, 08:57:05 pm »
Kupiłem Vampire Delight. -Polska manga. Narysowała niejaka Anna Janowska (17) zwyciężczyni I edycji konkursu"Komiks"  :shock: organizowanego przez firmę Karsen (który ją teraz wydał). Zapowiadają jeszcze dwie tego typu produkcje (pewnie kolejne miejsca).
Jeszcze nie czytałem (czeka w kolejce :D ). Rysunki mocno mangowe (elfie uszy, skrzydła u ramion). Wygląda to na shojo.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline freshmaker

Nowości maja
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 15, 2003, 09:00:12 pm »
czy ktos wie czy pakiet egmontu jest juz dostepny w ksiegarniach, czy tylko na targach?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kurczaczek

Nowości maja
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 15, 2003, 09:15:30 pm »
Nadzwyczajni#1- przeczytalem i... sam nie wiem. Fabula wlasciwie  niespecjalna, zagadka kryminalna zadna, rysunki fajne, ale momentami szkoda, ze wszystko w różu... podsumowując nie wiem, czy polecac... Ja sobie zostawiam- bo i Wojde i Ostrowkiego cenie, ale radze sie zastanowic przed kupnem.
...

Offline Sid

Nowości maja
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 15, 2003, 10:37:07 pm »
Majowy pakiet Egmontu zawitał do Szczecina (a przynajmniej do księgarni Atut), ale tylko po jednym egzemplarzu każdego albumu. W sobotę ma być normalny zrzut (w księgarni). Nabyłem sobie Sin City i Preachera.
History Abhors a Paradox"

Offline axel

Nowości maja
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 16, 2003, 12:18:03 pm »
Jednej nowości maja chyba nie będzie...
"Blacksad tom 2 nie ukaże się 20 maja. Opóżnienie może być nawet kilkutygodniowe. Daty wydań kolejnych komiksów nie są tak naprawdę znane."  :(
To informacja z WRAKA. Słusznie mi się przywidziało, bo byc może przyjdzie mi mieć tom drugi tylko "imaginacyjnie" lub wirtualnie...

 

anything