Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Sergio Toppi

(1/21) > >>

G_S:
ktoś cos widzial tego czlowieka ja tyko widzialem komiks o papiezu i kilka jakis stron co udalo mi sie znalesc na googlach .  bisley moze moze mu lizac stopy razem  millerem i  Mckenom

G_S:
zeby nie bylo jaks tam jego strona-   http://www.editionsmosquito.com/ouvrage.php?id=2

kingquest:

--- Cytuj ---bisley moze moze mu lizac stopy razem millerem i Mckenom
--- Koniec cytatu ---


Chyba sobie żarty robisz.
Te jego prace są bardzo przeciętne w porównaniu z pracami ww. twórców. Ot,  rysownik jak rysownik. Ma swój styl. ale nie doszukałem się w jego pracach niczego niezwłykłego.

G_S:
przecietne? to chyba ty sobie zarty robisz !

Samuel:
Popieram pana G-S, Toppi jest naprawde rewelacyjny. Czytałem "Myetzko" - głównym bohaterem jest ... polski husarz i "Sharaz-de". Skany w necie w ogole nie oddaja jakosci tych rysunkow. Nie widac tej ekspresji i smialej kreski, poza tym ten starszy juz pan ma niesamowita wyobraznie.

 A McKean i Miller to przeciez inna bajka. Skadinad to przykre, ze polscy fani komiksow sa cholernie pozamykani i czytaja gllownie  to, co ukazuje sie w amerykanskim mainstreamie. Ale co tu sie dziwic, dorwac cokolwiek obcojezycznego, nie-amerykanskiego w ksiegarniach komiksowych to nie lada sztuka.
A wracajac do prac Toppiego - jestem pewien ze wywarly one ogromny wplyw na Truścińskiego, z tym, że Toppi jest oczywiście (przynajmniej dla mnie) dużo bardziej interesujący. :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej