Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 460392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1215 dnia: Luty 24, 2016, 09:53:28 pm »
Eeee? Wyjaśni mi ktoś o co chodzi?
Spoiler: pokaż
Zoom to Jay Garrick?!?
:shock: Jak to możliwe? No jak?

Spoiler: pokaż
Przecież widzieliśmy na Ziemi 1 tamtejszego Garricka w parku, Jay Garrick z Ziemi 2 jest Flashem, więc jak może być zarazem Zoomem?!? Czyżby w grę wchodziła Ziemia 3? Albo Jay Garrick był podstawionym metaczłowiekiem?
Sam nie wiem co myśleć o tym zakończeniu...

Czyli tajemniczym więźniem będzie zapewne
Spoiler: pokaż
ojciec Flasha.

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1216 dnia: Luty 25, 2016, 12:10:50 pm »
To nie Jay, tylko
Spoiler: pokaż
 Zolomon Hunter
. Przynajmniej tak było w komiksach. Chociaż tam był on sobowtórem Barrego.  To może być ktoś podróżujący między różnymi światami aby zabić wszystkich ze speed force.


Dalej wydaje mi się że to ktoś inny. Jest chudszy i ma ciemniejszą skórę.

Offline adro

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1217 dnia: Marzec 05, 2016, 03:58:05 pm »
Utopia-takie se, nie wiem skad te zachwyty i nota na Filmwebie, nie dziwi mnie brak kontynuacji. Moja uwage przykul braciszek Jessici, a reszta hmmm
Narcos-uwielbiam seriale o drugach, swietna rzecz, nie moge doczekac sie kontynuacji. Kurcze nie znalem az tak dobrze postaci Escobara. Wciagajaca(nomen omen :lol: ) pozycja, no i ta piekna miss Kolumbia w intro :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1218 dnia: Marzec 05, 2016, 05:30:16 pm »
Po 6 odcinkach Z Archiwum X czuję pewien niedosyt. Ledwo się zaczęło a już skończyło. A zakończenie wywołuje mieszane uczucia. Dodatkowo w 5 odcinku pojawiają się młodzi agenci wyglądający jak bohaterowie w przeszłości. Mam nadzieję, że nie zastąpią Muldera i Scully.

Próbowałem też zabrać się za Lucyfera. Ten serial to porażka. Ot diabeł żyje sobie w Los Angeles i pomaga policjantce w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Z komiksem nic nie ma nic wspólnego. Odpadłem po 2 odcinku.

Legends of Tomorrow też odpuszczam. Z odcinka na odcinek coraz gorzej z tym serialem. Fabuła kuleje, gra aktorska słaba a relacje między bohaterami nie maja sensu. Raz się kłócą, raz lubią, raz nienawidzą. I to wszystko bez jakiegokolwiek logicznego powodu.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1219 dnia: Marzec 09, 2016, 07:55:10 am »
Hm, ja serialowo eraz dałam szansę: oczywiście House of cards i jest zacnie - uf, oh, ała... ;) Black mirrror - polecono mi, każdy odcienke to cąłkiem inny epizod, wizja z bliższej dalszej przeszlości - daje do myślenia, bardzo polecam, pierwszego odcinka totalnie nie mogę zapomnieć... No i dałam szansę "Drugiej szansie" -  koljeny polski serial. Fajnie, ze pokazuje jak działają media i ten światek, jak łatwo kogoś zniszczyć, ale nie łudźmy się o wybitność. ;)
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1220 dnia: Maj 25, 2016, 08:15:15 am »
Ostatni odcinek tego sezonu Flash jest świetny zwłaszcza końcówka kiedy dowiadujemy się kim jest człowiek w masce
Spoiler: pokaż
 brawa dla Itachiego za dedukcję
Spoiler: pokaż
Barry ratuje swoją matkę
. Czyli trzeci sezon może być przeniesieniem komiksu Flashpoint na ekrany. Tam dowiadujemy się jakie konsekwencje ma brak flasha na świecie i podróże w czasie. No i głównym złym jest 
Spoiler: pokaż
Reverse Flash
.

Offline adammik90

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1221 dnia: Maj 26, 2016, 10:30:52 am »
Ja z niecierpliwością czekam na drugi sezon Mr. Robot. Jednocześnie nadrabiam HoC, bo wcześniej jakoś omijałem ten serial. :wink:


Z klasyków sprzed kilku lat... Mentalista! :smile:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1222 dnia: Czerwiec 20, 2016, 03:39:16 pm »
Na blogu omawiam dwie serialowe nowości - "Preacher" i "Outcast", zapraszam:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2016/06/rozmowy-na-dwie-gowy-preacher-i-outcast.html

Offline monte

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1223 dnia: Lipiec 30, 2016, 10:10:32 am »
Moje wczorajsze odkrycie - Black mirror

Offline Eluvien

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1224 dnia: Sierpień 01, 2016, 04:27:04 pm »
Moje wczorajsze odkrycie - Black mirror


Ooo, to, to! Bardzo dobry serial, niezwykle polecam. :)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1225 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:20:09 am »
Kilka słów o nowej produkcji Netflixa i Baza Luhrmanna - The Get Down:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2016/08/the-get-down.html

Offline adro

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1226 dnia: Sierpień 27, 2016, 03:36:29 pm »
a ja ostatnio katuje makgajwera  :razz: (ech te sentymenty  :wink: )
Ten gosc ma leb nie od parady (bazuka z rury wydechowej rzadzi  :lol: :biggrin: )
pzdr
ps ciekawe gdzie w necie mozna poczytac o tych makowych wynalazkach  :biggrin:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline 8azyliszek

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1227 dnia: Październik 05, 2016, 10:29:35 am »
Nowy serial CW - No Tomorrow jest wart rozważenia. Niby głupiutka komedia miłosna o drwaloseksualnym dziwaku i blond tępej dzidzie. Ale dialogi są całkiem zabawne, także można obejrzeć w chwili czasu.

Offline R~Q

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1228 dnia: Październik 06, 2016, 12:15:16 pm »
Ten Westworld to będzie dobry?

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1229 dnia: Październik 06, 2016, 03:15:18 pm »
Początek Arrow i Flasha rozczarowują. W Arrow Oliver złamał swoje postanowienie o niezabijaniu i wykańcza ludzi na prawo i lewo (i wszedł na wyższy poziom bycia d.pkiem). No i pojawiła się kolejny czarny łucznik. Który to? 4? 5? straciłem rachubę. Im dalej tym gorzej z tym serialem.

We Flashu zaczyna się Flashpoint... i kończy się po pierwszym odcinku. Teraz będzie musiał stawić czoła konsekwencją swojej podróży w czasie. To też wywołuje mieszane uczucia.
Kiepsko zapowiadają się te sezony.