Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 466551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Seriale
« Odpowiedź #690 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:48:30 am »
Nowy odcinek Dextera większego wrażenia na mnie nie zrobił, raczej słabo się sezon zapowiada - w wątku sensacyjnym powtórka z s2.

No, żadnej rewelacji nie było, ale z drugiej strony jakieś reakcje na finał poprzedniego sezonu były konieczne.
Co do wątku sensacyjnego, to mogę tylko powiedzieć: wreszcie! Czekałem aż znów się za to na poważnie wezmą, dla mnie to bardzo dobra wiadomość.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Seriale
« Odpowiedź #691 dnia: Wrzesień 29, 2010, 07:20:50 am »
IMO 2-gi sezon był najlepszy więc z tego może też coś ciekawego się wyciśnie. Ale poza znakomitym aktorstwem nie spodziewałbym się za wiele, powinni zacząć go kończyć tak żeby przyszły sezon był ostatnim. Ta jazda na popularności i nie zabijanie kury znoszącej złote jaja niszczy seriale. House u mnie już ląduje w dropped (a powinienem był zrezygnować z niego już na poćżatku 6-go sezonu, później nic ciekawego się nie działo).

Castle za to trzyma równy, wysoki poziom, dla wielbicieli kryminałów serial ideał. No i 2-gi sezon The Good Wife wystartował, a to najlepszy serial o prawnikach jaki istnieje.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Seriale
« Odpowiedź #692 dnia: Październik 05, 2010, 03:05:13 pm »
No, żadnej rewelacji nie było, ale z drugiej strony jakieś reakcje na finał poprzedniego sezonu były konieczne.
Co do wątku sensacyjnego, to mogę tylko powiedzieć: wreszcie! Czekałem aż znów się za to na poważnie wezmą, dla mnie to bardzo dobra wiadomość.

Oglądnąłem pierwszy odcinek i obawiam się że przez większość odcinków będzie po prostu nudnych.

Generalnie nie mogę się doczekać 4 sezonu Breaking Bad, (rozpoczęcie dopiero za 6 miesięcy) dla mnie ten serial jest jednym z najlepszych jakie do tej pory widziałem.


Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Seriale
« Odpowiedź #693 dnia: Październik 05, 2010, 09:58:54 pm »
Oglądnąłem pierwszy odcinek i obawiam się że przez większość odcinków będzie po prostu nudnych.

Generalnie nie mogę się doczekać 4 sezonu Breaking Bad, (rozpoczęcie dopiero za 6 miesięcy) dla mnie ten serial jest jednym z najlepszych jakie do tej pory widziałem.
"Breaking Bad" tyle osób zachwala, iż w końcu będę musiał to obejrzeć.

Oglądnąłem drugi odcinek "Dextera" i dla mnie to powrót do tego wszystkiego za co pokochałem ten serial.
Dexter powoli wraca do swego hobby, stróże prawa zaczynają się mu coraz baczniej przyglądać, a w nowej sytuacji rodzinnej nasz bohater w połączeniu  kalectwem w kontaktach międzyludzkich znów nie radzi sobie najlepiej.
I nie ani przez chwilę nie miałem wrażenia, że to odgrzewane kotlety.
Ale zgadzam się, warto powoli kończyć póki serial trzyma wysoki poziom.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Seriale
« Odpowiedź #694 dnia: Październik 11, 2010, 10:56:37 pm »
Treme - nowy produkcja Davida Simona emitowany przez HBO. Serial opowiada o mieszkańcach Nowego Orleanu wkrótce po przejściu huraganu Katrina, skupia się przede wszystkim na muzyce i życiu muzyków oraz lokalnych zwyczajach ( jak choćby orkiestra na pogrzebach ), choć są też bohaterowie którzy wykonują inne zajęcia, restauratorka, czy prawniczka.
Nie jest to drugie "The Wire", to jak to u Simona, sugestywny portret miasta, z całą gamą interesujących postaci, bardzo porządna obyczajówka o ludziach zmagających się z życiem w trudnym okresie dla całego miasta. Polecam.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline adro

Odp: Seriale
« Odpowiedź #695 dnia: Październik 16, 2010, 09:09:14 pm »
No ja tez nie moge doczekac sie powrotu breaking bad. Ten serial miazdzy pod kazdym wzgledem, a dodatkowo ostatnia scena 3 sezonu sprawila, ze czekam na ten serial niecierpliwie obgryzajac paznokcie.
Inkq chyba breaking bad wroci w lipcu 2011 roku, a nie za 6 miechow, niestety :sad: 
pzdr
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline fan43

Odp: Seriale
« Odpowiedź #696 dnia: Październik 21, 2010, 11:49:56 am »
Ja nadal uwielbiam klasyki jak Przyjaciele czy Simpsonowie :D
w ogóle seriale są straasznie uzależniające :D

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Seriale
« Odpowiedź #697 dnia: Październik 21, 2010, 11:40:30 pm »
Obejrzałem 3 pierwsze odcinki "Mad Men" i czy to się dalej jakoś rozkręca, czy też następne odcinki są w tym samym stylu?
Póki co nie wciągnęło mnie i nie wiem czy jest sens dalej próbować.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline hans

Odp: Seriale
« Odpowiedź #698 dnia: Październik 22, 2010, 02:35:53 pm »
Wszystkie takie są (oczywiście poza tymi kończącymi sezon, gdy dzieje się dużo). Jeśli cię nie wciągnęło, to... a tam, spróbuj jeszcze kilka odcinków - warto, bo a nuż pokochasz ten styl.

Offline skil

Odp: Seriale
« Odpowiedź #699 dnia: Październik 25, 2010, 05:06:54 pm »
Do sieci wyciekł pilot serialu The Walking Dead stacji AMC. Dla miłośników zombie apokalipsy rzecz obowiązkowa! :D
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Qraq

Odp: Seriale
« Odpowiedź #700 dnia: Październik 25, 2010, 07:11:05 pm »
Breaking bad gniecie! :shock:  rewelacyjny serial

Offline hans

Odp: Seriale
« Odpowiedź #701 dnia: Październik 25, 2010, 07:22:38 pm »
Dziwnym nie jest :biggrin:
A teraz czekaj do lipca 2011 na ciąg dalszy :evil:

Offline Ryceros

Odp: Seriale
« Odpowiedź #702 dnia: Październik 30, 2010, 09:10:01 pm »
Oglądaliście Skins?

Offline kingquest

Odp: Seriale
« Odpowiedź #703 dnia: Listopad 02, 2010, 08:55:59 pm »
MOŻLIWE SPOILERY !!


Za nami półmetek piątego sezonu Dextera. Miałem co do niego spore oczekiwania, po rewelacyjnym sezonie 4.
Niestety, jak na razie jestem rozczarowany. Przede wszystkim rozczarowują wątki poboczne tego sezonu. Wszystkie są niemrawe i mało zajmujące. Dotychczas zaletą serialu, było to, że wiele działo się pośród drugoplanowych bohaterów, teraz ich historie są bardzo nudne. 
Wątek główny to też jakieś nieporozumienie, gdyż z podobną historią mieliśmy do czynienia w sezonie trzecim, a wiemy, że był on wyraźnie słabszy. Piąty sezon nie może mnie wciągnąć. Każdy odcinek sezonu czwartego oglądałem w napięciu, teraz nie ma się czym ekscytować.
Po obejrzeniu szóstego odcinka, jestem prawie pewien, że raczej nie będzie juz takiego zwrotu akcji i hobby Dexa nie zostanie odkryte. Bardzo szkoda, gdyż właśnie na to liczyłem przed tym sezonem.
Co więcej szósty odcinek jest momentami strasznie naciągnięty, co wzbudziło we mnie pewien niesmak.
Mam nadzieję, że dalej będzie lepiej, gdyż na razie to najsłabszy sezon Dextera.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Seriale
« Odpowiedź #704 dnia: Listopad 02, 2010, 10:38:37 pm »
Przy n-tym sezonie serialu zawsze się obawiam czy to jeszcze trzyma poziom, choćby "Desperate Housewives", "House", czy "Dexter". Po dwóch pierwszych widać, że najlepsze czasy maja już za sobą i warto powoli zastanawiać się nad zakończeniem, ale wciąż zapewniają mi porządną rozrywkę i warto je jeszcze oglądać.
Natomiast "Dexter" jak dla mnie nie spuszcza z tonu.

Dalej SPOILERY i nie tylko.



Zgadzam, się trzeci sezon był słabszy, ale to nie jest powtórka z rozrywki. W trzecim Dexter szukał przyjaciela, w czwartym mentora, a w piątym wygląda na to, że znalazł ucznia.Odbieram ten sezon inaczej niż przedmówca, dostarcza mi mnóstwo frajdy, idzie w inną stronę niż poprzedni sezon, ale dla mnie wciąż jest to wciągające i fascynujące.
Dexter popełnia coraz więcej błędów, co w końcu powinno doprowadzić do odkrycia jego hobby, ale to temat raczej na ostatni sezon, konkluzję całej opowieści, bo o czym można by jeszcze zrobić następny sezon, gdy już koledzy z pracy odkryją jego zajęcia po godzinach?
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

 

anything