Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 466696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

Seriale
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 02, 2005, 07:46:10 pm »
W Stanach właśnie leci druga seria "Carnivale".

A propos Stanów, właśnie ruszył tam serial "Point Pleasant", widziałem trzy pierwsze odcinki. Nie do końca to coś dla mnie, może fanom Buffy, Angela, Smalville czy Roswell bardziej przypasuje.
W skrócie: w sennym nadmorskim miasteczku młody ratownik wyławia z wody dziewczynę. Jest ona córką... Diabła. Oczywiście wszyscy są bardzo piękni itd. Trochę ciekawych zdjęć, niezła muzyka, co kto lubi.

Offline bufaloxxx

Seriale
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 02, 2005, 09:01:49 pm »
jak już jestesmy przy Buffy i Smallville to zna ktoś jakąś dobrą stronke z odcinkami??
a co do Roswell to podobno w stanach raz na jakis czas ma sie ukazywać 1 długi odcinek. Czy to prawda??
zasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu...
Ale weź tylko pierdnij...

Offline Kormak

Seriale
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 03, 2005, 08:54:32 am »
Tu dobra strona z odcinkami: www.amazon.com

Offline Angelus

Seriale
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 04, 2005, 01:13:29 pm »
to jest cytat z wypowiedzi jimmy:,
Zaluje ze nie znam dobrze (pewnie wiekszosc by mnie teraz zanudzila smiertelnie, ale to klasyka i lata mlodosi ), chociaz kiedys widzialem po kilka odcinkow, ale to dawno bylem, takich seriali jak: Druzyna A, McGyver, Detektyw Remington Steele, Detektyw w Sutannie, Rewolwer i melonik, Randall i duch Hopkirka, Star Trek, Muppet Show, Nieustraszony, Cudowne lata, Na wariackich papierach, Ulice San Francisco, Kojak, Zar tropikow, Swiety, Dzien za dniem, Robin of Sherwood, Millenium, Futurama, Simpsonowie, Kosmos 1999 i pewnie wiele, wiele innych"

Sorki ale coś mi nie wyszło z tym cytowaniem poprzednio ale juz naprawiam błąd.Mea culpa!  

Sporo tego, nie powiem.
,,Allo!Allo!"-hitem był niewątpliwie
,,Druzyna A"-Murdock był moim idolem
,,Mac Gywer"-widziałąm wszystkie odcinki i to po kilka razy!
,,Na wariackich papierach"-moje 1 spotkanie z Brucem...
,,Robin Hood"-to był klimatyczny serial i ta muzyka ...
,,Kosmos1999"-czad!Szczególnie te kostiumy i efekty specjalne
,,X Files",,,Millenium"-kręcą mnie te klimaty
,,Anioł"-nadal twierdzę, ze jest lepszy od ,,Buffy"
,,Hotel Zacisze"-John Cleese i wszystko jasne!
Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Jimmy

Seriale
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 04, 2005, 02:44:12 pm »
Cytat: "Angelus"
Zaluje ze nie znam dobrze (pewnie wiekszosc by mnie teraz zanudzila smiertelnie, ale to klasyka i lata mlodosi ), chociaz kiedys widzialem po kilka odcinkow, ale to dawno bylem, takich seriali jak: Druzyna A, McGyver, Detektyw Remington Steele, Detektyw w Sutannie, Rewolwer i melonik, Randall i duch Hopkirka, Star Trek, Muppet Show, Nieustraszony, Cudowne lata, Na wariackich papierach, Ulice San Francisco, Kojak, Zar tropikow, Swiety, Dzien za dniem, Robin of Sherwood, Millenium, Futurama, Simpsonowie, Kosmos 1999 i pewnie wiele, wiele innych

To sa moje slowa jakby ktos mial watpliwosci :roll:

Offline papiesz

Seriale
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 04, 2005, 03:16:33 pm »
No to lecimy. Oto moje ulubione:

-Życie jak sen - humor i seks, czegóż więcej chcieć ?  ;)
-Czerwony Karzeł - jak dla mnie absolutny kult !
-Robin of Sherwood - mój bohater z lat dziecięcych
-Czarna Żmija - wg mnie śmieszniejszy niż Jaś Fasola
-Zmiennicy - leciało tyle razy, ale chyba nigdy nie obejrzałem wszystkich odcinków.
-Family Guy i Futurama - jedne z najbardziej pogiętych (i zabawnych) seriali animowanych jakie widziałem
-Allo Allo - "słuchajcie uważnie, bo nie będę powtarzać" - i wszystko jasne  ;)
-Drużyna A - wpisuję dla sentymentu, bo kiedyś mi się podobało. Chociaż wszystkie samochody przewracały się w ten sam sposób, a pomimo fruwających kul nikt nigdy nie zginął ani nie krwawił.

I na razie tyle. Chociaż na pewno coś pominąłem.
nothing positive only negative

Offline Angelus

,,Więzy krwi"
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 05, 2005, 09:27:29 am »
,,Więzy krwi"-to był super serial tylko szkoda, ze tak mało odcinków....Nie wiem czy ktos go pamięta?O klanach wampirów był.Chętnie obejrzałabym go znowu... ;)
Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline śmigło

Seriale
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 05, 2005, 10:36:45 am »
to byo na podstawie wot'u. straszna kicha, i white wolf sie z tego wycofal i to ucieli.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Gashu

Seriale
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 05, 2005, 01:34:46 pm »
W Stanach chyba znacznie więcej tego wyszło (kilka serii), niż u nas puścili.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Angelus

Seriale
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 10, 2005, 12:41:34 pm »
A propos seriali to przypomniało mi sie jak kiedys śledzilam ambitnie losy Nikity w serialu o tymże tytule.Podobała mi sie sama postać jak i jej perypetie w Sekcji 1.Teraz powtarzają ten serial na TV7 bodajże.W każdym razie dziś ok 10.20 widziałam kawalek odcinka.
Lubi ktoś z Was Nikitę?

Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Last Viking

  • Gość
Seriale
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 10, 2005, 02:12:14 pm »
A ja lubię "Wiedźmina"  ;)

Pozdrawiam

Offline Angelus

Seriale
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 10, 2005, 02:52:23 pm »
No to żeś się wyrwał jak Filip z konopii :!:  ;)

Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Jimmy

Seriale
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 11, 2005, 12:51:41 pm »
Ja tam osobiscie nie widzialem, ale pono jest duzo lepszy od filmu kinowego...

Last Viking

  • Gość
Seriale
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 11, 2005, 01:08:12 pm »
Cytat: "jimmy"
Ja tam osobiscie nie widzialem, ale pono jest duzo lepszy od filmu kinowego...


Zgadza się. W kinie siedziałem zażenowany, a ten serial całkiem, całkiem... ale do oddania prozy Sapkowskiego jeszcze daleko.
 :cry:  :cry:  :cry:
Wielki + dla Żebrowskiego. Chyba jako jedyny czytał Sapka. Przyznam się że nie trawiłem tego aktora, ale od roli wiedźmina, zupełnie inaczej na niego patrzę. Świetna rola w "Pręgach" i w teatrze telewizji "Lord Jim" wg. Conrada.

Offline Puchiko0007

Seriale
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 13, 2005, 07:07:46 pm »
jak dla mnie to zarowno serial jak i film kinowy, rowno razem taplaly sie w blotku polskiej kinematografii, a pan zebrowski juz lepiej wypada w serialach, ktorych nie potrzeba szczegolnego talentu.. zreszta odnioslam wrazenie, ze tylko scenarzysta czytal ksiazke i to w sposob podobny do tego, jak czyta sie nekrologii..

 

anything