Autor Wątek: Nowe propozycje Śledzia...  (Przeczytany 52953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« dnia: Listopad 16, 2006, 08:27:53 pm »
Jest szansa na wydanie Osiedla swoboda w 2 tomach? :roll:

Offline kas1

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2006, 08:37:26 pm »
Prawdopodobnie chodzi ci o te sześć części w kolorze. Też bym chciał, żeby ukazało się takie wydanie ale szans chyba na to niestety nie ma (chociaż chciałbym się mylić). Dodatkowo marzy mi się jeszcze wydanie zbiorcze tych odcinków OS, które były publikowane black&white w Produkcie.

Offline tranway

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2006, 11:21:53 pm »
Też bym z wielką chęcią coś takiego zakupił, ale wątpię by były szanse na wydanie tomu zbiorczego OS black&white oraz OS 6 odcinkowego. Nieprawdaż Śledziu ?

Offline Maciej

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2006, 07:29:13 am »
Jeśli kiedyś Śledziu będzie miał na to ciśnienie to pewnie tak.
W tym momencie widać że raczej koncentruje się na nowych projektach.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2006, 12:55:25 pm »
Chodzilo mi o to, ze w jednym tomie oscinki z P a w drugim Seryjne...

Offline P. Śledziu

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2006, 06:46:38 pm »
Heh. O zbiorcze wydanie wszystkich OS Produktowych jestem gwałcony strasznie często a propozycje wydania takiego albumu padają z wielu stron. Myślę nad tym intensywnie, ale w tym momencie jestem załatwiony robotą (Żbiki, Na szybko spisane). Sprawa do rozważenia na następny rok. A jako, że nie lubię sprzedawac tego samego dwa razy, więc pewnie i sporo bonusów by się znalazło i nie mam na mysli dorzucenia kilku szkiców tylko np. skończenie tej historii, rozpoczętej w Produkcie#23 która była zakrojona na trylogię, czyli zostało jeszcze około 40 stron do narysowania. Szanse są.
url=http://mrherring.blogspot.com]Śledziowy blog[/url]

Offline kas1

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 17, 2006, 09:16:16 pm »
Cytat: "P. Śledziu"
Heh. O zbiorcze wydanie wszystkich OS Produktowych jestem gwałcony strasznie często a propozycje wydania takiego albumu padają z wielu stron. Myślę nad tym intensywnie, ale w tym momencie jestem załatwiony robotą (Żbiki, Na szybko spisane). Sprawa do rozważenia na następny rok. A jako, że nie lubię sprzedawac tego samego dwa razy, więc pewnie i sporo bonusów by się znalazło i nie mam na mysli dorzucenia kilku szkiców tylko np. skończenie tej historii, rozpoczętej w Produkcie#23 która była zakrojona na trylogię, czyli zostało jeszcze około 40 stron do narysowania. Szanse są.


Na następny rok, czyli za półtora miesiąca? Mogę tyle poczekac  8)

Offline tranway

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2006, 01:40:56 pm »
Ja również tyle poczekam  ;)
Jeśli tylko pojawi się takie wydanie to będzie dla mnie "musisz mieć".

A jak tam nowy Żbiku Śledziu?

Offline P. Śledziu

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2006, 02:32:43 pm »
Się rysuje się. Mandra chce to puścic pomiędzy bożym narodzeniem a sylwkiem.
<><
url=http://mrherring.blogspot.com]Śledziowy blog[/url]

Offline tranway

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 18, 2006, 04:01:13 pm »
Byłoby "w pytę" jeśli Mandragora dałaby radę jeszcze w tym roku.

Mam nadzieję, że uraczysz Nas Śledziu jakimiś "samplami" z 2. części  :D

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 19, 2006, 01:15:13 pm »
Cytat: "P. Śledziu"
i sporo bonusów by się znalazło i nie mam na mysli dorzucenia kilku szkiców tylko np. skończenie tej historii, rozpoczętej w Produkcie#23 która była zakrojona na trylogię, czyli zostało jeszcze około 40 stron do narysowania. Szanse są.


 :shock: to w P#23 bylo OS?

Offline P. Śledziu

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 19, 2006, 03:49:37 pm »
Sorki, było w P#22.
<><
url=http://mrherring.blogspot.com]Śledziowy blog[/url]

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 19, 2006, 04:36:13 pm »
A mi P#22 sprzedac nie chca w Fankomiksie na ulicy grodzkiej 2 w Krakowie :x  :cry: POzdrowienia dla Właściciela. :D

a taki troche offtop zrobie teraz, a mianowicie: mozna jeszcze gdzies kupic Azbest?

proszę nie pisać kilku postów pod sobą tylko uzywac klawisza "zmień".gil (chyba, że wygrzebujesz temat sprzed roku w którym byłeś ostatnim wypowiadającym się)

Offline frobilbo

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 20, 2006, 08:10:59 pm »
Cytuj

A mi P#22 sprzedac nie chca w Fankomiksie na ulicy grodzkiej 2 w Krakowie   POzdrowienia dla Właściciela.  


Hie - napisz może grzybiarzu czemuż to w fankomiksie sprzedać Ci zacnego P nie chciał właściciel  :)
igdy nie dyskutuj z idiotą - ściągnie Cię na swój poziom i pobije doświadczeniem

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 21, 2006, 01:57:01 pm »
Cytat: "frobilbo"
Cytuj

A mi P#22 sprzedac nie chca w Fankomiksie na ulicy grodzkiej 2 w Krakowie   POzdrowienia dla Właściciela.  


Hie - napisz może grzybiarzu czemuż to w fankomiksie sprzedać Ci zacnego P nie chciał właściciel  :)


Bo tam na dolnej, prawej stronie okladki taki mały znaczek jest... i Pisze :

Dla Dorosłych
18+
Wulgaryzmy
Przemoc
Erotyka
Przepraszamy!

i stwierdził, że mi nie sprzeda bo nie jestem pełnoletni... Że fajek i alkocholu nie chcą mi sprzedac, to rozumiem... Ale, zeby komiksu?!

 

anything