trawa

Autor Wątek: Nowe propozycje Śledzia...  (Przeczytany 53687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kolec

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 11, 2007, 07:19:25 pm »
Bears of War będą w październiku? No i jakieś orientacyjne dane dot. grubości i ceny?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 12, 2007, 02:44:26 pm »
Gdzieś jest powiedziane, że to okładka? Zresztą może sie jeszcze zmienić.

I tak najlepszą dla mnie informacją jest:
Cytuj
zacząłem poważne gadki z jednym z wydawnictw na temat zebrania wszystkich Produktowych Osiedli w jednym tomisku. Na razie traktujcie to ostatnie info z dużą rezerwą. Na stówkę wszystko potwierdzę do końca roku. Tak, to trochę potrwa.

 :)

Offline Ziemniakento

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 12, 2007, 05:17:05 pm »
Cytat: "karshanDEurizen"
Pewnie w wielu sklepach opylą nawet to 12 latkowi  :) , więc spoko.


W każdym sklepie opylą to 12 latkowi.

Śledziu z jakim wydawnictwem gadasz?

Offline karshanDEurizen

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 12, 2007, 07:31:05 pm »
"Osiedla Swoboda" nie czytałem, a taki zbiorek byłby dobrą okazją do nadrobienia strat. Więc czekam z niecierpliwością na potwierdzenie wydania tego komiksu w jeden zbiorek.

Offline tranway

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 13, 2007, 01:29:34 am »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
I tak najlepszą dla mnie informacją jest:
Cytuj
zacząłem poważne gadki z jednym z wydawnictw na temat zebrania wszystkich Produktowych Osiedli w jednym tomisku. Na razie traktujcie to ostatnie info z dużą rezerwą. Na stówkę wszystko potwierdzę do końca roku. Tak, to trochę potrwa.

Przychylam posta :)
Jeżeli ta "informacja z dużą rezerwą" stanie się prawdziwa, to będę bardzo radosny z tego powodu. Od początku pomysł ten przypadł mi do gustu. Czekam z niecierpliwością na aktualizację....

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 11, 2007, 06:54:54 pm »
Śledziu kiedyś:
Cytuj
zacząłem poważne gadki z jednym z wydawnictw na temat zebrania wszystkich Produktowych Osiedli w jednym tomisku.


Aleja Komiksu teraz:
Cytuj
Jak dowiedzieć się można z bloga kultury gniewu, czeka nas kolejny tytuł Maxa Anderssona i... integral od Śledzia.

Wydawca ma w planach wydanie zbiorcze Osiedla Swoboda. Póki co - szczegółów brak.


KGblog teraz:
Cytuj
nie byliśmy na spotkaniu ze Śledziem, ale podobno mówił, że chcemy wydać zbiorcze wydanie "Osiedla Swoboda". Cóż... Michał nie kłamał :-)


Nic tylko się cieszyć. Biorąc pod uwagę, jak KG wydaje komiksy, album na pewno będzie wydany świetnie. O zawartości chyba nic nie muszę mówić?
Mam nadzieję, że tom zbierze WSZYSTKO. Czyli OS Seryjne również.
Dla mnie nius - co najmniej - tygodnia :)

Wróciłem, lecz nie na długo.

Offline Ziemniakento

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 30, 2008, 06:04:53 pm »
Ja mam takie sprawę do Śledzia.
Jakieś półtora roku temu uzupełniałem kolekcję Produktów i zamówiłem w sklepiku OS między innymi Produkt-6-(2/2001), ten z małpami Filipa na okładce no i się rozczarowałem. W/w magazyn jako jedyny z pięciopaku wyglądał jakby go ktoś za przeproszeniem zjadł i zwrócił. Miał mnóstwo nakłuć na na okładce, szramy i był taki gąbczasty jakby wpadł do wanny i potem się wysuszył. W allegrowym sloganie to chyba stan "wyżuty i wypluty".

No cóż, pomyślałem, że to jakiś wadliwy egzemplarz co tam. Jak byłem na wakacjach to na jakimś międzyzdrojnym straganie wypatrzyłem ten sam numer  tylko z większą liczbą nakłuć, szram.
No i dzisiaj sięgnęło to apogeum bo przeglądałem komiksy kumpla i (!) sprawa się powtórzyła.

Nie wiem co się stało, ale może mógłbyś mi tą sprawę naświetlić?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 30, 2008, 06:09:18 pm »
Z moim Produktem o którym wspominasz Ziemniakento jest wszystko ok.
skoro uwazasz, ze wszystkie są jakieś "po przejściach" to wychodzi na to, że
Heh... mam białego kruka :lol:

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 09, 2008, 07:52:01 pm »
Połączyłem dwa inne tematy o komiksach prasowych Śledzia, które błąkały się po forum, plus wyłuskałem z tego topika wszystkie posty dotyczące 8Bita i innych tego typu prasówkach i skleiłem to wszystko w jeden temat "Prasowa ryba (8Bit i inne)" (nie mój tytuł - pozostał ze starego tematu, ale chyba nie jest najgorszy więc zostawiłem).

Jak znajdę kolejną chwilę to podobnie wyłuskam posty dotyczące "Na szybko spisane" i założę odrębny temat dla czytelności. Tym bardziej, że zbliża się premiera dwójki i spodziewam się ożywionej dyskusji :-)

(jak się chce któremuś moderatorowi zrobić taki topik o NSS to zapraszam do dziubania zanim ja czas znajdę)

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 24, 2008, 07:52:26 pm »
Na ile nieznajomość "Gears of War" może zepsuć zabawę podczas lektury "Bears of War"?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 24, 2008, 07:58:23 pm »
nieznajomość GoW nie zepsuje zabawy przy BoW. Większość odcinków BoW nawiązuje do Gow jedynie nazwą  :)

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 24, 2008, 08:00:29 pm »
Dzięki, Grzybiarzu. :)

Offline kmh

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 24, 2008, 09:25:50 pm »
Może nawet nie tyle znajomość "Gears of war" co ogólnie tego, co się dzieje aktualnie w świecie gier wideo i paru co bardziej kultowych postaci. Jeżeli nie wie się, co to "Little Bit Planet", "Loco Roco" czy "Viva Pinata" to większość humoru może nie być do końca zrozumiała. Koniec końców sam Śledziu używa słowa "parodia".

Ale generalnie co to za problem, skoro można wejść na stronę komiksu i się samemu przekonać?

http://bearsofwar.blogspot.com/

:)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2008, 08:54:59 am wysłana przez kmh »
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 24, 2008, 11:33:17 pm »
Dzięki, kmh. :)

 

anything