trawa

Autor Wątek: Nowe propozycje Śledzia...  (Przeczytany 53713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archie

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 26, 2006, 06:33:45 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Ten pomysł mi się nie podoba... To oznacza, że OS wyd. zbior. dostalibyśmy dopiero na następne Święta... :(

Śledziu wyraźnie stwierdził: "Sprawa do rozważenia na następny rok.".

Wersja optymistyczna:
<>< porozważa i 17 listopada 2007 roku dojdzie do wniosku, że wyda. Wtedy szybko zrobi bonusa i dostaniemy na Boże Narodzenie :D.

Wersja mniej optymistyczna:
Będzie rozważał cały 2007 rok i wyda w 2008 roku albo i później.

Wersja pesymistyczna:
Nie wyda.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 26, 2006, 06:44:46 pm »
Te dwie ostatnie wersje w ogóle mi nie pasują...

Offline Archie

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 26, 2006, 07:01:35 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Te dwie ostatnie wersje w ogóle mi nie pasują...

To straszne! Wyobraź sobie, że mi też nie, tak jak i wielu fanom Osiedla. Niestety tu jest Polska, a jeśli nie jesteś realistą twardo stojącym na ziemi, to niestety, ale tu nie przetrwasz. Teraz masz 2 opcje: albo wyskoczysz z kasy na jedzenie i rachunki dla <><, albo będziesz czekał aż chłop dokończy ważniejsze sprawy i weźmie się za wydanie zbiorcze OS.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 26, 2006, 07:19:58 pm »
Cytat: "Archie"

Teraz masz 2 opcje: albo wyskoczysz z kasy na jedzenie i rachunki dla <><, albo będziesz czekał aż chłop dokończy ważniejsze sprawy i weźmie się za wydanie zbiorcze OS.


A ile bym hajsu musial zabulić  :roll: ? Moge wspomoc  <>< moimi skromnymi budżetami  :D Byle szybciej...  :badgrin:

J.K. Gordon III

  • Gość
Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 27, 2006, 04:09:08 pm »
Taaa... zrzuta na Śledzia...
a ile on je, pije, korzysta z neta?
to przecież nawet gdyby zrzucili się wszyscy słuchacze radia Kreska to by nie wystarczyło!

Offline Fomoraig

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 28, 2006, 12:55:24 pm »
Ja już od zakończenia cyklicznego "P" czekam z utęsknieniem na takowe trade'y. Wierzę, że wyjdzie cos takiego, tym bardziej, że osoby, które jako tako komiksów nie czytają, OS bardzo chętnie sobie zakupią - znam osobiscie klika takich osobowości. Śledziu do dzieła:)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 28, 2006, 04:12:37 pm »
Cytat: "Fomoraig"
tym bardziej, że osoby, które jako tako komiksów nie czytają, OS bardzo chętnie sobie zakupią - znam osobiscie klika takich osobowości. Śledziu do dzieła:)


Ja też znam kilka takowych osób. A czemu dopiero w 2007? Na szczęście mamy juz prawie grudzień...

Offline Archie

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 28, 2006, 06:07:15 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
A ile bym hajsu musial zabulić  :roll: ?

Śledziu samego chleba z wodą nie jada, a i czasem na konsoli pograć musi :). Napisz do niego na pw, może ci odpisze :D.

Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
A czemu dopiero w 2007?

Trzymaj kciuki, żeby to w ogóle wyszło. Poza tym, to co zaproponowałem, to była tylko PROPOZYCJA fana Osiedla :D.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 28, 2006, 06:24:38 pm »
Ja trzymam kciuki odkąd doświadczylem grzebania we wszystkich P usiłując przeczytać wszystko po kolei.  :D Masakra, poprostu.  :) Jeszcze gorzej jest z kącikiem Krla, który nir znajduje sie na początku magazynu, więc trzeba bylo jeszcze go szukać, co zajmowalo jeszcze wiecej czasu.  :)  :D

J.K. Gordon III

  • Gość
Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 29, 2006, 03:48:06 pm »
ktoś policzył ile stron będzie miało to cudo?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 29, 2006, 04:14:08 pm »
Około 500 jesli bedzie tam tez Niedzwiedz 78 (P# 16,17,18) i Pure Hamp(P#21) . Plus jeszcze ok. 40 stron skonczonego PNMG.

Offline empro

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 29, 2006, 04:15:10 pm »
Cytat: "J.K. Gordon III"
ktoś policzył ile stron będzie miało to cudo?


ludziska, jeszce nikt, nic nie powiedział, a Wy już liczbę stron ustalacie
może jeszce co będzie na okładce, i w ogóle wszystko ustalcie :)

bo póki co nawet nikt nie powiedział, czy taki komiks wyda, a przede wszystki Śledziu chyba jeszcze nie postanowił czy w ogóle ma ochotę na takową publikację
 :evil:

J.K. Gordon III

  • Gość
Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 29, 2006, 04:20:53 pm »
Cytat: "empro"


może jeszce co będzie na okładce, i w ogóle wszystko ustalcie :)



byłbym bardzo ciekawy :D

pozdrawiam

Offline Archie

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 01, 2006, 02:28:48 pm »
Cytat: "empro"
ludziska, jeszce nikt, nic nie powiedział, a Wy już liczbę stron ustalacie
może jeszce co będzie na okładce, i w ogóle wszystko ustalcie :)

Kliknij tutaj :p.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline empro

Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 01, 2006, 04:49:42 pm »
Cytat: "Archie"
Cytat: "empro"
ludziska, jeszce nikt, nic nie powiedział, a Wy już liczbę stron ustalacie
może jeszce co będzie na okładce, i w ogóle wszystko ustalcie :)

Kliknij tutaj :p.


no i ??
sprawa do rozważenia, więc może na razie się nie podniecać jeszcze tak niezdrowo :)
co??