Autor Wątek: Ironback Boar  (Przeczytany 1822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline paffeu

Ironback Boar
« dnia: Listopad 19, 2006, 03:17:25 pm »
czy ten przedmiot magiczny można dać gościowi na rydwanie?
jeśli tak, to jak wtedy działa? (jak 3 dzik, czy zastępuje jednego ze zwykłych dzików?)

Offline nazgob

Ironback Boar
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2006, 03:38:27 pm »
wg mnie nie. Nie mozesz kupic bigbossowi dzika ( a takim jest Ironback) i rydwanu jednoczesnie. A pozatym dodatkowe dziki w rydwanie sa dokupywane do rydwanu a nie dla do bohatere ktory nim jedzie.

Offline Inferno

Ironback Boar
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2006, 07:11:53 pm »
Po pierwsze nie musisz kupywac dzika a potem ironboar
tylko odrazu ironboar
url=http://kgbpodlasie.googlepages.com][/url]

Offline QUASSIMODO

Ironback Boar
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2006, 07:21:29 pm »
kolesiowi ktory jest na rydwanienie mozna dokupic swinki...nawet jakjest magicznym sprzetem
a pierwsze slowo opisu dzialania to sugeruje... "boar"
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Ironback Boar
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2006, 07:56:18 pm »
No właśnie, w opisie przedmiotu na początki pisze Boar, teraz pytanie, czy trzeba kupić wpierw boara, a potem ironback boara, czy samego ironback boara ?
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline trojek84

Ironback Boar
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2006, 08:23:28 pm »
To jakas jalowa dyskusja... jest napisane w opisie "Boar.(...)" To jest dzik, ktory oprocz swoich wlasciwosci (Mv 7, S3, A1 etc.) ma wlasciwosc jak Ogry - zadaje impakty! Kupuje sie to i koles ma swienie i zadaje impakty.

Swinia to jedna z opcji, nie mozna kupic komus swini i rydwanu, ani rydwanu i wyverny. Jak ma rydwan, nie ma dzika. A orcze rydwany nie moga miec extra swinki do ciagniecia - tylko wilki moga. Wiec jest jasne jak slonce - kolo na rydwanie tego "przedmiotu" miec nie moze, a jak sie go ma swini sie nie wykupuje.
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Offline TruePunk

Ironback Boar
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2006, 08:29:31 pm »
swoja droga calkiem sensowny item szczegolnie u savage - wychodzi ze metalowa swinka zadaje k3 impacty a potem ma 2 ataki z s5 ;-p

Barbarossa

  • Gość
Ironback Boar
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2006, 10:32:39 pm »
Mega powergaming:

Kupić black orka BSB
Kupić mu ironback boara
Wsadzić na rydwan
Wybrać w walce wręcz dwuraka
Upierać się, że dwurak daje +2 do S, ponieważ on stoi na rydwanie i nie jest mounted.

Shino

  • Gość
Ironback Boar
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 24, 2006, 10:43:03 pm »
phi mozna jeszcze bardziej.. dac mu warda i upierac sie, ze daje on warda rydwanowi bo to jeden model...
lub tez uzyc amulet of protectyness i upierac sie, ze mam wardas herosa ktory dolaczyl  sie do maszyny ktora to strzelala w rydwan ;) nie mowiac juz o paru innych ciekawych zagraniach