trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.  (Przeczytany 108900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qraq

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2006, 06:42:30 pm »
2,5K postów w circa pół roku.
Nie, nie jesteś spamerem... :roll:

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2006, 07:01:20 pm »
Czyżby pochwały Dreada były przedwczesne? Nie mówcie mi, że chcecie kontynuować dawne utarczki. To byłoby po prostu żenujące. Kacie, może wydałbyś oficjalny edykt w tej sprawie? Albo ogłosił swoje stanowisko niepodważalnym dogmatem? A po definicję spamu odsyłam na Wikipedię. Wiele się można dowiedzieć.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

P.S. Rybo, używaj wołacza, bo Ijon poczuje się urażony. Tak przy okazji wspomnę, iż jedna dziewczyna w mojej klasie nazywa się Płotka, zaś chemiczka robi doktorat, opisując stężenie rtęci na poszczególnych poziomach łańcucha troficznego u ryb bałtyckich. Wszelka zbieżność imion przypadkowa ;)

P.P.S. 2,5K postów = 2560 postów.

EDIT: Cheaterzy, jeśli już, od angielskiego cheat = oszukiwać :roll: Gdybym był spamerem tudzież statsiarzem (takim spamerem w przebraniu mnicha, jak zauważył pewien smok), nie pisałbym niegdyś mych sławetnych referatów i nie edytował teraz tego postu :roll:


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2006, 07:06:52 pm »
Sami spamerzy, hyh.  :roll:

Ja wole pisać raz na jakiś czas, a nie bez sensu, aby tylko nabić posty.

A gdyby wystąpił błąd i każdy by stracił 50% postów, to ci którzy mają więcej niż 2k by się załamali, więc lepiej nie spamować, bo może się to obrócić przeciwko wam. Jak cheeteży w starcrafcie, używają programów, aby wygrać, ale jak ktoś to zauważy to tracą wszystkie punkty.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 23, 2006, 07:18:17 pm »
Pff, na liczniku mi nie zależy...
Zrobiłem nowy podpis ^ ^  :lol:

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 23, 2006, 07:28:19 pm »
Ryba:
Nick w twoim podpisie jest bardzo słabo widoczny.

Idę sobie jutro na enemef. Borat, Jabłka Adama, Zabójczy numer - bardzo obiecujące. Trochę się obawiam Epoki Lodowcowej 2, ale jeśli będzie kiepska to przecież to tylko jeden z czterech filmów.

Obejrzałem dziś rano Yugioh. Te dialogi, ta fabuła, te dramatyczne pojedynki - ach! Największą zgrozą napawały mnie jednak dwie rzeczy - sceny, w których przez kilkadziesiąt sekund pokazują nieruchomą twarz bohatera, a z offu słychać jego myśli oraz polski dubbing, dla którego powinno się stworzyć osobną kategorię w Złotych Malinach. Po tym koszmarze zaczynam doceniać Bleacha.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 23, 2006, 07:39:42 pm »
W tym temacie jest tak mało miejsca, a niektórzy marnują je na uszczypliwe i totalnie zbędne komentarze. Tak się zastanawiam...

Utawarerumono jest fajne. Po oglądnięciu początkowych epków kilku innych serii byłem z lekka zawiedziony, ale to anime podniosło mnie na duchu ;) Świetny opening - co rzadko zwracam uwagę na muzykę, to tu jest naprawdę dobra.

Rybo, cosik nie wyszła Ci ta sygnaturka :) Chyba pomysłu zabrakło a i wykonanie takie... amatorskie ;)

EDIT: to idzie o gust i wyczucie, Rybko ;)

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 23, 2006, 07:53:38 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"

Rybo, cosik nie wyszła Ci ta sygnaturka :) Chyba pomysłu zabrakło a i wykonanie takie... amatorskie ;)

Heh, wiem dlaczego: Bo jestem amatorem, i nigdy nie czytałem żadnych poradników  :D

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 23, 2006, 08:13:58 pm »
Ja chcę jechać na PGA (Poznań game arena), ale jestem chory.
Więc prześlijcie mi pozytywną energię, abym mógł szybko wyzdrowieć.

Ryba ja też nie czytałem poradników rysowania i kaligrafowania itp.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 23, 2006, 08:53:52 pm »
Cytat: "Kaworu Nagisa"

Ryba ja też nie czytałem poradników rysowania i kaligrafowania itp.
Ech, ja grafika zajmuje się od święta  :lol: Wole instalowanie Software´u i Hardware´u (dobra już nic o kompach nie pisze  :p )
Aide spać, jutro święto  :!: Bo na 10:00 do szkoły.

Żałoba narodowa - przezywajmy razem z slazakami...
Szczesc Boże poległym w pracy

Offline Clayman_

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 23, 2006, 08:56:23 pm »
['] el paso
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 23, 2006, 09:31:06 pm »
Ciekawe, jeszcze się jakoś w limicie wyrabiamy.

Kto chce gamecube'a? Przeszukałem swoją Magiczną Szafę i jej okolice i zrobiłem trochę zdjęć na Allegro, jakoś na X-a trzeba zarobić.

A tak poza tym to mam nową sygnaturkę, jak widać. Może być?

A Dread bawi się w banki okienkowe... Pogratulować determinacji. mBank r00lz, przerzuciłem się z BPH i jestem bardzo zadowolony.

Offline Hunter Killer

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 23, 2006, 10:04:43 pm »
No dobra, skoro można robić dalej spamy i OT, do pochwale się, że właśnie przekroczyłem 1000 post (wiem że informatycy ciszą się z "okrągłej" 1024, ale ja nie jestem informatykiem).:p

Ach jakie to wspaniałe uczucie. A teraz bijemy do 5000. ;)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 23, 2006, 10:07:26 pm »
Hunter, właśnie się przyznałeś, że jesteś spamerem :lol: Przydałby się jakiś niestosowny komentarz, ale nie mam weny ;) Idę spać.

Nie spamować za bardzo, bo zawiedziecie Dreada.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 23, 2006, 10:47:09 pm »
Pociąłem posty dotyczące programu Małpy. Jak chcecie sobie pogadać o programowaniu, to chyba forum Mangi i Anime nie jest odpowiednim miejscem. O samym programowaniu, to chyba raczej na Naukę Popularną, a o rozwalaniu forum, to na Ogólny :lol:

Nie, nie zrobiłem tego, żeby znów mieć dwie strony tematu. Zrobiłem to, bo to nie miejsce na takie dyskusje.

Cytuj
A Dread bawi się w banki okienkowe... Pogratulować determinacji. mBank r00lz, przerzuciłem się z BPH i jestem bardzo zadowolony.

Bawię się, bo potrzebuję konta na troszkę innych warunkach, niż zwykli śmiertelnicy. Nie myśl sobie, że robię to z przyjemności.

Cytuj
Czyżby pochwały Dreada były przedwczesne? Nie mówcie mi, że chcecie kontynuować dawne utarczki. To byłoby po prostu żenujące. Kacie, może wydałbyś oficjalny edykt w tej sprawie?

Ryba spamerem nie jest. Spam robi się z wieprzowiny, a nie z rybizny. Ryba może być na przykład konserwatystą w oleju, ewentualnie może się uwędzić.
Spam to zwykłe świństwo.
:lol:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 23, 2006, 11:12:48 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Ryba spamerem nie jest. Spam robi się z wieprzowiny, a nie z rybizny. Ryba może być na przykład konserwatystą w oleju, ewentualnie może się uwędzić.
Spam to zwykłe świństwo.
:lol:


ale jakto by niby wygladalo jakbysmy tego biednego ucisnietego rybe nazywali sfammerem? ;)

poza tym spam to nie swinstwo tylko mielonka ;)  a tak wogole to to to piekne slowo wzielo sie spod reki miszcza m. pythona.. ci wikingowie byli bardzo przekonujacy wtedy... ;)  ;)