Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.  (Przeczytany 108622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qraq

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 24, 2006, 12:02:04 am »
taka refleksja, co by nie robic spamu w survivorze

Fan MiA z alergią na kicz? impossible :lol:

Offline Skrzydlaty

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 24, 2006, 12:13:11 am »
Sympatyk.  8)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 24, 2006, 07:39:03 am »
Cytat: "Qraq"

Fan MiA z alergią na kicz? impossible :lol:


Alergia jak najbardziej może się wyrobić i pogłębiać z czasem ;)

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 24, 2006, 07:43:18 am »
Cytat: "Dreadorus Maximus"

Ryba spamerem nie jest. Spam robi się z wieprzowiny, a nie z rybizny. Ryba może być na przykład konserwatystą w oleju, ewentualnie może się uwędzić.
Spam to zwykłe świństwo.
:lol:

Do pierwszego zdania się przychylam Do reszty nie  :lol:
Dziś nie powinienem mieć szkoły - 2 lekcje matmy wypadają, 2 lekcje histy wypadają, niemiec wypada i zostaje tylko Geografia! A mamy zastępstwo na hiscie i niemcu. Żenada  :(  :cry:

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 24, 2006, 10:06:56 am »
Puff, ździebko się zmęczyłem na wfie, musiałem 5km przebiec żeby 100% dostać (taa, mamy oceny od 0 do 100, jak nie umiesz czegoś to tragedia) Co prawda trochę wałowaliśmy idąc na 1/4 odcinka tam gdzie Nina (kobieta od wfu, ukrainka) nie widziała, ale jak dla mnie ocena wpełni zasłużona.  :)

Vide spamerstwo to spam spamowi nierówny, z pewnością różnie się znosi 'radosne spamerstwo nieświadome' i 'złośliwe spamerstwo celowe'. Także Rybka jest raczej znośna, o ile się nie rozpędzi.

Ech, na takiej miękkiej klawiaturce nie da się pisać więc kończę...

Aha, popierałbym pomysł modulacji czasu jednej rundki w anime battle, np. w tym przypadku taka rundka to formalność.

Offline tamago

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 24, 2006, 10:44:33 am »
Nie jest żle... trzymamy się w tych dwóch sronach na dzień...
WOW :shock: Aż się dziwie,że to przetrzymujemy...
Ale jakoś idzie...
A ja chce tylko nabić do 100 postów wtedy się zobaczy...narazie jest niezle XD ale moglo byc lepiej :|
No ale cóż ... nie mam pomysłu... a jeszcze tylko 1 lekcja POLSKI To poprostu Hard Core... Nienawidze tej lekcji... Najwiękasza lippa na świecie...

No i to jest mój kolejny głupi post do kolekcji...
Ach to spamowanie itp... XD

Offline @

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 24, 2006, 10:50:38 am »
Oł je I'm loveng it!  :lol:
3 lekcje w budzie  :badgrin:
Beregond - pożyczam LH do userbarka
 ;)

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 24, 2006, 11:06:25 am »
Witam ze szkoly. Udalo mi sie zainstalowac Firefoxa, i nie dzialal. No to cos w polaczeniu bylo nie tak. Sprawdzam typ - LAN. Wchodze w rzszerzone - no tak, Proxy  :lol: No to przestawiam i mam dzialajacego Firefoxa a nie durnego IE  8)
Mielismy robic prezentacje w PowerPoincie ale mam juz zrobiana z ostatniego razu  :p
Pozdrawiam wszystkich ze szkoly!  :D

Offline misio141

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2006, 11:59:39 am »
a ja sie dzisiaj wnerwiłem w szkole niemorzebnie, zobaczyłem że jest jakiś turniej w szachy, i można sie jeszcze zapisać, no to zapisałem sie, ale przychodzi jedna z nauczycielek i mówi mi że nie moge grać bo rok temu nie grałem, ale byłem zły  na nią. Ostatnio przestałem przeklinać, w końcu mam nową muzę (nie mam na myśli muzyki  ;) ) i trzeba sie jakoś postarać. Dzisiaj pożyczyłem jeszcze mojej nauczycielce od polskiego GiTSa, ciekawe jak zareaguje po jego obejrzenie  ;)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 24, 2006, 01:28:23 pm »
A ja proponuje wszystkim którzy w surivorze przez przypadek oddali głos na grate teacher onizuke (tz wszyscy który odali na to głos) aby zmienili GTO na  Suzuka. Ech nie rozumiem waszej jednomyślności przy tym GTO czyżby znowu wszyscy płyną z rzeką, GTO nie niesie za sobą takich emocji jak Suzuka!! Pff no nic każdy ma swój gust ale ja się nie boję przynajmniej swojego wyrażać:D
Ooo co za dzień jako jedyny nie dostałem wyników z matury (zapodziały sie u innego nauczyciela) napisałem sprawdzian z histy chyba najlepiej w życiu (tak mi się wydaje) z wf dostałem 6 za celnośc 5 za dwutakt 5 za kozłowanie i 4 za tempo(!!) a podczas 10 min. meczu wrzuciłem 14 z 18 punktów:D eee a w tatym roku wybierano mnie prawie na końcu.
Cytuj
ale przychodzi jedna z nauczycielek i mówi mi że nie moge grać bo rok temu nie grałem

Lol to u mojemu koledze wych. nie podpisał powiedział, że jest za głupi na to i niech lepiej się nauczy na odpowiedź bo będzie go pytał (pomijając fakt ze miał sporo racji)
I teraz postów jest mniej a zawartość merytoryczna:D??[/code]

Offline tamago

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 24, 2006, 01:39:15 pm »
Ja swojego głosu nie cofne...
Czemu??
X - fajny ma klimat, laski z Clamp się postarały, i wogóle... :)
Gto - jw. (bez lasek z clamp XD) ale, ale... hmm... ten humor... jest... jest... niepowtarzalny więc dlatego głosowałem... :D
Ale się nakręciłem... Jka tylko będę miał okazję to go obejże... 8)

***

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 24, 2006, 02:01:50 pm »
Cytat: "Ryba"
Witam ze szkoly. Udalo mi sie zainstalowac Firefoxa, i nie dzialal. No to cos w polaczeniu bylo nie tak. Sprawdzam typ - LAN. Wchodze w rzszerzone - no tak, Proxy  :lol: No to przestawiam i mam dzialajacego Firefoxa a nie durnego IE  8)
Mielismy robic prezentacje w PowerPoincie ale mam juz zrobiana z ostatniego razu  :p
Pozdrawiam wszystkich ze szkoly!  :D

Fascynujące... To miały być te głębsze przemyślenia, o które zabiegał Dread nakładając limity? :?

Offline Niuniek

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 24, 2006, 02:42:56 pm »
Ah, czytam "Mesjasza Diuny" po raz drugi.... Większość tekstów rozumiem, bo przeczytałem już go raz.... Ale chyba właśnie za to lubię tą książkę - zawsze można odkryć coś nowego, jest wiele wątków. W każdej z sześciu części Diuny tak jest! Polecam.

No a w szkole jak zawsze pojazd.. Nawet nie będę komentował, bo od razu bym bana dostał  ;)
Mam nadzieję, że nadchodzący tydzień nie będzie taki zły  :roll:

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 24, 2006, 03:12:13 pm »
Dreadzie,
dobrze gadasz. Kropka. BTW, mam ochotę na śledzia w cieście...

Beregondzie,
też się w takie banki bawię, nie mam wyboru :roll:

Qraqu,
kicz też potrafi być na swój sposób piękny. (D. Maximus)

Misiu,
taką babę to tylko w rzyć kopnąć :? Dobrze, że na mnie nie trafiła.

Norsie,
jak zwykle się czepiasz, nie? Nie przesadzasz z tym aby?

Niuńku,
opis mojego przyszłego tygodnia masz na GG. A "Diunę" może sobie jutro wypożyczę...

Pozdrawiam serdecznie.
A.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol5.
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 24, 2006, 03:39:52 pm »
Cytat: "@"

Beregond - pożyczam LH do userbarka


Noł problem, szkoda tylko, że on taki hmm... niekonkretny... W każdym razie jestem w miarę zadowolony z wczorajszego userbar huntu, brakuje mi tylko czegoś hmm... czy ja wiem, windsurfingowego na przykład? Zacząłem pływać na desce w tym roku i całkiem mi się spodobało...

Nie chce mi się przy PC siedzieć, idę poczytać LH bo mam zaległości... zresztą pewnie i tak będę się musiał dziś albo jutro w Alledrogo bawić...

 

anything