trawa

Autor Wątek: Anime - Komedia - Dobra :>  (Przeczytany 56536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sevi.exe

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 20, 2008, 09:42:08 pm »
Tyle że ja nie pisałem o całym anime, a jedynie o typie humoru tam zastosowanym - i nigdzie chyba nie napisałem, że mnie to anime irytowało czy nudziło, bo byłby to naprawdę niewybaczalny błąd :)

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 23, 2008, 12:09:45 am »
Czy mi się wydaje czy jeszcze nikt nie wspomniał jeszcze o Umisho?
Jeżeli chodzi o komedię to polecam. Mi bardzo przypadła do gustu nie tylko ze względu na postacie ale i dobry humor. Może i znajdzie się tam przegląd wszystkich rozmiarów biustów  w tym anime i w różnych ekspozycjach będą one pokazywane, ale to jednak nie razi ani nie zniechęca do oglądania. O dziwo.

Offline wyspa

Odp: Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:38:03 pm »
A ja zapytam się czy warto obaczyć takie coś jak "Vampire Chibi" oglądam DN na razie i czuje iż po nim będę miał ochotę na komedyjkę a ostatnio w pewnym AMV trafiłem na scenkę która bardzo mnie zaintrygowała... dowiedziałem się iż pochodzi z tego tytułu a ogólnie Anime to komedyjka romantyczna z Wampirzycą w roli głównej, stwierdziłem iż brzmi nawet ciekawie ale tego typu tytuł może być strasznie kiczowaty dlatego pytam się "czy warto?" :D
EDIT:
Nie wiedziałem do jakiego topic'u wsadzić... więc dałem tu... ;)

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 17, 2008, 11:30:34 am »
No po przeczytaniu paru waszych komentarzy o Nodame Cantabile zostałem przez Was zachęcony do obejrzenia. To co na razie mogę powiedzieć to to, że anime podnosi na duchu, zbiera człowieka do kupy, i wzbudza w nim chęć do brania się za własną dupę i robienia czegoś kreatywnego. Ale z drugiej strony... po 30 godzinach przy ołówku i tablecie jakie miałem zaserwowane w zeszłym tygodniu wolę obejrzeć pozostałe odcinki :D XD XD za rysowanie wezmę się spowrotem w przyszłym tygodniu jak sfinalizuje sesję i wrócę do domku :3 . Pozatym jestem przeciwny zdania, że NC jest podobne do Honey and Clover, to anime gra na odmiennych falach. Co z tego że tutaj jest szkoła muzyczna a tam asp, relacje miedzy bohaterami sa zupelnie odmienne, nawet jakby sprobowac przyrownac Nodame z głównym bohaterem do wątku Mayama-Ayu, to też są na zupełnie innych torach.
Under Northern Skies

 

anything