Autor Wątek: Eureka seveN  (Przeczytany 19858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pokpoko

Eureka seveN
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 21, 2007, 07:59:34 pm »
po co? widać wyraźnie o co chodzi..w sumie nie zauważyłem przy oglądaniu,ale jak ktoś pokazał paluchem,to owqszem,panna ma zeza zbieżnego na tym zdjeciu :lol:

Offline nolifesking

Eureka seveN
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 10, 2008, 09:46:44 pm »
No i ja się z Wilkiem zgadzam. Rzeczywiście ta część z Ray i Charlsem była jakby inna. Podobała mi się ta para.

Mimo wszystko najbardziej w tym anime interesowały mnie losy Anemone i Dominica. To byłą fajna para. Potem te teksty ".. ale mój przynajmniej jest przystojniejszy"
Eureka i Renton... dawali mi wrażenie jakbym "gdzieś już to widział"
Najbardziej wkurzała mnie postać Hollanda.
hmm i te nazwy... główni bohaterowie
Duwey i Holland Novak...
zniszczone miasto Warusawa...
Czy i wam czymś tu nie zalatuje?

Naprawdę dobry soundtrack ma to anime. Co myślicie?

Offline Shirosama

Eureka seveN
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 11, 2008, 02:28:58 pm »
Eureka i Renton ciekawe co z nimi będzie. Zostaną do końca życia razem. Ciekawe ile lat ona będzie żyć bo przecież nie jest człowiekiem.

Offline nolifesking

Eureka seveN
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 11, 2008, 05:45:19 pm »
Anfan... ja się zastanawiałem patrząc na tą najstarszą colarian.. S-sama.
Widziałeś jak ona wyglądała po 40 latach a jak Noburu? Może Eureka też się nie zestarzeje w ogóle...

Offline Shirosama

Eureka seveN
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 12, 2008, 02:06:47 pm »
Sakuya tak samo jak Eureka, ale tu właśnie chodzi o Rentona że on się zestarzeje.

Offline nolifesking

Eureka seveN
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 12, 2008, 07:22:39 pm »
No przecież pisze.. tylko teraz powiedz mi bo tam była taka linijka
"skoro ty chciałaś się stać człowiekiem to ja dla Ciebie, wyrzeknę się bycia jednym z nich".. najprawdopodobniej Renton też by się nie zestarzał...

Offline Shirosama

Eureka seveN
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 13, 2008, 02:01:25 pm »
Z jakich napisów to masz bo tego nie pamiętam. A

Offline Konował

Odp: Eureka seveN
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 14, 2008, 08:21:37 am »
(odpowiedź na posta z tematu "Co ciekawego oglądacie")
anfan: dzieci nie powinny być rozpieszczane, ale Eureka nie wiedziała jak sobie z nimi radzić, ona nie nadawała się na matkę, sama była dzieckiem, jeszcze niezdecydowanym do tego, już Hilda lepiej by się nadała.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Eureka seveN
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 14, 2008, 08:10:00 pm »
Cytuj
Dzieciaki mogły być ale nie powinny być rozpieszczone i powinny znać swoje miejsce.

Jak na razie to modlę się byś nigdy nie miał dzieci bo miec Ciebie za ojca byłoby dla nich najwiekszą tragedią życia. Obyś z czasem odpowiednio się zmienił...

Offline Shirosama

Odp: Eureka seveN
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 15, 2008, 07:48:55 am »
Powiedz szczerze co ty mówisz za bzdury ? Nie denerwowało ciebie ich zachowanie ?
Jeśli nie to odnoś się do anime a nie mi tu wygłaszasz jakieś swoje teksty nie na temat.

 

anything