Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Piekielne Wizje

(1/12) > >>

Kurczaczek:
Jak Wam sie podobaly- co najbardziej? Co najmniej? Dlaczego? Myslicie, ze jest szansa na sukces na rynku zachodnioeuropejskim, gdzie Mandra podobno chce go wyeksortowac?

OK- jak dla mnie najlepiej wypadl rysunkowo: Truscinski, Ostrowski i Piorunowski, wszyscy trzej genialne.

Scenariuszowo podobaly mi sie najbardziej: Anais, Skarabeusz i Zal

Ogólnie uważam, że album jest świetny i nadaje się doskonale na eksport. Szkoda tylko, że nie jest wydany w HC- zasługuje na to!

Kurczaczek:
Na uwage zasluguja tez:

- rysunki w Lolici Janusika (kogo Wam przypomina ten aktor Jack :) ), bardzo realistyczne

- Eryk Pasztet za skrety zoladka przy czytaniu (tylko sobie to wyobrazcie dokladnie)

- Kadry z duchami z łóżkiem w Apartamencie Ślubnym


Jak na razie sam nie zaglosowalem- nie wiem jeszcze na co  :twisted:

wilk:
Ok, to po kolei :)

Piekielne wizje sa zroznicowane jesli chodzi o poziom. Mi sie niektore komiksy podobaly, niektore nie. Glos poszedl na Anais Truscinskiego przede wszystkim ze wzgledu na swietna kreche i fajne zastosowanie fotografii. Bardzo tez przypadl mi do gustu komiks "Jajko" Sachy, zarowno graficznie jak i scenariuszowo. Poza tym Ostrowski, Piorunowski, Tomaszewski, Sledziu i Kolek. Nigdy nie lubilem rysunkow Szlapy - chyba najgorszy w zbiorze. Slaby tez Korzeniak.
Czy ma szanse na sukces? Nie wiem. A od ilu sprzedanych egzemplarzy zaczyna sie sukces? (biorac pod uwage ze np. we Francji naklady sa znacznie wyzsze). Szansa na jakies zaistnienie na zachodzie mysle ze jest. Byc moze na zasadzie takiej "awangardy"...
A wydanie jest ok, tylko okladka jest za bardzo miekka. Egmont daje bardziej sztywne, przez co lepiej sie czyta.

yoxik:
trudmo wskazać jeden najlepszy, podobało mi sie
 Eryk Pasztet , Piekielni Sąsiedzi , Danie Dla Świń

Z komiksów które do mnie nie przemówiły sa
Dziedzic Dunan ,  Bestia Pośpiechu

Zagłosowałem na Eryka bo podczas czytania tego komiksu przezywałem to samo gdy gineła Tulip w Aż do końca świata

An-Nah:
Grrr, gdzie w Krakowie moża "Piekielne Wizje" dorwać? Nie widziałam ich na oczy jeszcze!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej