Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Piekielne Wizje

<< < (12/12)

Błendny Komboj:
Jedne prezentują średni poziom, inne trochę lepszy. Fakt, że część rysowników zmarnowała szansę, ale to ich problem. Poza tym samo nazwisko Mastertona może być niezłą reklamą dla tego komiksu na Zachodzie (o ile jest on tam równie popularny co w Polsce - można w to wątpić, skoro nikt go nie ekranizuje  :) ).

xionc:
Mi sie ten album podoba, a glosowalem na 'Danie dla Swin'. Przychylam sie takze do glosu, ze lepiej by to miec w HC, bo to raczej ekskluzywna antologia niz album do jednorazowego przeczytania.

Szkoda ze okladka odstrasza wielkim napisem UWAGA SEKS! Moze we wczesnych latach 90 bylaby to zacheta, ale teraz juz chyba nie bardzo.

Widac na tym przykladzie, ze proza Mastertona swietnie nadaje sie do adaptacji, duza to zasluga scenarzysty na pewno. Nawet kiepskie graficznie prace sie tu bronia, wlasnie ze wzgledu na scenariusz.

Szkoda, ze reklamowany na okladce (jako pierwszy z rysownikow) Adler nie wzial udzialu w przedsiewzieicu (poza okladka). Chyba z 10 minut szukalem jego pracy w albumie.  :x

mykupyku:

--- Cytat: "xionc" ---
Szkoda, ze reklamowany na okladce (jako pierwszy z rysownikow) Adler nie wzial udzialu w przedsiewzieicu (poza okladka). Chyba z 10 minut szukalem jego pracy w albumie.  :x
--- Koniec cytatu ---



ponoć niektórzy rysownicy nie wytrzymali przyjemności współpracy z "profesjonalistą" Gałkiem

xionc:
No, niektorzy jednak wytrzymali.  :D Patrzac na prace Truscinskiego, mozna chyba stwierdzic, ze scenarzysta byl dosc elastyczny... Ale nie wiem jak to wygladalo od kuchni.

A scenariusze sa naprawde niezle. Efekt koncowy bardzo dobry, tylko wydawca chyba nie powinien tego nazwiska umieszczac na okladce.

sqty:
Truscinski w tym albumie zaniza swoją formę.Mocno odgiął swój (fantastyczny,niepowtarzalny,oryginalny KIEDYŚ)styl w kierunku jakiegoś artystycznego akademizmu.Miejscami nawet  te uklady postaci są jakieś nienaturalne,dziwne proporcje jak na niego.Myślę,że ASP mocno skrzywiło pana TRUSTA,to nie są już takie fajerwerki jakie znam hocby z KOMIKS FORUM czy SUPER BOOM.Dla mnie to byl kiedyś najlepszy mlody polski rysownik,wielkie nadzieje z nim wiązałem,a teraz?Powiem szczerze:kiedy zobaczyłem 1 raz to opowiadanie wg MASTERTONA w AQQ(hyba)pomyślalem sobie:ale ktoś nędznie podrabia Truścińskiego!Załamałem się kiedy zobaczyłem ,że to TRUŚCIEL...Przykro mi to pisać,mam nadzieję,że jeszcze nas czymś TRUST zaskoczy.


O reszcie rysowników w tym albumie nie chce mi się wypowiadać, coby więcej języka nie strzępić.To nie jest żadna czołówka polskich komiksiarzy..........żenada

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej