Autor Wątek: Gears of War  (Przeczytany 20047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Gears of War
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 11, 2007, 06:49:12 am »
GoW dostal kolejne nagrody (m.in. najlepsza gra itp itd) - tym razem od AIAS (Academy of Interactive Arts and Sciences).... Ile widzieliscie gier ktore tak wszedzie chwalono? Ta gra praktycznie zdominowala wszystkie listy najlepszych gier ubieglego roku... MS i Epic tylko teraz zacieraja rece i licza kase - zreszta juz powiedzieli, ze wydali na produkcje jakies 10 mln (Lost Planet kosztowal 2 razy wiecej) a zarobili ponad 170.... Jakie filmy tak zarabiaja???

Nie powiem Master Chief bedzie mial nie maly problem z GoW. Chociaz nadal wierze w Bungie :D

P.S. Nadal uwazam, ze GoW to bardzo dobra gra :), jednak czasami wydaje sie ze gra jest chwalona az za bardzo.

Offline P. Śledziu

Gears of War
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 27, 2007, 03:41:17 am »
W tym momencie GoW to jedyna gra (nie licząc Lumines Live! z XBLA) w którą szczerze pykam. Czyli single rozpykany na Insane, w multi złapałem już całkiem niezłego skilla itp. Wg mnie wszelkie rekordy sprzedaży, które ta gra bije, zdobywane nagrody są całkowicie zasłużone. Oczywiście widzę mankamenty (gdzie destrukcja otoczenia?), ale one nie potrafią przysłonic całej tony miodu, płynącej z tej pozycji. Brakowało mi takiej bezlitosnej strzelaniny, gdzie elementy typu "wciśnij przycisk" czy też kierowanie drużyną są ograniczone do minimum. Liczy się rzeź, masakra i przeżycie - o to cho!
<><
url=http://mrherring.blogspot.com]Śledziowy blog[/url]

Offline DARKMAN

Gears of War
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 29, 2007, 07:25:50 pm »
Czas odswiezyc pile na naszym wysluzonym Lancerze :) World Cyber Games wlasnie oglosilo pierwszy miedzynarodowy turniej w Gears of War. Rejestracja zaczyna sie juz dzisiaj (29 marca) i potrwa do 5 maja.

Kwalifikacje odbeda sie pomiedzy 9 kwietnia a 6 maja. 11 najlepszych graczy dostanie zaproszenie dla 2 na finaly do Pragi. Dodatkowo 4 najlepszych graczy z kazdego kraju automatycznie kwalifikuje sie do reprezentowania swojego kraju podczas World Cyber Games National Championship (koszta podrozy oplacone ;)

Wiecej informacji na Oficjalnej Stronie. Moze trzeba by bylo sie zapisac....

Offline Krova

Gears of War
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 18, 2008, 11:31:57 pm »
Cytat: "Kalasanty"

Btw, efekt użycia chainsawa jest niesamowity! Ta krew rozlewająca się po ekranie... ;)


 Bardziej mi się z czasem podobało, kiedy jakiś teammate na moich oczach szatkował wroga =D



  Co do wrażeń z GoWa - przeszedłem 2 dni temu. Giera świetna, chociaż w dość wielu momentach miałem uczucie, że "to już gdzieś widziałem"... i mnie olśniło - Resident Evil 4! W residencie też było niewidome bydlę kierujące się dźwiękiem, praca kamery podobna momentami klimacik ten sam... cóż, twórca gow otwarcie powiedział, że pomysł na technikę gry przyszedł po ukończeniu residenta =P
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Gears of War
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 19, 2008, 02:58:44 am »
Eeee... Odnosnie kamery - tak jak napisales MOMENTAMI podobna (z duzym zaznaczeniem na MOMENTAMI)... klimacik ten sam? Zombie itp vs Szarancza? Apokaliptyczny klimat GoW'a rzeczywiscie przeklada sie tak samo na te europejska wioske.... IMHO porownanie GoW'a z RE4 jest "troszke" chybione....

Offline fin

Gears of War
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 19, 2008, 07:26:30 am »
Ale RE4 jest słabe, a Gearsy nie.

Offline Krova

Gears of War
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 19, 2008, 10:52:23 am »
W klimaciku chodziło mi o niektóre sceny w Gears, np początek kopalni - noc, ściana deszczu, błyskawice i coś przebiega w oddali.

 Berserkera idzie porównać do tego niewidomego syfu w lochach w residencie (btw tego drugiego naprawdę bardziej się bałem), Corpsera do tego kurdupla, kiedy już się mutuje... btw sposób na Corspera imo maaarny, taki strasznie schematyczny, myślałem, że będzie coś ciekawszego, a nie wal-we-wrażliwy-punkt-kiedy-się-odsłoni.

 No i fabularnie obie gry nienajwyższych lotów =P Aż się prosi, żeby dopracować przeszłość Marcusa, pokazać cele Locusta - byłbym zachwycony, gdyby ukazano, że wróg ma równie ważne cele dla tej wojny, co by go przedstawiało inaczej niż paskudne potwory, któe trzeba rozsmarować na ścianie.

 Ale przez większość gry klimacik wojenny był rewelacyjny, w gierę się wczuwałem, uciekła z głowy myśl, że walczę z kosmiami, byłem tylko ja, mój lancer i wróg, przez to gra jest totalnie rewelacyjna =D
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Kalasanty

Gears of War
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 22, 2008, 01:04:00 pm »
Właśnie skończyłem grę. Ostatni boss nieco mnie zawiódł - spodziewałem się czegoś bardziej... epickiego :). Niemniej jestem usatysfakcjonowany, świetnie się przy GoWie bawiłem. Szkoda tylko, że tak krótko :(.

Offline DARKMAN

Gears of War
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:24:15 am »
Taki sobie byl ten ostatni boss, ale nie powiem pokonanie dziada na najwyzszym poziomie trudnosci troche czasu (i nerwow) przynajmniej mi zajelo...

Offline grzech76

Gears of War
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 23, 2008, 07:27:30 am »
A czy coś wiadomo na temat kontynuacji? Bo outro nie pozostawia wątpliwości co do ciągu dalszego...

Offline JAPONfan

Gears of War
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 25, 2008, 09:07:56 am »
GoW3 ma wyjsc na PS3 rowniez, 2 w produkcji.

Offline DARKMAN

Gears of War
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 25, 2008, 01:06:19 pm »
Tak? A skad to wiesz? Masz jakis super informatorow? Bo jeszcze NIC oficjalnie nie zapowiedzieli. Mozemy sie domyslac, ze 2 jest w produkcji, ale jeszcze raz podkreslam NIC oficjalnie nie zapowiedziano (nie mowiac juz o 3).

Offline Qraq

Gears of War
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 25, 2008, 01:32:14 pm »
Jedynym GoW,  który ma wyjśc na ps3 jest God of War 3.

Offline DARKMAN

Gears of War
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 25, 2008, 03:11:35 pm »
I prawdopodobnie dopiero w 2009...

Offline JAPONfan

Gears of War
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 26, 2008, 11:39:59 am »

 

anything