trawa

Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 202768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KOOBA.84

Moderacja
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 06, 2003, 09:46:00 pm »
Mysle, ze pomysl rava ma sens...

Cytat: "Jankie"
Tak, panie mały, zakompleksiony, mierny młodszy terminatorze.


Dlaczego pan stolnik (to od stolca?  :twisted: ) sie wywyzsza??



(wiem dopuscilem sie obray majestatu  :death: )
iech zyje krol!


Offline Solitaire

Moderacja
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 06, 2003, 10:25:39 pm »
Cytat: "KOOBA.84"
Mysle, ze pomysl rava ma sens...

Ma sens, ale:
1. Technicznie jest to raczej niewykonalne, czyli
2. Musielibyśmy polegać na bonae fidei ewentualnych quasi-modów, co rodziłoby
3. Problemy w doborze, które nieuchronnie doprowadza nas do
4. Kłótni pod szyldem "Jeśli on, to czemu nie ja?", oraz
5. Konfliktu co do wyboru osób wybierających.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Lawfulone

Moderacja
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 06, 2003, 10:36:17 pm »
IMHO dobrze jest jak jest.wiecej modów nam nie potrzeba. niepotrzebe podziały wprowadzą wiecej chaosu(inwazja chałasu :D). moderatorzy sobie radza jak dotąd, niepotrzebne posty znikają... jesli ktoś jest niezadowolony to mozna przykleci temat:"księga skarg i wniosków",gidze bedzie mozna sie skarżyc na moda-tylko konkretnie i na temat,a nie: wczoraj przegrałem z X wiec X jest żły i musi odejsć. wierze w dobrą wolę modów jak i w to,ze nie będa usuwac konstruktywnej krytki swej działalności z tego tematu(jesli taki zostanie założony of coz).
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Solitaire

Moderacja
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 06, 2003, 10:47:06 pm »
Cytat: "Lawfulone"
IMHO dobrze jest jak jest.wiecej modów nam nie potrzeba. niepotrzebe podziały wprowadzą wiecej chaosu(inwazja chałasu :D). moderatorzy sobie radza jak dotąd, niepotrzebne posty znikają... jesli ktoś jest niezadowolony to mozna przykleci temat:"księga skarg i wniosków",gidze bedzie mozna sie skarżyc na moda-tylko konkretnie i na temat,a nie: wczoraj przegrałem z X wiec X jest żły i musi odejsć. wierze w dobrą wolę modów jak i w to,ze nie będa usuwac konstruktywnej krytki swej działalności z tego tematu(jesli taki zostanie założony of coz).

Cacy użytkownik.... :D
Raczej naiwny :) --Fin, dopisujący się, by nie spamować
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Lawfulone

Moderacja
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 06, 2003, 10:58:33 pm »
chcociaż chyba właśnie zmienie zdanie-nie moge znależc jednego tematu,który jeszcze przed chwilką był. był co prawda offtopowy dotyczył dark omena ale zawierał linka do strony,z któej go mogłem ściagnąc.a teraz go nie ma :(. za kare niech mi ktoś(najlepiej ten,kto usunąl) załatwi tego linka,alebo innego-byle prowadził do strony,z której mogę ściągną dark omena-pełną wersją a nie demo... z góry dziękuję i obiecuje nie narzekać...:)
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Solitaire

Moderacja
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 06, 2003, 11:01:40 pm »
Zajrzyj na Gildię Gier Komputeorwych, tam na dole... :)
Temat ma się dobrze i świetnie się czuje we właściwym otoczeniu.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Dracon2

Moderacja
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 06, 2003, 11:09:01 pm »

Offline Azz

Moderacja
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 09, 2003, 12:33:54 am »
No to zes Fin przegial... ja sie czepialem i spam robilem ??? a to dopiero zabawane, tak zglaszam skarge, bo po pierwsze spamu nie robilem, to byla dyskusja, a ze rozwinela sie w jakas tam strone to nie jest moja wina, wiec oskarzanie mnie o to jest nie na miejscu, jak taki z ciebie dobry moderator to czemu innym nie wypominasz jak na innych tematach robia w/g ciebie spam... po drugie zakladanie tematu autoryzowanego moim nickiem bez mojej zgody jest chyba nie na miejscu nie uwazasz ?

pzdr

 szczerze rozgniewany Azz

P.S. Nie zdziwilbym sie, jak za swoja wypowiedz jeszcze bym bana tutaj dostal... :evil:
For the greater Waaagh !

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 09, 2003, 09:16:00 am »
Informuję wszystkich, iż przechodzę w stan spoczynku. Wszystkie bomby i zdechłe ryby wysyłać do Fina :D (łapówki dalej możecie do mnie :wink: ).

Offline Lawfulone

Moderacja
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 09, 2003, 10:27:02 am »
nieeeeee. Jankiel WRÓĆ!! od wczoraj zginęła kupa postów totalnie bez sensu. spamem nie były-były dyskusją na temat. ktoś przesadza z moderacją...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 09, 2003, 11:46:57 am »
Nic na to nie poradzę - nie mogę ich wszak przywrócić. Po prostu wszystkie sprawy dotyczące moderacji załatwiajcie z Finem - jesteśmy od siebie całkowicie niezależni.

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 09, 2003, 12:46:12 pm »
Azz- Nie powstal spam. Powstał offtop. Postanowiłem utworzyć z niego oddzielny temat, bo nijak nie mogę zrozumieć, co ma rzekome przegięcie driad, do rzekomego niedopakowania chaosu. Zechcesz może mi to wytłumaczyć? Dyskusja toczyła się normalnie, dopóki nie pojaiwł się Twój post, traktujący o driadach, mimo, że wcześniej leśne elfy ani żadna inna armia  prócz chaosu i nulnowskiego impeirum się nie pojawiała.

Cytuj
Informuję wszystkich, iż przechodzę w stan spoczynku. Wszystkie bomby i zdechłe ryby wysyłać do Fina  (łapówki dalej możecie do mnie  ).

Ja od siebie dodam, że chwilowo. Bo od 20 lipca mnie nie ma.

Cytuj
spamem nie były-były dyskusją na temat. ktoś przesadza z moderacją...

To co nie było spamem a było offtopem przeniosłem. To co było spamem skasowalem. To co nie było spamem ani offtopem nie ruszałem.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 09, 2003, 12:47:40 pm »
Cytuj
Nie zdziwilbym sie, jak za swoja wypowiedz jeszcze bym bana tutaj dostal...

 :shock:  Zawsze można krytykowac modów, nie przypominam sobie by ktoś kiedykolwiek kasował jakąś krytykę, o ile byłą w odpowienim temacie i nie przekraczala pewnych granic współżycia forumowego.


Cytuj
... po drugie zakladanie tematu autoryzowanego moim nickiem bez mojej zgody jest chyba nie na miejscu nie uwazasz ?

Jest to zdaje się dość powszechna praktyka u moderów...Ale ok, następnym razem spytam się czy po prostu kasować takie posty, czy też autor chciałby z tego oddzielny temat utworzyć.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Raistlin

Moderacja
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 09, 2003, 03:49:54 pm »
fi nzbyt szybko dzialasz, poczekaj i popatrz jak dyskusja sie przemienia i jak cos bedzie niepotrzebne wykasuj, a takto po 1-2 h od wyslania znikaja posty na ktore ktos chcialby odpowiedziec(przypuszczalnie)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 09, 2003, 05:57:46 pm »
Hmm...Rozumiem Twój punkt widzenia, niestety, boję się czy nie padłyby zarzuty na moją opieszałość.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

 

anything