trawa

Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 201801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wste

Moderacja
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 07, 2003, 08:40:26 am »
Cytuj
On tylko czekał na wzmiankę o sobie...
Teraz dopiero zobaczycie...


Dzięki Iberales : ) Ale nie nauczyleś się jeszcze, że ja jestem z tych co krzyczą o Prawo i Sprawiedliwość a potem odpowiedzialne funkcje zwalają na innych ? ? ?

Jeden moderator to za mało. Zdecydowanie potrzeba dwoch ludzi, któży często bywają na tym forum. Oto według mnie kandydatury:

Finfarin - Lubie go i chodze z nim do szkoły i jakoś to wytrzymuje. . . jakoś : ) Ale poważnie: Finfarin jest ostatnim po Loremasterze, Chaosie, twoimstryjku, Łuczniku i paru nowych osobnikach kandydatem na moderatora. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych ma odpowiednie predyspozycje intelektualne ale nie ma zdecydowanie charakteru na takie rzeczy. Tu trzeba kogoś kto to towarzystwo weźmie za pysk. Prawdziwego sku****. Takiego co by był jak Tommy Lee Johns w "Ściganym". kogoś kto będzie zdecydowany i nie pójdzie na żadne kompromisy. Tymczasem sympatyczny osobnik zwany na tym forum Finfarinem jest wielkim fanem kompromisów zaś wśród znajomych jest znany z tego, że się przewraca na prostej drodze i panicznie boi prawie wszystkiego. To nie jest odpowiedni kandydat.

Jankiel - No. Tu już zdecydowanie lepiej. Nie bardzo rozumiem zastrzeżenia Blacksheepa dlatego myśle, że by się nadawał gdyz wydaje się człowiekiem, który wykrzesa z siebie odpowiednią dawke zdecydowania.

Iberales - Doskonałe poczucie humoru, odpowiedni dystans do wszystkiego, zdecydowanie. Idealny kandydat. Jest jednak jedno "ale". On jest po proatu za leniwy. Tyle.

Jachu - O nie ! Takiego człowieka nie można brukać takimi funkcjami ! Jachu byl kiedyś naszym najleprzym Spamerem - ostatnio troche stracił forme   :( Biedaczek. Jest to osobnik dodający kolorytu forum i urozmaicający go swoimi wypowiedziami. Bycie moderatorem tylkoby przydusiło biedaka.

Solitaire - Dlaczego nie ? Brak mu troche finezji i może nie ekspertem w wyczuwaniu "rzeczy pod dnem" ale jest wystarczająco sumienny i zdecydowany by się dobrze sprawować na tej funkcji.

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Ruguld Szponołapy

Moderacja
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 07, 2003, 09:16:57 am »
Poparłbym Jankiela gdyby nie to że go bardzo mało znam.

Z obawy przed tym że te forum będzie poświęcone jedynie zasadom, a w minimalnym stopniu warstwie fabularnej, wstrzymuje się od głosu.
a ha ha ha!!!! Niech Slaanesh idzie sie jebac!!!

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 07, 2003, 09:36:43 am »
Byłoby miło gdyby na forum było więcej o warstwie fabularnej.
Przed jednym ostrzegam was lojalnie. Jeżeli zgłupiejecie na tyle, by mnie wybrać ( :wink: ), nie będzie juz miejsca na przepychanki i dyskusje w stylu: kto grał z kim, jak bardzo go złoił, w której turze, kiedy będzie z nim grał następny raz, na jakich zasadach, jakie ten pierwszy miał obleśne figurki + kupa bluzgów.

Offline Ruguld Szponołapy

Moderacja
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 07, 2003, 09:44:19 am »
Mi też byłoby bardzo miło w takim układzie. I jeśli tak by było, to Cię popieram.
a ha ha ha!!!! Niech Slaanesh idzie sie jebac!!!

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 07, 2003, 11:04:44 am »
Więc wygląda na to, że będziecie mięć nowego moderatora (przez skromość nie napiszę kogo :wink: ). Mam tylko prośbę, czy ktoś z was zechciałby pomóc? Sam nie będę w stanie przecież pilnować forum codziennie.

Offline Cujo

Moderacja
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 07, 2003, 11:19:06 am »
Wzor moderatora to , jak powiedzial Wste, sztywny matkojebca, krótko trzymający towarzystwo za mordy, jednoczesnie posiadajacy wyczucie i rozsądek. Aha, i koniecznie musi bywac na forum conajmniej raz dziennie i dokonywac przeglądu sytuacji.

Jankiel, widzisz się w tej roli?
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 07, 2003, 11:46:18 am »
Co do pierwszego punktu się zgadzam.
Z drugim będzie więcej problemu. Codziennie na forum to chyba nawet ty nie jesteś. Ale 5-6 razy w tygodniu na pewno. Mimo wszystko zdarza mi się od czasu do czasu pojechać gdzięś na weekend bez peceta.

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 07, 2003, 12:44:34 pm »
Cytuj
sztywny matkojebca, krótko trzymający towarzystwo za mordy

Hmmmm...wste pasuje :D ...I znajdywałby w tym sporą przyjemność...
Jankiel też.....--zresztą wydaje się, że to on jest pewniakiem

Solitaire- nie jest może taki...brutalny, ale stanowczy i konsekwentny, ma doświadczenie z offtopic forum.
Jachu- Oko Terroru..Chaos...Zniszczenie....MWa hahahahahh! :twisted: ...Ale gdyby poskromil spammerskie rządze....
Iberales- trochę może zbyt chaotyczny, ale  bardzo kompetentny...Nie wiem czy mu by się chciało chcieć, trzeba go o to zapytać.
Finfarin, czyli moja skromna osoba- ok...nie zaprowadzę rządów terroru, nie popłynie rzeka krwi...Ale jestem codziennie(z bardzo nielicznymi wyjątkami) na forum i mimo że jestem łagodniejszy to wiem kiedy interweniować(  posty o trzepaniu nad figurkami-WON!)...Poza tym wierzę w siłę ostrzeżeń...
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Cujo

Moderacja
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 07, 2003, 01:30:27 pm »
Jankiel, wlasnie zostales moderem.

Pamietaj - kazde grubsze odejscie od tematu, dywagacje o dupie maryni i "ircowe" pogaduszki - to wszystko to naduzycia. Wyciagaj konsekwencje, moderuj, kasuj topiki i posty bez mrugniecia okiem ale z glowa. I po jakims czasie, jak ci bedzie za ciezko, wybierz kolejnego modera do pomocy. Pomysl dobrze nad kandydatami. Powodzenia.

Aha, o jednostkach niereformowalnych powiadamiaj mnie. Zajme sie nimi :death:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Cujo

Moderacja
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 07, 2003, 01:51:01 pm »
Jedna prosba - wyslij maile do moderatorow tej sekcji i zapytaj czy zamierzaja moderowac i bywac systematycznie na forum. Jesli nie, zmienie im status. Nie maja co wisiec bez sensu.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline war2bone

Moderacja
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 07, 2003, 02:31:31 pm »
gratulacja Jankiel ..... mialbym tylko jedna prosbe ........ zdarza sie ze jest temat gdzie rozmawiaja tylko 2-3 os i nie na temat ..... a pozatym temat jest ogolnie zapomniany prosilbym o pozostawienie takowych tematow i nie robic z tego oddzielnych; nowych

z gory thx

mysle ze raz na dzien to nie jest duzo ..... osobiscie jestem codzienie ale czytam tylko  to co mnie interesuje......
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Raistlin

Moderacja
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 07, 2003, 03:49:58 pm »
ja jestem za jankielem, mozna dac jeszcze wste, ibera, fina, jacha
ogolem kazdego ze stalych bywalcow.
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline war2bone

Moderacja
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 07, 2003, 07:03:14 pm »
wlasnie mi przyszedl do glowy shizo pomysl ..... skoro moderatorow zmieniamy i CHAOS jest wrzechobecny to czemu np nie zaczac tego forum od poczatku ??????????
tak jak w W40  tam jest wszystko uporzadkowane ..... jak zmieniaja temat to moderatorzy od razu robia nowe
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Iberales

Moderacja
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 07, 2003, 07:16:49 pm »
Cytat: "wste"
Iberales [ciach...]  On jest po proatu za leniwy. Tyle.


Jeszcze się policzymy...

Cytat: "Jankiel"
Mam tylko prośbę, czy ktoś z was zechciałby pomóc? Sam nie będę w stanie przecież pilnować forum codziennie.


Wszyscy obiecujemy stale wspierać jedynego prawdziwego Moderzatora jakiego mamy (po nieodżałowanym odejsciu NUMisia)!

Ńa cześć nowego Moderatora:
Hip hip hurra!

A pomijając spam to przy okazji wybierzmy też i kogoś drugiego, bedzie łatwiej.
Jeżeli Solitaire byłby skłonny obciążyć się dodatkowym forum to byłoby to dobrym pomysłem - jeśli nie, to pozostaje ktoś z pozostałych kandydatorów...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Solitaire

Moderacja
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 07, 2003, 07:23:57 pm »
Cytat: "wste"

Brak mu troche finezji i może nie ekspertem w wyczuwaniu "rzeczy pod dnem"...
wste

W Twoich ustach tak łagodne ujęcie kwestii zabrzmiało niczym słodki komplement... :D
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

 

anything