Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 201798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yanczi

Moderacja
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 11, 2003, 07:56:14 pm »
Mam pare pytan i propozycje po pierwsze poco czarna lista i biala lista sa przyklejone?? niedlugo cala pierwsza strona to same przzyklejone beda...
Ateraz propozycja mozna w profilu dodac linijke : Twoja armia???
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 11, 2003, 08:23:34 pm »
Przecież możesz to w podpisie umieścić...
A listy rzeczywiście możnaby odkleić..
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 12, 2003, 08:05:17 am »
Są całe cztery przyklejone tematy - to aż tak dużo? Od razu uprzedzam, że będę także przyklejał ogłoszenia turniejów (ale odkleję je po turnieju).

Offline Todi

Moderacja
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 14, 2003, 09:32:10 pm »
nie mam za dużo do gadania natematy, ale ja bym jeszcze Finfarina wrzuciał na moderatora, czesto bywa, spoko pisze itd :)

a to że Jankiel dostał moda, to b.dobrze i gratuluje  :mrgreen:
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 15, 2003, 12:09:50 pm »
Thx,
Z takimi pomysłami to kierujcie się do Cujo. Z tego co paiętam, Finf nie był zainteresowany moderowaniem.

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 15, 2003, 05:32:27 pm »
Jako, ze plotkuje się wstrętnie o mnie tutaj :D  postanowiłem przyjść i wtrącić swoje trzy grosze: Nie wyrażałem nigdy palącej potrzeby zostania modem ponieważ w moim odczuciu Jankiel bardzo dobrz sobie radzi, jednocześnie jednak nie powiedzialem że nie jestem zainteresowany...
Gdy nadejdą trudne czasy, rozmnążą się Drożdze:) i powróci the Everchosen: Twójstryjek z dumą stanę naprzeciw niego, a mą bornią będzie nieskalana wiara w ludzką inteligencję...

...

jak ktoś znajdzie w tym poście jakiś sens, to gratuluję :)
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Cujo

Moderacja
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 15, 2003, 07:42:01 pm »
Chlopaki, mam zamknac ten topic zebyscie nie spammowali?
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

RAJ

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 16, 2003, 11:25:40 am »
Skoro watek jest o moderowaniu to zajrzalem...
A tu tyle do moderowania bylo...
Wiem wiem niedobry jestem.
Tak to go nie ma a tak to przyjdzie i bruzdzi.
:)

Panowie - chociaz w watku o moderowaniu moglibyscie sobie odpuscic takie plywanie...

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 16, 2003, 04:03:27 pm »
Nie widzę tu nic nie związanego z tematem - jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, co do pracy moderatorów, to chyba powinien mieć je gdzie umieszczać. Przynajmniej takie jest moje zdanie (choć mogę się mylić, bom jeszcze nie doświadczony).

Offline yanczi

Moderacja
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 16, 2003, 06:18:00 pm »
mam pytanie czy nie mozna by kasowac temaów które sie powtarzaja????????? az sie pisac niechce w nich skoro wiem ze np. tydzien tenu juz to bylo....
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 16, 2003, 07:12:55 pm »
Swoje stanowisko w tej kwestii już przedstawiłem. la jasności przytoczę je jeszcze raz:
"Nie wynika to z mojego lenistwa, bo skasowanie tematu to ledwie dwa kliknięcia. Nie wydaje mi się, by nawet powtarzające się tematy trzeba było usuwać. Na każdym pojawiaja się nowe rzeczy, nowe pomysły, nowi gracze. Prawie wszystkie tematy już kiedyś były. Jeżeli temat będzie tak oklepany, ze nikt nie będzie miał już nic do powiedzenia, to w ciagu dwóch dni spadnie gdzieś na koniec."
Nie chcę, żeby forum zamarło - już wolę, aby niektórzy się powtarzali, niż żebym miał zamykać każdy nowy temat, bo to już było. Jeśli się ze mną nie zgadzacie, to OK, będę kasował powtarzające się.

Offline yanczi

Moderacja
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 03, 2003, 05:13:22 pm »
Jankiel mógłbys odkleic z 4 tematy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 17, 2003, 04:30:41 pm »
Ostatnio sporo użytkowników forum ma zastrzeżenia do moderatora. Specjalnie wisi ten temat tutaj, aby można w tym miejscu wylewać swoje żale, a nie zaśmiecać swoimi wynurzeniami innych tematów. Jeśli rzeczywiście uważacie, że się do tego nie nadaję, nie ma sprawy, dam sobie spokój. Sprawdzanie dwa razy dziennie forum tylko po to by (prawdopodobnie niesłusznie) upominać kilku użytkowników to średnia przyjemność.

Offline SoCiu

Moderacja
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 17, 2003, 05:34:25 pm »
Taki już moderatora los(dlatego wielu się nie brało za, to bo wiedziało co ich czeka;) to tak na pocieszenie Jankiel :lol: .Teraz przynajmniej widać że ktoś się zajmuje tym forum to nie to co jeszcze niedawno było Good Work
ww.s.p.glt.pl

Offline Dracon2

Moderacja
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 17, 2003, 06:08:50 pm »
Chciałem jedną rzecz zauważyć forum ma 3 moderatorów, a jeden tylko aktywnie działa.