trawa

Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 201784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PhoboS

Moderacja
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 21, 2003, 10:29:57 pm »
No to moze ja zaczne:
tablica o samej grze ( czyli o graniu w WHFB ) - Bitwy
tablica o figurkach ( malowanie itp. itd. ) - Figurki
tablica o problemach - problemy ? :P

mysle ze taki zarys takich wlasnie 3 tablic bylby odpowiedni, nazwy do zmiany  :twisted:
lol: Blind Guardian :lol:
:lol: Generał Krasnoludzki :lol:

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 24, 2003, 05:45:49 pm »
Będę musiał was na jakiś czas opuscić. Wreszcie nikt nie będzie was cenzurował, ograniczał wolności wypowiedzi etc. :P . Nastaje epoka złotej wolności. Mój powrót uzależniony jest od efektów negocjacji z nowym dostawcą internetu.
Dlatego proszę RAJa i Nagasha o przypilnowanie tego forum w tym czasie. Postaram się wrócic do pracy jak najszybciej.
Wszystkim majacym do mnie bardzo pilne sprawy zostawiam nr telefonu:
(32)2511885
505440170

Offline Kweethul_drugi

Moderacja
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 24, 2003, 07:50:46 pm »
Cytat: "Jankiel"
Będę musiał was na jakiś czas opuscić. Wreszcie nikt nie będzie was cenzurował, ograniczał wolności wypowiedzi etc. :P . Nastaje epoka złotej wolności. Mój powrót uzależniony jest od efektów negocjacji z nowym dostawcą internetu.
Dlatego proszę RAJa i Nagasha o przypilnowanie tego forum w tym czasie. Postaram się wrócic do pracy jak najszybciej.
Wszystkim majacym do mnie bardzo pilne sprawy zostawiam nr telefonu:
(32)2511885
505440170

Życzymy powodzenia, skorzystamy z tego pierwszego  :twisted: ...
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 29, 2003, 07:26:30 pm »
O to i ja, nowy moderator. Przez pare godzin mnie nie było, ale się biorę do roboty. Mam nadzieję że nie będziecie mi jej utrudniać. A o to  i pare ogólnych postanowień.

1)Śmieci, takie jak tamaty o chomikach czy psach będą usuwane od razu.
2)Tematy niezbyt na miejscu, ale nie tak głupie i mające jeszcze jakiś związek z wfb będę usuwał po uprzedniej konsultacji z jego twórcą( co miał na myśli, itp :) ). Oczywiście decydujący głos będę miał ja. Takimi tematami jest na przykład temat Kwiczula o wieku graczy. Spieszyło mi się, więc tym razem obyło się bez konsultacji.
3) Szczególnie upierdliwych użytkowników będę po prostu moderował, sprawdzał im dokładnie wszystie posty, co zmusi ich do zachowywania się lepiej niż ogół userów, lub nie zachowywania się w ogóle:death:
4) Będę zwalczał bashing dowolnejn rasy, o ile będzie naprawdę bezpodstaniw je obrażała. Posty : "A krasnoludy śmierdzą! A morskie elfy to pedaly!" Będą od razu leciały.
5) Słownictwo mi raczej nie przeszkadza. Ale postarajcie się nie przesadzać :)
6)Ktoś obrażony może do mnie napisać. Jeśli stwierdze że post wykracza poza dopuszaczalne normy "dyskusji będę go kasował.

Eee...To chyba na razie tyle :oops: ....W każdym razie mam nadzieję że będziemy współpracowac w pokoju....
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Vallarr

Moderacja
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 29, 2003, 07:29:14 pm »
Laba sie skonczyła.... ale i tak juz wczoraj sie wszystko unormowało   :lol:
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Pokpoko

Moderacja
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 29, 2003, 07:42:52 pm »
Cytat: "Finfarin"

4) Będę zwalczał bashing dowolnejn rasy, o ile będzie naprawdę bezpodstaniw je obrażała. Posty : "A krasnoludy śmierdzą! A morskie elfy to pedaly!" Będą od razu leciały.
po primo-powodzenia w nowej roli-bedzie ci na tym forum potrzebne :wink: ...po drugo...zważywszy że jedyny bashing tutaj to ten WE to jest to zdziebko tendencyjne...ale ja sie nie przejmujem :D

Offline Dracon2

Moderacja
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 29, 2003, 07:51:34 pm »
ale obrażanie szyszkowych elfów jest tradycją!!! :)

Offline Vallarr

Moderacja
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 29, 2003, 07:55:01 pm »
no to prosimy o jakies inteligentne obrazanie , coby było co poczytac i z czego sie posmiac , a po ponad półrocznej obecnosci na tym forum nie usłyszalem wiele ciekawego/inteligentnego . Jak koniecznie kcesz obrazac to nie pisz "welfy to pedały" bo to juz takie nuuuuudneeeee.....
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 29, 2003, 08:00:35 pm »
Właśnie mam zamiar z ta tradycją skończyć :death:

Ale już nie offtopujcie, dobrze?
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Pokpoko

Moderacja
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 29, 2003, 08:02:04 pm »
Cytat: "Vallarr"
. Jak koniecznie kcesz obrazac to nie pisz "welfy to pedały" bo to juz takie nuuuuudneeeee.....

ale jakze prawdziwe...ale kończymy te rozważania tutaj bo nas Fin zobaczy i posty pokasuje  :) ..apropo-moze załozymy po prostu temat"Race bashing gdzie kazdy bedzie mógło brazac kazdą rase do upadłego ale damy bana/przyżeczenie/słowo (c)honoru że nie bedziem postowac takich opinii na innych tematach??co wy na to??

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 29, 2003, 08:05:14 pm »
Nie. Takie miny-spamy będą kasowane.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Pokpoko

Moderacja
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 29, 2003, 08:07:55 pm »
to zaowocuje tylko większym nawałem takich postów w normalnych tematach jako że jak wiadomo"co zabronione smakuje najlepiej"(czy jakos tak)..a tak bysmy sie wyżyli i po problemie...

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 29, 2003, 08:12:52 pm »
Wiem. Ale nie pozwoliłem Trojkowi na mini-spam w jego ktorymś tam temacie, wam też nie moge :(  Będę mial po prostu więcej roboty:(
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Pokpoko

Moderacja
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 29, 2003, 08:19:54 pm »
Cytat: "Finfarin"
Będę mial po prostu więcej roboty:(
a nie  można tego ogłosic "wolna strefą?(od modów)? :) zrezta dobra..łachy bez... 8)

Offline Finfarin

Moderacja
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 29, 2003, 09:52:49 pm »
Wszyscy wiemy, że władza deprawuje. Jednocześnie mam większy instynkt przeżycia niż Necrarch, więc zanim zrobię coś za co mnie zlinczujecie stawiam pytanie: Czy kasowac temat o pingwinach? Wypowiadajcie się, potem to skasuję, a to w końcu ważne dla moda. Przecież jestem tu po to by userom było łatwiej, nie po to by ustrój faszystkowski wprowadzać :)
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton